Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Problem z Vat-2425 Stycznia 2011

  Witam Mam problem w Urzędzie Skarbowym z VAT-24. Mianowicie kupiłem samochód od handlarza w Polsce, ale umowę dał mi na której nie był on wpisany jako sprzedajacy lecz wlaściciel samochodu ( czyli (...)

 • Problem30 Sierpnia 2011

  Witam, mam mały problem byłam z chłopakiem przez 4 lata mieszkalismy razem u niego, prowadzilismy działalność gospdarcza juz nie wspomne iz z dzialalnosci nie dostalam nic. Kupilismy wspólnie samochód (...)

 • małżonek współwłaściciela utrudnia życie22 Listopada 2010

  Na posesji z dwoma domami jest dwóch współwłaścicieli, których jest to majątek osobisty, gdyż odziedziczyli ją w spadku po rodzicach i umownie (bo nie ma jako takiego podziału na części) jeden współwłaściciel (...)

 • Samochód - współwłaściciel - zniżka ubezpieczeniowa31 Lipca 2006

  Witam Jestem świeżo upieczonym kierowca i dowiedzialem się, że jest możliwość, abym stał się współwłaścicielem samochodu mojego ojca i co z atym idzie ubezpieczenie płacone będzie równiez na moją (...)

 • wyrejestrowanie samochodu7 Kwietnia 2011

  witam, czy są jakieś inne sposoby wyrejestrowania samochodu? Chcę kupić samochód na części, ale nie jestem jeszcze pełnoletni i nie mogę spisać umowy kupna z sprzedawcą. Co może (...)

 • zniesienie współwłasności pojazdu13 Września 2011

  Witam, mam samochód do którego jest wpisany współwłaściciel, za samochód zapłaciłem ja i za koszty używania też, czy jest możliwe że współwłaściciel domaga się (...)

 • DO MIKAWI-PYTANIE!!!!27 Czerwca 2003

  Jeśli mógłbyś odpowiedzieć to mam jeszcze jedno pytanie odnośnie rozdzielczości majątkowej po rozwodzie( z datą wsteczną). Otóż przeglądałm w internecie odpowiedzi na tego typu forum dotyczące tej (...)

 • Garaż 9 Grudnia 2010

  Jestem właścicielem garażu w tzw. dużej wspólnocie oraz współwłaścicielem udziału w nieruchomości. Garaż znajduje się w budynku i jest odrębną nieruchomością (nie jest to garaż podziemny, ani miejsce (...)

 • Umowa sprzedaży samochodu - współwłaściciel15 Czerwca 2005

  Witam Własnie sporządzam umowe sprzedarzy samochodu. Kupuje samochód ale chciałbym aby mój syn był jego współwłaścicielem (będą juz mu sie nabijały zniżki na ubezpieczenie). Nie wiem za bardzo (...)

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane