czy zwolnienie lekarskie od psychiatry jest 100 procent platne Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

-pracy.net no właśnie czy ktoś może wie czy prawdą jest to że jak wezmę zwolnienie np 4 tyg. przed porodem to ileś dni z tego zwolnienia wliczy mi się w urlop macieżyński??? (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

nie jest pewny czy mu przedłużą ponieważ firma ma kłopoty czy w związku z tym po wygaśnieciu umowy może iść na zwolnienie lekarskie.? Ala prawo-pracy.net Witam mam pytanko (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

chorobowym składek i jakich (społeczne czy tylko zdrowotne), 2) ile i kiedy ZUS wypłaci mi zasiłku sikor prawo-pracy.net witam ile procent jest za zwolnienie lekarskie na (...)

Zwolnienie lekarskie

Zwolnienie lekarskie

jest iż 25 mój okres zatrudnienia się skończył. Lecz zwolnienie było do 5.09 Czy wynagrodzenie bd za cały okres zwolnienia 22.08-05.09? I czy mogę następne zwolnienie (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

zarejestrował. Pierwsze zwolnienie już mi się skończyło, a ja na pue nie widzę żadnych informacji czy dostali moje zwolnienie czy jest decyzja czy odmowa? Nic? Na (...)

czy zwolnienie lekarskie od psychiatry jest 100 płatne?

czy zwolnienie lekarskie od psychiatry jest 100 płatne?

czy zwolnienie lekarskie od psychiatry jest 100 płatne? czy zwolnienie lekarskie od psychiatry jest 100 płatne? (...)

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

pracodawca postąpił zgodnie z prawem anulując mi zwolnienie lekarskie? chcialam sie dowiedziec od kiedy liczy sie ubezpieczenie od dnia w ktorym sie ubezpieczam czy mosi minac (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

utrzymania dziecka dzielona jest po połowie na oboje rodziców? 3.Czy po wyprowadzce brat musi utrzymywać żonę? 4. Czy niepracująca żona może domagać się od niego alimentów (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

placic.zasadzanie alimentow od czlowieka na zasilku jest poprostu wpedzaniem go do puchy bo i tak wczesniej czy pozniej tam trafi za nieplacenie.W takim przypadku trzeba dogadac sie z ex-mezem (...)

zwolnienie l4

zwolnienie l4

. Pozdrawiam ;) skoczec WITAM, MAM PODOBNY PROBLEM ...JESTEM NA WYPOWIEDZENIU O PRACĘ ....MAM ZESPÓL CIEŚNI NADGARSTKÓW...CZY JA MOGĘ DAĆ ZWOLNIENIE LEKARSKIE ...I CZY NA ZAKŁAD (...)

DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......

DZIECKO a widzenia z OJCEM kłamcą......

jest ojciec dziecka?? To przede wszystkim ma znaczenie czy jest dobry, czy zły, czy nadużywa, czy kocha dziecko. Boże! Skąd się borą takie kobiety? Z tego co napisałaś (...)

Zwolnienie lekarskie na wypowiedzeniu [Pilnie proszę o pomoc!]

Zwolnienie lekarskie na wypowiedzeniu [Pilnie proszę o pomoc!]

wicedyrektora, instytucja administracji publicznej), co bardzo odczuła. Po zwolnieniu miała oznaki depresji i udała się do psychiatry, który zalecił jej terapię jak również 25.10.2018 wypisał zwolnienie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

coś kosztuje? Jeśli tak to o jakieś sumie jest mowa? nikki83 200zł, pytanie kiedy urodziło się dziecko, zdaje sobie pani sprawe za na to jest czas 6 miesiecy? wisss czy ktos wie jaka (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

to prawie 1000zl czy wplacac te pieniadze a jak pozniej moge je odzyskac czy musze pisac jakies pismo pozdrawiam agnieszkaderejczyk@gmail.com aga WITAM WSZYSTKICH, JESTEM JEDNYM Z POSZKODOWANYCH, (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

-pracy.net Od 1 września mam przyznany urlop zdrowotny ale właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży. Czy np od października mogę iść na zwolnienie od lekarza prowadzącego? (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

Amerykanskie czy nie co by BARDZO mi ulatwilo sprawe, jesli nie ma to jak powinienem postapic i czy to jest mozliwe. Ojciec ponownie sie ozenil i ma nastepne dziecko. Jest wyplacalny, (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

POD UWAGE? MĄŻ JEST ALKOHOLIKIEM. kinga. kinga Witam! Ja mam pytanie. Jak to jest z RODK? czy to sąd kieruje na badania, czy trzeba złożyć wniosek?? Ja mam córeczkę 1 rok 9 miesięcy (...)

