czy za 1 stycznia 2011 nale��y si�� dzie�� wolny Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

obowiązuje) ale jest tam jasno i wyraźnie napisane:USTAWA z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy. Art. 1. Dniami wolnymi od pracy są: 1) dni niżej wymienione: a) 1 (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

sierpnia 2009 roku, przysługuję mi 26 dni urlopu. Czy za miesiąc sierpień także przysługuje mi urlop ( na miesiąc 2,2 dnia)?? Czy jeśli wychodzi mi 8, 5 dnia czy się to zaokrągla (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

dni wolne za swieta

dni wolne za swieta

dni wolne za swieta mam pytanie czytalem nie dawno że jesli pracodawca nie zmienił kodeksu pracy przed 1 stycznia 2011 to nadal przysługuje dzien wolny za świeto w (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

tygodniu ciaży:))))niewiem czy mam mówic szefowej czy poczekac do 3-go miesiąca.Wiem ze trzecia umowa miała byc juz na czas nieokreslony,ale teraz niewiem jak to bedzie proszę o rade czy (...)

spadek

spadek

. Czy jest to podstawa na obalenie testamentu? czy żądając ekspertyzy grafologa uzyskam informacje w jakiej formie zdrowotnej była moja mam pisząc testament czy była świadoma tego jaki (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

zajęcia i. cyt. tracić czas. Dla mnie każda chwila spędzona z dziećmi moimi czy mojego partnera, to wielka radość. On także walczy o swoje dzieci. Itrzymam kciuki za niego i za każdego (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

pytanie brzmi czy moga az tyle trzymac uczniow w celu przyuczenia ich do zawodu?? , jak dla mnie jest to za dlugo zwlaszcza ze sa to bezplatne praktyki , pracowac 8 h w tyg za darmo to za (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który płaciłyśmy (...)

odebranie sobie wolnego za 11 listopada

odebranie sobie wolnego za 11 listopada

odebranie sobie wolnego za 11 listopada Witajcie, mam pytanie. W jakich sytuacjach dzień wolny rzeczywiście przysługuje? Czy w zamian za przypadający w niedzielę 11 listopada możemy (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

, że rada nadzorcza od 1 stycznia 2011 zwyczajnie nie istnieje. Zwrócił się do renomowanej kancelarii, która nieco zbiła jego argumenty pisząc, że... "interpretacja art. 14 ust. 1 (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

zainteresuj sie o swoje dziecko zeby to nie skonczylo sie tylko na placeniu i problem z glowy pozdrawiam jolanta1952 dzięki za odpowiedź i zrozumienie olek3076 Czy ktoś mi powie,czy jest (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

, ile zarabia, tylko pytał, czy na pewno jest w stanie zapłącić 200 zł, czy to nie za dużo! Gdyby chodziło o faceta kwota byłaby znacznie większa, i nikt by sie nie zainteresował, (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

. Serdecznie Cię pozdrawiam...:) Kaśka alimenty.pl A jakie to ma znaczenie, że się stoi za mężczyzną czy za kobietą?! W ogóle nie powinno być tego typu kategoryzowania, bo przez to (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

kazali mi za marzec mi przynieść ale mi przekracza kamila prawo-pracy.net witam.chcialabym sie dowiedziec czy nalezy mi sie płatny wychowawczy gdy z pitu za 2009 r nie przekracza mi 504zl (...)

K.P dzien wolny za 26.12.2009

K.P dzien wolny za 26.12.2009

K.P dzien wolny za 26.12.2009 Witam mam problem z pracodawcą gdyż ciągle usiłuje mi wmówić, że za dzień 26.12.2009 (sobota) nie przysługuje mi dzień wolny. A wiadomo że w KP (...)

Bez wolnego za drugi dzień świąt

Bez wolnego za drugi dzień świąt

Bez wolnego za drugi dzień świąt Witam! Już nie będzie wolnego za to, że w dniu wolnym od pracy przypadło święto! To wynik zmian, jakie od 1 stycznia 2011 r. wprowadziła (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

Czy może ktos odpowiedzieć na moje pytanie ile łącznie wynosi koszt abonamentu radiowego za rok 2011?Z góry dziękuje za wszelkie informacje olegg5 Witam, wyczytałam gdzieś że (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

,Jak sie wychodzi za mąż za faceta ktorego sie kocha nie wieszamy na niego psy,Wtedy widzimy w nim cos wspaniałego dopuki go nie dostaniemy czyli wyjdziemy za mąż.Po slubie myslimy ze teraz (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę w B za (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

bardziej zastanawiam się nad tym czy nie stracę syna. Zapomniałam dodać że z pierwszego małżeństwa mam 18-letnią córkę która wyrosła na mądrą kobietę więc czy nie mogę wychować (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

płacić za rachunki za energię elektryczną i rachunki za wodę? I zostały odrzucone przez bank, a potem nie martw się więcej, ponieważ właśnie przyszedłeś na właściwe forum. FIRMA (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

jedynie do osiagniecia prze ze mnie pelnoletnoci". I wlasnie tu chcialbym sie poradzic czy za okres 8.2006-8.2007 moge jeszcze roszczyc o wyplate alimentow czy nie (jestem z listopada 82, studiowalem (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wysokości. Staraliśmy się o zasiłek rodzinny, ale po przeliczeniu okazało się, że mamy za duży areał gruntów. Czy jest jakieś rozwiązanie prawne w tej sytuacji. Za taki miesięczny (...)

PYTANIE O URLOP

PYTANIE O URLOP

OBOWIAZUJE JAK DAM WYPOWIEDZENIE DWA TYGODNIE WCZEŚNIEJ ?(W MOJEJ UMOWIE NIC O TYM NIE MA). 3)- CZY JAK NIE WYKOZYSTAM URLOPU PŁATNEGO ,TO CZY ZAKŁAD MUSI ZA NIEGO ZAPŁACIC (ILE PROCENT (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

otrzymywałaś świadczenia (alimenty przez komornika, płacone dobrowolnie czy zaliczka alimentacyjna) i czy miałaś je w ogóle do tej pory przyznane, czy masz rodzeństwo i czy też (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

alimentów? Czy można założyć jemu jakąkolwiek sprawę? Z góry dziękuję za odpowiedź. Sebastianoo Witam Mam pytanie jestem w trakcie rozwodu mamy córeczkę 3-letnią ale mam wątpliwości (...)

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

Czy firma Hekko toleruje łamanie prawa autorskiego?

początku tego roku 7 stycznia 2011, data indeksacji w google jest także z 7 Sty 2011. Jakbym był uparty to bym wszedł jeszcze w wyszukiwanie zaawansowane, ustawił przedział czasowy na (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

do 2 lipca czy do 18 lipca? bo juz 02 lipca był tez moim ostatnim dniem pracy. czy pracodawca rozliczy sie ze mna za lipiec za 2 dni czy zaplaci mi do 18 lipca, mimo ze juz nie (...)

1

2