czy zus płaci za zwolnienie lekarskie na działalności 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

i pracuje od tygodnia(umowe o prace mam na okres próbny 3 miesięcy) Powiedzcie mi czy mogę iść juz na zwolnienie( ciąże mam zagrożoną) czy muszę przepracować jakis (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

wygłoszę i zgłoszę na nowo to mi kase za L4 i opiekę wypłacą. a tu -guzik z pentelką. A na rozprawie Sędzina mi powiedziała jasno, że jakbym pismo Zus zniszczyła, gdybym (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

dowiedzieć za ile dni chorobowego płaci pracodawca, a od którego dnia płaci ZUS obecnie na ten rok PAWEŁ . M. prawo-pracy.net mam pytanko jestem 10 dni na chorobowym (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

FIFOCapitals@gmail.com Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości (...)

Zwolnienie lekarskie

Zwolnienie lekarskie

czwarta na 5 piata na 5 i ostatnia elka na 30 dni kto mi zapłaci za L4 JUSTYNA J prawo-pracy.net za pierwsze 33 dni płaci pracodawca a następne ZUS ej prawo-pracy.net (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

-pracy.net Jestem na urlopie chorobowym zwolnienie mam od lekarza ogólnego za 2 dni kończy mi sie umowa potem wszystko przejmie ZUS a zwolnienie bede miec od neurologa.Czy ZUS (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

miesiącach ciąży a za miesiąc kończy mi sie umowa o prace. czy pracodawca moze mnie zwolnic i kiedy mogie isc na zwolnienie lekarskie. prosze o odpowiedz! pozdrawiam kaska (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

pytanie od 16 sierpnia 2008r. po urlopie wypoczynowym poszłam na roczny urlop zdrowotny. 17 sierpnia 2009r. mam wrócić do pracy. Czy należy mi się urlop wypoczynkowy za 2009r. (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

-pracy.net Witam w tej chwili jestem na urlopie wychowawczym ale dalej nie wiem czy za to wychowawcze płaci mi zus czy M.O.P.S jesli chodzi o zarobek to mój i męża nie (...)

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

Wypadek w pracy, L4 i odszkodowanie

czy dostanę odszkodowanie za taki wypadek ile można dostać procent ile zus ogulnie płaci za coś takiego proszę o pomoc domi19 prawo-pracy.net Witam,od 2 lat pracuje (...)

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

to dopiero mogę iść na zwolnienie lekarskie, umowę następna podpisałam w lipcu do końca września i tak cały czas i czy pod koniec grudnia dała bym zwolnienie lekarskie (...)

Kiedy i od kogo odszkodowanie?.I jeszcze kilka pytań!

Kiedy i od kogo odszkodowanie?.I jeszcze kilka pytań!

zwolnienie lekarskie w wysokości 100%, kadry powinny to wyrównać, za 35 dni pozostałą część ZUS bo jeżeli pracownik przebywa na zwolnieniu lekarskim do 35 dni to płaci (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

przez sąd ustalane nowe alimenty czy przenosi stare wraz z zaległymi ? Czy za 15 lat powiedzmy umierają dziadkowie to ona postanawia mnie gnębić i składa pozew, że chce odemnie Alimenty (...)

wypadek przy pracy-czy należy mi się odszkodowanie

wypadek przy pracy-czy należy mi się odszkodowanie

3-tygodniowej rehabilitacji. Ze względu na siedzący charakter pracy nie poszłam na zwolnienie lekarskie. Czy z tego tytułu należy mi się odszkodowanie??? Jestem zatrudniona (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

nie ciekawa teraz chciala mnie zwolnic umowe mam na czas nie okreslony wiec poszlam na zwolnienie .Pytam czy pracodawca na zwolnieniu moze mnie zwolnic ? pozdrawiam Alex prawo-pracy.net (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

jeden czy oddzielnie na dzieci i na mnie?? samotna_mama alimenty.pl Czy ty walczysz o alimenty na dzieci , o takie alimenty ,ktore zaspokoja potrzeby dzieci , czy walczysz (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

złoży pozew o alimenty i sąd jej je przyzna, zaniesie sprawę do komornika, to komornik dzieli ściągnięte środki pół na pół, czyli połowa na Twoje dziecko i połowa na żonę. Ale (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

mnie jak to dalej się potoczy,czy chcę w tym tkwic czy może pora na zmiany.Podjęłam decyzje!Chcę starac sie o alimenty na dzieci-po tylu latach otwarły mi się oczy i twierdze (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

dobrowolnie ani grosza bo od 2 lat od niego nic nie dostałam ani na siebie ani na dzieci ani na domw którym jeszcze mieszkał. Czy ja mogę w jej imieniu a jak tak to jakie pełnomocnictwo (...)

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

rachunki, czyli po odjęciu alimentów na życie zostaje nam 680 zł:( Czy jest jakaś szansa na obniżenie alimentów? paluka Witam, czy wniosek o obniżenie alimentów na dziecko (...)

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

Odpisz proszę jaki wyrok zapadł, czy udało Ci sie wygrać. Magda Odpisz proszę czy udało Ci sie wygrać. Magda Annam napisz dokładniej prosze czy nie zaliczono Ci urlopu zdrowotnego z (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

tygodni nawet 15tys zł a ja czasami nie mam na mąkę dla dziecka która kosztuje 28zł za 400g albo na jajko za 104zł za 150g!!!Szlag mnie trafia a on się tym hełbi!Prosze (...)

alimenty na ojca

alimenty na ojca

mogę zrobić czy mam jakias szanse wywalczyc za ten czas 8 lat i czy ojciec dzieci ma obowiazek za te 8 lat nadpłacenia.Ile mam prawo zażądać Alimentów.? Czy wogóle mam (...)

Właściciel firmy na zwolnieniu lekarskim

Właściciel firmy na zwolnieniu lekarskim

233.32 JEŚLI ZUS nie płaci za L-4 czyli nie nabyłeś prawa do zasiłku opłacasz pełne składki ZUS ( ok. 850)nawet mając zwolnienie lekarskie. nie komentuję przepisów (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

!!! Ania25 czy ktoś zechciałby podzielić się ze mną wrazeniami z rozmowy kwalifikacyjnej na aplikację, czy ktoś zna zagadnienia poruszane na niej... będę wdzięczna za (...)

praca na 1/2 etatu a ciąża

praca na 1/2 etatu a ciąża

powodu ciąży, czy bede otrzymywac z tego tytułu jakies wynagrodzenie od zus i w jakiej wysokosci ono by bylo, czy pracodawca moze mi podziekowac za prace po upływie waznosci umowy? (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

pytanie czy w moim przypadku takie przedawnienie obowiazuje i czy po 2 latach czy po 3 latach i czym sie rozni ten okres 2 czy 3 lat bede wdzieczna za odpowiedz bo termin zaplaty (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

sierpnia 2010 r. w Wydziale I na rozprawie sprawy ze skargi J. B. na postanowienie Dyrektora Izby Skarbowej we W. Ośrodek Zamiejscowy w L. z dnia [...] stycznia 2010 r. nr [...] w przedmiocie (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

chcial zabrac dzieci- to wszystko co wiem trzymalo mnie przy nim,jednak teraz jest mi wszystko jedno!!! Odejde bez wzgledu na wszystko,na decyzje sadu na jego gadanie! Odejde bo to niczego (...)

1

2

3

4

5

...

25