L4

L4

umowę o prace jest to okres próbny i chciałem się zapytać czy mogę iść na L4 po przepracowanych czterech dniach czy muszę dłuższy okres przepracować? Z góry dziękuje za odpowiedź (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

zdaniem nie ma zadnej przyszlosci,uderzyc kobiete!!! jest niewybaczalne,pomysl jaka przyszlosc ma wasz zwiazek ,skoro juz teraz jest to koszmar ( stres,placz nie przespane noce ), czy taka (...)

umowa zlecenie a L4!!!

umowa zlecenie a L4!!!

pracodawcy czy zleceniodawcy 90 dni aby otrzymać l4 chociaż 70-80% wypłaty. Czy za okres l4 nie otrzymam w takiej sytuacji zapłaty? :( Kinga Witam pracuje na umowe zlecienie od kilku (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

sobie tylko zarzada pogadzilem sie z tym ze dziecko bedzie przy matce ale pytanie jest takie czy ja moge jaos zarzadac od ex czy alimenty ktore płace sa wydawane na dziecko a nie na (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

niżej zobaczył jakąś inną parę i dodał " o tam chyba ktoś chce pomóc policji" a po chwili "no niestety nie". I ja się kurwa pytam czy taki kretyn jest od pilnowania porządku czy (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

Pan np od września kamii Oj nie bardzo coś z tego kojarzę.Chodzi mi tylko o to czy na 1/2 etetu należy mi się normalnie tyle urlopu co na cały etat czy mniej?Wiem że narazie mam 9 lat (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

, na kierunku Administracja. Czy z tym wykształceniem mam szanse dostać się na aplikację kuratorską? Czy limit przyjęć narzucany jest odgórnie czy zależy od danego okręgu? (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

przez naszą Firmę po tych dwóch miesiącach jest pozytywna, to po kilku miesiącach od podpisania umowy Sąd ustala zaliczkę na pokrycie kosztów biegłego jest to od kilkuset do (...)

wypadek przy pracy-czy należy mi się odszkodowanie

wypadek przy pracy-czy należy mi się odszkodowanie

-pracy.net witam mam pytanie czy jak mój tato jest po amputacij dwóch nóg czy należy mu się z zusu odszkodowanie czy nie? bo ma uszczerbek na zdrowiu przecież a nic nie dostał (...)

Szukam prawnika zajmującego się odszkodowaniami za błąd lekarski z wawy

Szukam prawnika zajmującego się odszkodowaniami za błąd lekarski z wawy

Widzę że nikt nie może pomóc, szkoda ale tak jest zawsze jak sprawa jest trudna. JacekB Błędy lekarskie to podobno trudna sprawa i podobno zawsze przedłużą się przez biegłych ale (...)

Od trzech miesięcy jestem na zwolnieniu lekarskim od psychiatry. Pierwszy lekarz stwierdził u mnie

Od trzech miesięcy jestem na zwolnieniu lekarskim od psychiatry. Pierwszy lekarz stwierdził u mnie

Od trzech miesięcy jestem na zwolnieniu lekarskim od psychiatry. Pierwszy lekarz stwierdził u mnie Od trzech miesięcy jestem na zwolnieniu lekarskim od psychiatry. Pierwszy (...)

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

to dopiero mogę iść na zwolnienie lekarskie, umowę następna podpisałam w lipcu do końca września i tak cały czas i czy pod koniec grudnia dała bym zwolnienie lekarskie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

to mozemy ta rate jakos odjac od zarobków meza zeby dostac pieniazki przebywajac na tym urlopie czy oni wogule biora od uwage jakies kredyty gosiaczek prawo-pracy.net Witam.Mam pytanie-czy (...)

1

2

3

4

5

...

8