Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  pojazd jest jego własnością (posiadam wszystkie dokumenty). Babka w US mówi, że potrzebna jest chociaż jakaś pieczątka tego komisu, bo tak nie wie, czy on rzeczywiście był właścicielem?. Rozmawiałem (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  maksymalnej kwoty jaką dłużnik jest w stanie w danym momencie uzsykać i umówienie się z naszym konsultantem na dalszy terminarz spłat długu. Mam nadzieję, że w tych 8 punktach udało mi się przekazać (...)

 • Reklamacja butów - zwrot gotówki11 Marca 2005

  kupione na zime,zima jest butów nei ma..co zrobić w takiej sytuacji??ile czasu mają na to by oddać mi już naprawione buty??czy jest jakiś określony czas na to??czy mam (...)

 • Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?27 Stycznia 2004

  zycie.Czy udane?Na to tez nie ma gwarancji.Slepy los?Łut szczescia?Życie pokaże. Niestetykochanka alimenty.pl tak sobie kochna tłumacz, że bał się zostawć żonę i być samemu. Czyli jeżeli będzie (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  zonowu zieja nawet na zachodzie jest takie prawo jak unasas zakaz sporzywania alkocholu w miejscu publicznym potocznie nazywane a ta naprade to nazywa sie "ART 43 ust.1 z dnia 26 padziernika 1982 r (...)

 • Legalizacja miękkich narkotyków18 Stycznia 2001

  które jest łamane przez coraz większą liczbe młodych ludzi powoduje brak szacunku do prawa. Romski-nie prawnik Ludzie o co to cale halo???jesli ktos chce brac ,to nie będzie sie zastanawial przeciez czy (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  . URLOPU WYCHOWAWCZEGO NALEŻY SIE 3 LATA OCZYWIŚCIE JEŚLI ZGODZI SIE NA TO PRACODAWCA A PŁATNEGO Z TEGO TYTUŁU (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  - nie wiem jakim jezykiem to opisac i co powinnam ujac. I chcialabym wiedziec czy w przypadku rozpoczecia procesu powinnam miec po swojej stronie prawnika, radce prawnego czy tez wystarczy (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  " właściciele nie zgadzają się na umowę, wiem że nie odprowadzają od wynajmu podatku a mieszka tu 15 osób. Mieszkamy tu już 1,5 roku i właśnie nasi "właściciele się uzłośliwili". Mam pytanie (...)

 • Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .29 Maja 2008

  Się podepnę . Płace od 3 lat alimenty od momentu wyprowadzenia się z domu , jeszcze przed wyrokiem 500 pln . Ani razu się nie spóźniłem mam zlecenie stałe . Na rozprawie jak chciałem zmniejszyć (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane