czy współwłaściciel może wyrejestrować samochód Wyszukiwarka e-prawnik.pl


czy współwłaściciel może wyrejestrować samochód?

czy współwłaściciel może wyrejestrować samochód?

czy współwłaściciel może wyrejestrować samochód? czy współwłaściciel może wyrejestrować samochód?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

poniesionych przeze mnie kosztów? keterin Czy za nieopłacony abonament za TV, przez 10 lat może być wytoczona jakaś sprawa albo czy sprawę może przejąć komornik? mexico Jest (...)

Problem z Vat-24

Problem z Vat-24

to po prostu taki kaprys urzędników... Dowiedziałem się od innych handlarzy że we Włoszech samochód można wyrejestrować oddając tablice i wtedy na certyfikacje własności dostaje się takie (...)

 Sprzedaż samochodu na raty bez umowy, a OC.

Sprzedaż samochodu na raty bez umowy, a OC.

sierpnia, i czy ja mogę iść i wyrejestrować go z ubezpieczenia bez żadnej umowy i odnośnie tych rat problemy jakieś mogą być ? Bo odzyskanie samochodu będzie się ciągnąć i ciągnąć. (...)

Problem

Problem

. Może Pani również spłacić współwłaściciela i stać się jedynym właścicielem pojazdu. mrozowskim Czy drugi współwłaściciel może w każdej chwili podjechac i zabrać (...)

Podział majątku

Podział majątku

, jeszcze zanim się poznaliśmy postawił dom. Czy w takim przypadku mam prawo do podziału majątku?? Mamy dwoje małoletnich dzieci i czy jeżeli nie mi to czy im się coś należy z tego (...)

 Złomowanie samochodu z zajęciem komorniczym

Złomowanie samochodu z zajęciem komorniczym

komunikacji wyrejestrować samochód. I tu mam pytanie czy nie zostanę za to w żaden sposób pociągnięty do odpowiedzialności i czy faktycznie w wydziale komunikacji nie będę (...)

współwłasność samochodu

współwłasność samochodu

nie zgadza? Phake Jestem współwłaścicielką samochodu od 2009r przez nieuwagę zostałam niedopisana do polisy czy mam ZNISZKĘ.... KACHA Czy jest możliwe przekształcenie współwłasności (...)

wyrejestrowanie samochodu

wyrejestrowanie samochodu

może zrobić sprzedawca aby wyrejestrować samochód bez umowy??

małżonek współwłaściciela utrudnia życie

małżonek współwłaściciela utrudnia życie

zaczął odkręcać sztachety w bramie. Niestety i tym razem interwencja nic nie dała, bo Panowie upierają się, że po pierwsze Pan może z tą bramą zrobić co chce, bo on ją robił, a po drugie może (...)

Samochód - współwłaściciel - zniżka ubezpieczeniowa

Samochód - współwłaściciel - zniżka ubezpieczeniowa

A czy jeśli samochód jest w całości zarejestrowany na osobę zaraz po zdaniu prawa jazdy to czy zniżki naliczane są tak samo jakby była ona współwłaścicielem samochodu? Czy (...)

Jeden współwłaściciel sprzedał samochód

Jeden współwłaściciel sprzedał samochód

Jeden współwłaściciel sprzedał samochód Witam, Byłem (jestem) współwłascicielem samochodu z moim ojcem. 3 miesiace temu ojciec sprzedał samochód podrabiając mój podpis. Co mogę (...)

zniesienie współwłasności pojazdu

zniesienie współwłasności pojazdu

zniesienie współwłasności pojazdu Witam, mam samochód do którego jest wpisany współwłaściciel, za samochód zapłaciłem ja i za koszty używania też, czy jest możliwe że (...)

Mieszkanie z zakładu pracy do podziału

Mieszkanie z zakładu pracy do podziału

wcześniej byłem najemcą. Nabyłem ją od zakładu pracy za kwotę 1350zł ze względu na długoletni staż pracy. Żona domagała się żeby ją umieścić w akcie notarialnym jako współwłaściciel. (...)

Zmiana osoby sprawującej dozór nad zabezpieczonym samochodem.

Zmiana osoby sprawującej dozór nad zabezpieczonym samochodem.

nad samochodem. Czy komornik ma obowiązek poinformowania właścicieli samochodu o zmianie dozorcy? Czy współwłaściciel, który nie jest stroną w sporze może się ubiegać o (...)

rozwód, podział majątku

rozwód, podział majątku

połowy pieniędzy za sprzedany samochód również może Pan wystąpić do sądu. To co zrobiła żona podchodzi pod nieuzasadnione wzbogacenie. Im prędzej się Pan tym zajmie, tym lepiej. A żona (...)

DO MIKAWI-PYTANIE!!!!

DO MIKAWI-PYTANIE!!!!

sie należy. a sądownie mam przyznany spadek po ojcu. Czy musze spłacać mame jeżeli widnieje jako współwłaściciel? a może składając pozew o rozwód nie robiąc podziału majątku (...)

garaż

garaż

powinna doprecyzować te zasady i zamierzam na najbliższym zebraniu tę sprawę podnieść. Czy zarząd wspólnoty może ustalić, że właściciel garażu nie może korzystać z miejsc parkingowych (...)

Ksiazeczka mieszkaniowa

Ksiazeczka mieszkaniowa

to dziala. lasicka moja dawno spieniezyli rodzice, na samochód była kasa potrzebna:( janko29 Witam serdecznie, Czy w roku 2012 zmieniło się coś w tej kwestii? W dniu wczorajszym byliśmy razem (...)