Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • praca w warunkach szkodliwych20 Lutego 2006

  czy praca przy maglu elektrycznym jest pracą w warunkach szkodliwych ? Jaka jest do tego podstawa prawna ? dziękuję z góry za odpowiedź W chwili obecnej nie ma dodatków (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  interwencynych, potem przedłużono mi umowę na okres próbny 3 miesiecy. Koniec umowy przypada na 31 grudnia. Wiem, że zostanę przyjęta na czas określony na 1 rok. I tu zaczynaja (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  wysokość ryczałtu zależy od ilości złożonych sprawozdań, ale w moim województwie kurator społeczny nie zarobi więcej niz 420 PLN na miesiąc, bez względu na to że może mieć (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  ... normalnie rewelacja pozdrawiem Gosia prawo-pracy.net wiecie co dziewczyny czytając artykuły na temat ustawy o dniach ustawowo wolnych od pracy pisze ofszem ze, obowiązuje to firmy handlowe a nie usługowe (...)

 • szkodliwe warunki pracy22 Maja 2008

  Pracuję w sklepie z odzieżą używaną ,praca jes ciężka z uwagi na odzież która jest dezynfekowana za granicą niznanymi środkami chemicznymi,przy rozmieszaniu odzieży na wieszaki (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  nic go nie obchodzi.Ja pracuje na czarno i zarabiam 800zł(mimo że najniższa krajowa w tym kraju jest wyższa).Wcześniej pracowałam w pełnym etacie za 950 netto ale straciłam prace i (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  opłaty za wykonanie operatów. W ramach zlecenia udzielam informacji o sposobie załatwienia sprawy. W sprawie wycen proszę o kontakt kpatrycja@autograf.pl kpatrycja1 Ojciec jest właścicielem (...)

 • Wysokość alimentów29 Sierpnia 2001

  was zupełnie obce określenie! Kretynie! Mena Mam przyjaciela który rozwiódł się z kobietą z którą mieli dziecko. Płaci systematycznie alimenty. Jest bardzo dobrym ojcem i zxależy mu na dobru dziecka. (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!23 Stycznia 2005

  woli i to ja decyduje komu, kiedy i na ile chce pomoc. Nie ma wiec mowy o zadnym wyzysku czy przymusie! Zycie na Filipinach jest tanie. Jak juz wspomnial Greg w swoim poscie - bialy (...)

 • Do Kuratorów zawodowych16 Czerwca 2004

  zarobki na rękę po zakończeniu aplikacji ? natka Czy 800 zł za pracę w terenie jest wypłacane razem z pensji czy muszę udokumentować wydatki związane z pracą w terenie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane