czy wzrosna swiadczenie pielegnacyjne w 2012 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi (...)

Kurator rodzinny WAZNE

Kurator rodzinny WAZNE

romans w przeciagu 15 lat trwania małżeństwa. Moj brat wracając wczesniej z pracy nakryl moj bratowa w lesie z kochankiem (mieszkają przy lesie). Zabral zone do domu a kochanek uciekl w (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i (...)

Świadczenie pielęgnacyjne

Świadczenie pielęgnacyjne

Świadczenie pielęgnacyjne Witam mam dwóch dorosłych braci z pierwszą grupą. Jednym zajmuje się mama na ktorego pobiera swiadczenie pielegnacyjne,drugim ja.W tamtym roku składałam wniosek (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

chorobowe, czy może nie muszą być przez niego opłacane,a jeśli nie to czy sama mogę płacić takie ubezpieczenie w zus Magda prawo-pracy.net Czy w roku 1993 wynagrodzenie (...)

czy zasiłki pielegnacyjne z opiki społecznej w roku2013 bujda w góre

czy zasiłki pielegnacyjne z opiki społecznej w roku2013 bujda w góre

czy zasiłki pielegnacyjne z opiki społecznej w roku2013 bujda w góre czy zasiłki pielegnacyjne z opiki społecznej w roku2013 bujda w góre (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

chodzi o nagrywanie rozmów to w zasadzie jest to w tym przypadku dopuszczalne na podstawie art 159 ust 2 PT, bo zakaz nagrywania komunikatu przeidziany w tym artykule nie dotyczy nadawcy i (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

na siebie? Czy to, że powiem w sądzie, że pracowała legalnie w Anglii coś może pomóc skoro i tak nie mogę tego udokumentować (wątpię żeby sąd miał ochotę zwracać się do Tesco (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

spłacenie rat w takiej wysokości gdyż jestem osobą studiującą i dorabiającą nie duże sumy. Czy w obecnej sytuacji mogę spłacać zadłużenie w ratach po 100zł? Czy (...)

świadczenia pieniężne

świadczenia pieniężne

mam taka zagwozdke czy chodzi o to ze obnizyli mi te swiadczenie na 100zl czy musze dodatkowo zaplacic 100zl do tego 1000zl?? siedze nad tym i kompletnie nie rozumiem tego ostatniego pisma. (...)

Zasiłek dla samotnie wychowującej matki

Zasiłek dla samotnie wychowującej matki

wykorzystał to, w zasadzie pieniądze te należą sie dziecku, ale ..... . Chciałabym się dowiedzieć czy w ogóle mogę starać sie o ten zasiłek. z tym że rodzinne od pażdziernika będę (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

dalszych alimentów do końca edukacji, co mogę zrobić w celu wyegzekwowania ich? Mam 24 lata, skończyłem w tym roku w maju jeden kierunek studiów, a od października (...)

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

Mieszkam w de a moja corka w Pl i pobieram w de kindergeld evi alimenty.pl oczywiscie ze jest mozliwe pobierac kindergeld w niemczech Mieszkam tu pracuje i pobieram kindergeld na moja (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała urodziła sie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

urlopie chce pójśc na 5 miesięcy na urlop wychowawczy...i tu nie wiem czy bedzie on płatny. Moje dochody to 1800 zł na rękę- mój mąż jest jako domownik w KRUS w domu swoich rodziców. (...)

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

chciałam odejść w tym roku ale zus odmówił mi z powodu urlopu zdrowotnego.Odejde w przyszłym roku ale nie wiem czy nie będzie gorszego przelicznika? jadzia witaj Joanno (...)

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

... wzory masz w internecie. Lub pozew do sądu o wypłatę alimentów do twoich rąk - w uzasaneiniu napisz to co tutaj donia Czy po ukończeniu przez dziecko pełnoletności w przypadku (...)

Przedawnienie egzekucji

Przedawnienie egzekucji

. Znaczy to, że moze sie nigdy nie przedawnić. qpnw Mam pytanie dostalem list od kruka o niesplacona kwote debetu w 1997 r czy to niepowinno byc przedawnione? w miedzy czasie zmienilem dwa (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

roku życia, ale nie szkoła wyższa. Jednakże dalej ustawa stanowi, iż do zasiłku uprawniona jest osoba ucząca się w szkole lub szkole wyższej,lecz nie dłużej niż do 24 roku życia. (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

? Słyszałem że to będzie 1500 zł czy to prawda? rotacja Minimalne wynagrodznie w 2012 będzie wynosić 1500zł, rząd zatwierdził już podwyżkę.   zochan3 Wzrost minimalnej stawki (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

pisma zajął mi konto. Z racji tego ze to nie był mój dlug wysłałam pismo do Sądu w Lublinie i podnioslam ze w momencie nakazu zapłaty mieszkałam w innym miejscu a na adres który rzekomo (...)

Renta rodzinna

Renta rodzinna

października a ja właściwie po zdanych wszystkich egzaminach już przed wakacjami jestem na ostatnim roku .Czy tak ,czy należy mi się jeszcze przez rok renta rodzinna? Czy miał (...)

reklamacja instalacji gazowej w samochodzie

reklamacja instalacji gazowej w samochodzie

komputera przy następnej wizycie. Niestety po wymianie komputera usterki się nasiliły. Później była jeszcze kolejna wizyta, gdzie wymieniono komputer na poprzedni. Dnia 18 września 2012 roku (...)

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

przelicznik w zlotych czy moze w euro?gdzie zaklada sie taka sprawe w polsce czy w niemczech i czy wymagana jest obecnosc partnera?czy np.moze sie obyc bez (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

w momencie otrzymania faktury widzimy czy są jakieś dopłaty a nie tak jak tutaj po 3 lub 4 miesiącach. W firma UPS wystawia faktury raz w miesiącu. szybki2012 czy ktoś (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

312. Proszę napisz czy wygrałeś sprawę w Sądzie. Jestem w podobnej sytuacji i nie wiem co robić. Joasia52 w sądzie sprawę przegrałem ,tylko strata czasu bo czekałem 3 miesiące (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

. W takim razie jak oni chcą walczyć z kryzysem? gondek30 Tak się zastanawiam, czy w każdym województwie dostaje się taki sam zasiłek dla bezrobotnych? Czy może w poszczególnych (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

samochód wczesniej juz był wyrejestrowany. Co mam teraz zrobić? Czy mam przedstawić jej inną umowę ale co bedzie dalej w wydziale komunikacji, rozbierzność umów... Czy jakoś wymienić (...)

Ile wg was kosztuje utrzymanie 12 letniego dziecka?

Ile wg was kosztuje utrzymanie 12 letniego dziecka?

wiem na co przeznaczyc tyle pieniedzy czy na obiad w szkole czy na książki co ważniejsze. W związku z powyższym doczytałam ze do pozwu dobrze jest dołączyc spis wydatków, a (...)

1

2

3

4

5

...

12