czy w2011roku byly zmiany w swiadczeniach pielegnacyjnych Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

obywatelstwo ewela Cześć, jak mogę odszukać papiery potwierdzające obywatelstwo po dziadku, który urodził się w 1942r w Stanisławowie gm. Turek (pradziadek w 1903r. w Warenka) (...)

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

bezrobotna matka samotnie wychowująca dziecko

cierpliwości bo ja w tych sprawach w UM spędziłam 3 dni w b. długich kolejkach po 400 osób -zgroza!!! aga Witam . zasiłek dla matki samotnie wychowującej dziecko, dzieci zależy czy (...)

Legalizacja miękkich narkotyków

Legalizacja miękkich narkotyków

(niewazne czy miekkimi czy nie) to zmarnuja niezależnie od prawa karnego czy tez uchwał rzadu , wiedz nie widze problemu czemu nie wykozystac tego przeciwko ich wybryka czy tak czy (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pomoże, zanim pozwolą sobie na jakieś numery, czy dalsze nękanie. I nie dać się !!! bielawica [cytat] Czy o przedstawienie dokumentów prosił Pan PRESCO telefonicznie, czy pisemnie (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

gospodarstwo domoe. Była zona pracuje na 1/2 etatu zarabia około 600. Czy w takiej sytuacji moze domagac się jeszcze alimentów na siebie od bylego męża?? I czy moje zarobki będa brane (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie jaśli (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

poszla do swojego pokoju plakac. W miedzy czasie jak szla MrHak rzucil w Nią ksiazkami, ktore byly w jego pokoju. Po tym zajsciu zadzwonil na policje i jawnie wyznajac, ze wrocil od (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

becikowego? (oczywiście przy zachowaniu zasady obowiązkowych badań ciążowych raz w trymestrze). Czy próg 1922PLN na osobę w rodzinie czyli w tym wypadku na mnie i noworodka (3844PLN (...)

Sprawa o znieslawienie ?

Sprawa o znieslawienie ?

takich sprawach? czy w ogóle można taka sprawę zakładać czy to jest zniesławienie? jeśli coś wiecie napiszcie z góry dziękuję . iwona prawo-cywilne.net Potrzebuje pomocy ... Pracuje (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

na syna w wysokosci 200,00 zł. Czy mogę starać sie o ich podwyższenie ? Do jakiej wysokości ? W jaki sposob mam to zrobić ? (Claudii) - W jednym z wczesniejszych postow przeczytalam, (...)

Nazwisko dziecka

Nazwisko dziecka

2949 Witam, jestem w ciąży ale chcę aby dziecko po urodzeniu miało moje nazwisko ale żeby ojciec był znany. Czy to się tak da? Jestem niepełnoletnia i ojciec też, nie jesteśmy razem. walentyna9 (...)

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

) czy tez tylko jego czesc. Jezeli poprzedni zaklad pracy zostal w calosci zlikwidowany, to obowiazek uregulowania w calosci odplatnosci za niewykorzystany w roku 2001 urlop wypoczynkowy (...)

Slub pomiedzy Polka i Arabem

Slub pomiedzy Polka i Arabem

opierasz się na samych informacjach czy byłaś w takim związku.To fakt,ale żyjąc w Polsce lub w Europie z Arabem też jest tak samo?Bo nie zamierzam mieszkać w Emiratach (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

(chyba że w gre wchodzi jakaś pomyłka wynikająca z w/w bałaganu). Pozdrawiam Tevion Mordercy to przesada ale dlaczego pracują dla nieuczciwych klientów którzy wyłudzają pieniądze (...)

Odebranie praw

Odebranie praw

, czy w orzeczeniu sądu opiekuńczego jest różna podstawa prawna do zmiany takiego orzeczenia, podejrzewam, że w Pani przypadku zostało to zawarte w wyroku orzekającym rozwód. (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

na siebie? Czy to, że powiem w sądzie, że pracowała legalnie w Anglii coś może pomóc skoro i tak nie mogę tego udokumentować (wątpię żeby sąd miał ochotę zwracać się do Tesco (...)

Roszczenie o zwrot nieruchomości

Roszczenie o zwrot nieruchomości

Roszczenie o zwrot nieruchomości Jakie są szanse zwrotu nieruchomości wywłaszczonej w 1967roku . żadne pieniadze nie zostały pobrane (pawelolszewski) Zwrot nieruchomosci raczej nie wchodzi w (...)

Wymiana okien

Wymiana okien

Wymiana okien Czy mogę w mieszkaniu bedącym moją własnością lecz znajdującym się w bloku spółdzielczym wymienić okna na inne niż były poprzednio? Konkretnie chodzi mi o to, że (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich.

Pozbawienie praw rodzicielskich.

dziecka po pijaku i w dodatku o 23 w nocy. na to wszystko mam swiadkow (rodziców). nadal gdy dzwoni wyzywa mnie i nie mozemy sie dogadac w zaden sposób oczywiście dzwoni jak juz sie napije.Obecnie (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

religii,otoz w moim przypadku moj maz nie jest muzulmaninem,chcialby azeby dzieci same zdecydowaly w przyszlosci co chca wyznawac i ja na to w pelni przystaje, jednakze ustalilismy dopoki samo (...)

Paszport dla dziecka-konkubinat i brak zgody ojca-PROSZE O POMOC!

Paszport dla dziecka-konkubinat i brak zgody ojca-PROSZE O POMOC!

były mąż z krótkimi przerwami zasadniczo od 1995 r przebywa w Anglii to tylko dzięki moim staraniom w ciągu ostatniego roku ma w miarę regularny kontakt. Planując podróż do Polski (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

jest tak u mnie w pracy ,lecz jeżeli komornik mu wszedł na pensje to odzyskasz wszystkie należne ci pięniądze w ciągu kilku miesięcy wraz z odsetkami, orientuje się w tym gdyż pracuje (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

???????? Czy musi dostac nowa wize, Polska, przy posiadaniu wizy na wolne przejazdy w strefie SHENGEN, gdyz pracuje w Danii???? ...i jak jest pozniej...jak jest z wyjazdami np. do Anglii, (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

alimenty.pl tylko ze teraz sytuacja za granica sie zmienia na gorsze za to w pl na lepsze- z tego co slysze i ogladam w tv. tez mam przyznane alimenty 600zl ,nie wiem czy to jest duzo czy (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

czy w przypadku kiedy nie mielismy malzenstwa i to ja jako samotna matka wychowuje corke to czy ja mam juz prawo do jej wychowywania,czy on moze sie sadzic o opieke nad dzieckiem w (...)

Zmiana imienia

Zmiana imienia

. Powod dany przezemie nie wiem czy jest dobry trza bylo by sie zapytac w urzedzie stanu cywilnego darek A jakie to według Ciebie imię obraźliwe ? :) Piotr Ja mam na imię Olga i w ogóle (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

sprawa jest grubymi nicmi szyta i nierozumiem postepowaniaurzednikow kaziu22@interia.pl Chcialam zapytac kiedy przeterminuje sie dlug w Avonie? powstal w roku 2002 w grudniu...i teraz (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

sprawę w sądzie o podwyższenie alimentów byłemu mężowi czy ta sprawa zakończy mi się pozytywnie. Z góry dziękuję .! madseen13 Czy moge podac konkubina o alimenty w czasie (...)