Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  . Czy chorobowe tez sie wlicza do stazu pracy?? i czy bede miała prawo do urlopu wychowawczego?? judyta prawo-pracy.net W maju 2009 kończy mi się urlop wychowawczy.dowiedziałam (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  prawa przedłuża się ona do rozwiązania czyli do września. sytuacja w moim zakladzie jest cięzka i od marca mamy uropy bezpłatne (ok. 7,8 dni w miesiącu - podpisujemy, że sie na to (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  błędnie interpretują. Jeśli miałbym zajmować się tylko karą ograniczenia wolności to pewnie strzeliłbym sobie w łe...... Jurek wywolany niejako "do tablicy" zglaszam swoja obecnosc, i przyznaje (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  maila to niektorych..... I mam nadzieje, ze wrazie co laseczki wstawimy sie za nimi:) Ach a co do zarobków to zagadzam sie z tym ze w Biedronce lepiej zarabiaja niz my:( nuśka prawo-pracy.net (...)

 • Ile urlopu mi się należy???3 Stycznia 2006

  wykorzystalam 7 dni urlopu, mialam tez zabukowany urlop juz na wrzesien 7-14 na 6 dni bo reszta to dni wolne od pracy ale wypowiedzenie konczy sie do 5 wrzesnia czy szef zaplaci mi (...)

 • Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów31 Stycznia 2002

  "widzenia" sa uciazliwe i nie zalatwiaja sprawy. Poza tym kobieta ma alimenty a jeszcze wymaga aby opiekowal sie dzieckiem i lozyl na nie podczas "widzen". Niech zabierze dziecko na miesiac na wakacje ale (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

  sprawie urlopów dla poratowania zdrowia dla nauczycieli. Zgodnie z tym rozporządzeniem do lekarza trzeba iść z 3 egzemplarzami, które lekarz wypisuje. Jeden dla siebie, drugi dla dyrektora i trzeci (...)

 • Alimenty w ANGLII6 Sierpnia 2005

  warunki bytowe. Jak wspomnialem wczesniej zalezy,jak dlugo jestes w UK i jak Wasza historia sie przedstawia, jesli jestescie stosunkow krotko wowczas Wasza sprawa zostanie przekazana do Sadu Europejskiego (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  , mam nie zapłacone rachunki.. On mi wisi jeszcze tylko i aż (dla mnie to dużo) 1200zł. Krystian prawo-pracy.net [b]art. 218 kk[/b] § 1. Kto, wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i (...)

 • ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

  wyjezdzie tam zostawia mi, do niczego nie zmusza,ALE CZY WARTO ZOSTAWIAC DLA NIEGO WSZYSTKO CO MAM???? help me! strapiona Hej Ja tez jestem w związku z Turkiem od ponad 2 lat narazie na odległośc. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane