czy z obcym pracownikiem od umowy zlecenia rok 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

21kwietnia,a pozniej chce iść na wychowawczy płatny tylko nie wiem czy mi sie należy??z tego co wyczytałam są liczone dochody z pitu nr 11 tylko,że my z meżem nie rozliczaliśmy (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

, A ja mam pytanie, czy ktoś z Was od firmy Intrum J. już po wszystkich telefonach, groźbach, sms`ach itp. dostał do ręki wyrok sądowy wraz z nakazem zapłaty (papier listem poleconym)? Ta (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

sytuacji jest dziecko. Z matką, czy z ojcem? tata77 A nawet jeżeli jest z matką to co to zmienia? Jeżeli matka zarabia powiedzmy 2tys a tatuś z żonką powiedzmy 6tys to (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

to czy okres wypowiedzenia będzie liczony w dniu złożenia wypowiedzenia, czy od dnia kiedy kończy mi się l4? Z góry dziękuje za odpowiedź. piasecki2c [cytat] Czy pracownik (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

pracuję nawiązała współpracę z tą Kancelarią ponad rok temu i od tej pory nie ma żadnego problemu z dłużnikami. Za usługi windykacyjne pobierają jedynie niewielką prowizję (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

spółdzielni. 6. Podmiot, na którego rzecz wykonywana jest praca na podstawie umowy agencyjnej, umowy zlecenia lub umowy o świadczenie usług, do której zgodnie z Kodeksem (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

. na podstawie art. 509-518 k.c. (dz.U. nr 16 z dnia 16 maja poz 93) oraz że codziennie dług przyrasta o kwotę odsetek art. 481 par.1. Czy trzy lata mijają od rozwiązania umowy z (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

okreslony kończy mi się 30 listopada i mam dostać umowę na czas nieokreślony. Czy jeżeli powiem szefowi o ciąży teraz może nie dać mi umowy na stałe? A czy jeżeli powiem mu o ciązy (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

! Pozdrawiam hellooo może mi sie uda przedstawić jak to wygląda od podszewki... jestem pracownikiem imp ;p Więc zawsze czy po rozmowie telefonicznej czy przesłaniu kuponu czy (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

wynajmujacym lokal od pierwszego maja ja zostałem w tym lokalu i dalej wykonuje swojom prace po prowadze swojom działalnosc nie podpisujac umowy z nowym najemcom obecnie jestem 54 dni pez (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

telekomunikacyjnych i od kiedy takie terminy są liczone? Czy od momentu zaciągnięcia długu czy od momentu wymagalności? aga JA RÓWNIERZ PRACOWAŁĘM DLA INTRUM ALE TY CHYBA (...)

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

takie pytanie czy umowa na zlecenia wlicza sie do emerytury? z góry dziękuję gucioo Witam Kiedy zmienia się umowa zlecenia w umowę o pracę? Czy jest to możliwe? (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

to - czy przeprowadzana jest także rozmowa z psychologiem i obojgiem rodziców (ale jednocześnie oboje uczestniczą w rozmowie?) czy z każdym z osobna? Dagmara Cześć, Współczuję. (...)

Umowa zlecenia

Umowa zlecenia

to Sobota miałam na godz. 7.30-14.30). Pracuje w każdą sobotę ponieważ jak usłyszałam od kierowniczki '' no taka tu jest praca'', nie mogę wywalczyć normalnej umowy o pracę bądź zlecenia (...)

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

. wszystkie rzeczy w mieszkaniu sa nasze,mieszkanie było zupełnie puste,nawet karnisze i lampy sa nasze. czy on ma prawo przebywać w tym mieszkaniu i korzystać z naszysz rzeczy??? grozi za przyjdzie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

służebności przesyłu roszczenie o naprawienie szkody z powodu obniżenia jej wartości, związanego z normalnym korzystaniem z nieruchomości w zakresie odpowiadającym treści takiej służebności (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

. Dlatego zmieniłam pracę i z braku czasu nieco odsunęłam się od dawnych zajęć, ale pracowałam dla Y weekendami gdy miałam wolne. Chciałabym zawalczyć o zaległe pensje z panem (...)

Umowa zlecenie-co trace

Umowa zlecenie-co trace

zależy od tego jaką prace wykonujesz. Czy jesteś stróżem czy przedstawicielem wolnego zawodu. Od tego zależy sposób interpretacji, który nota bene sprowadza się i tak do tego, (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

...bez szans spotkania moeje rodziny.. pomoz mi,daj mi jakas rade prosze...ja jestem z nim od 10 miesiecy.. aniolek hej grazynko, ja mam 21 lat,jestem z turkiem od 10 miesiecy..i mam (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

: pierwsza to zerwanie umowy z kablówką, a oni jeszcze 2 miesiace a nie miesiac ( jak było w umowie ) wliczyli do okressu wypowiedzenia. Druga sprawa to sprawa z NETIA która za zerwanie (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

Citibanku od 2007 roku mamy przyznaną linię kredytową w wysokości 14 000 zł od dwóch lat linia była automatycznie przedłużana na następny rok( w tym czasie z niej nie korzystaliśmy) (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

miesiąc jest spokój,totalna sielanka ,a tu nagle jak grom z jasnego nieba,zmiana o 360 stopni i z błahych powodów wysłuchuję:ty kur... szma.... ty nieudaczniku życiowy,zmarnowałaś mi życie,nie (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

robić - czy nastapiło już przedawnienie? Czy napisać do KRUK-a, czy zostawić to. Z góry dziękuję za konkretną informację. mulka bieg przedawnienia liczy sie od ostatniej (...)

Wypowiedzenie

Wypowiedzenie

urlop?Co z tym zrobić? z góry dziękuję za odpowiedzi kate45 witam Chciałem się zapytać bo mam pewien problem czy jak zaniosę wypowiedzenia umowy o pracę to czy będę (...)

Pracodawca nie chce wyplacic wynagrodzenia!

Pracodawca nie chce wyplacic wynagrodzenia!

nieodpowiednim dziale z gory przepraszam. Tak jak w temacie mam problem z odzyskaniem pieniedzy uczciwie zarobionych. Pracowałem jako sprzedawca (dział elektorniczny ). W fachu mialem doswiadczenie (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

przypadajaca na rok 2011?Z góry dziekuje kamila78 czy ktos moze mi dokladnie podac ile i za co jest odliczane od płacy brutto? I czy te odliczenia sa zawsze takie same (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

umowe do dnia porodu i czy wystarczy że im podam L4 z datą końca umowy,czy coś jeszcze.Proszę o pomoc:) Agnieszka prawo-pracy.net Witam, Mam umowe na rok, która wygasa w (...)

Malzenstwo z cudzoziemcem

Malzenstwo z cudzoziemcem

Malzenstwo z cudzoziemcem 1. Chce zawarzec zwiazek malzenski z cudzoziemcem (Wlochem), jakie prawo bedzie w tym przypadku obowiazujace, polskie czy wloskie? 2. Czy zalezy to od (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

na codzień kontakt z osobami, które chcą prowadzić proces kanoniczny. Wiele osob korzysta z moich usług i od nikogo nie spotkałam się z zatrzutem bym zle wypełniła swoje obowiązki (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

sytuacje i czekam na jakieś wskazówki z Waszej strony: Wynajmuję (a raczej wyrozumowywałam) 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie wraz z 2 koleżankami. Z właścicielem podpisałyśmy umowę (...)

1

2

3

4

5

...

23