czy okulary można odliczyć od podatku 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

dzieci do domu dziecka, czy rodzice pozbawieni władzy rodzicielskiej mogą wystąpić o alimenty do swoich dzieci, niezależnie od tego czy się nimi interesowali, czy na nie łożyli, (...)

dofinansowanie z zakładu pracy do okularów do pracy przy komputerze

dofinansowanie z zakładu pracy do okularów do pracy przy komputerze

prowadzę działalnośc to co ? może mam prawo do odpisu w kosztach ? wojtek To sobie kup okulary i zapomnij o jakimkolwiek odliczaniu od podatku. jerzboro Okulary ochronne do pracy (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wolnej od podatku?? irena29 chyba nie, przeciez nie przekracza pan progu ! arletta13 Odpowiedź brzmi tak!! flaran44 Od kwoty wolnej od podatku została pobrana zaliczka, aby (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

utrzymac za 200zl miesiecznie? Hanka alimenty.pl Moja corka ma prawie 2 latka od 5 miesiecy dostaje 150 zl miesiecznie od swojego ojca ,od urodzenie nic nie dostala a ja zlozylam sprawe o alimenty (...)

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r?

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r?

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r? Czy zmieniły się przepisy mówiące o tym, co będzie można odliczyć od podatku za 2011 rok? Jeśli tak (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

składać wnioski o zwrot części VAT, będzie można odzyskać maksymalnie: 34 044 zł w wypadku budowy i 14 590 zł gdy zwrot dotyczy remontu. wuqo Chej mam pytanko, czy zwrot podatku (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

to już ręce nam opadły...właściciel przyszedł bez należnej się nam kaucji, po oględzinach podliczył swoje "straty" i tak żąda od nas (a raczej chce odliczyć od kaucji) m.in. 40 (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

zakupie bądź podjęciu samochodu osobowego w leasing, można maksymalnie odliczyć 60% podatku VAT (ale nie więcej niż 6 tyś zł). Wg projektu ustawy od nowego roku przepisy te (...)

czy można odliczyć akcyze?

czy można odliczyć akcyze?

czy można odliczyć akcyze? Czy wroku 2011 będzie mógł przedsiębiorca odliczyć zapłaconą akcyzę od podatku?

Odliczenie od podatku

Odliczenie od podatku

Odliczenie od podatku Czy można odliczyć sobie od podatku koszty biletów na dojazd do pracy lub do szkoły? Oraz czy można odliczyć czesne (...)

CO MOŻNA ODLICZYĆ  od podatku W 2011 ROKU

CO MOŻNA ODLICZYĆ od podatku W 2011 ROKU

CO MOŻNA ODLICZYĆ od podatku W 2011 ROKU Witam Czy może ktoś mi pomodz i odpowiedzieć na moje pytanie co mozna odliczyc od podatku w roku 2011?Z (...)

VAT-25

VAT-25

ich rzecz. Wewnątrzwspólnotowe nabycie występuje pod warunkiem, że dostawcą towarów jest podatnik podatku od towarów i usług lub podatnik podatku od wartości dodanej, nabywcą (...)

co można odliczyć od podatku 2011

co można odliczyć od podatku 2011

co można odliczyć od podatku 2011 Witam Czy może ktoś mi powiedzieć co mozna w końcu odliczyc od podatku lub czego nie można?będę bardzow dzieczna

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

% płatny? Tak, na to też idą twoje składki. Po czwarte - składki ZUS są wliczane w koszty, a zdrowotne od podatku, więc co najmniej z 80 tys,. odliczyłaś od podatku. Zakładając, (...)

Zmiany w ulgach podatkowych 2011

Zmiany w ulgach podatkowych 2011

Zmiany w ulgach podatkowych 2011 Witam, wraz z mężem oddajemy krew od roku, wiemy że można to odliczyć od podatku. Czy w tym roku będzie to nieco łwtiejsze (...)

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

100 000 złotych. W związku z tym mam kilka pytań: Czy w ogóle mogę kupić taki sprzęt na spółkę? Opłaci mi się zakup na spółkę? Czy będę mógł odliczyć podatek VAT od (...)

okulary ochronne w pracy

okulary ochronne w pracy

okulary ochronne w pracy Witam! Pracodawca wprowadził nakaz noszenia okularów ochronnych non-stop. Oczywiście wszyscy pracownicy otrzymali takie same tandetne okulary, a gdy skarżyli się, na zawroty

Zwrot podatku za okulary

Zwrot podatku za okulary

Zwrot podatku za okulary Czy refundacja za szkła korekcyjne jest wolna od PIT? czy pracownik może ubiegać się o zwrot podatku za okulary? Za okulary refundacje (...)

Odliczenie podatku od internetu

Odliczenie podatku od internetu

Odliczenie podatku od internetu Mówi się o wysokich cenach internetu w Polsce, jednak wciąż zapomina się o tym że można odliczyć go od podatku przez co w skali roku (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

właściwym dla miejsca zamieszkania sprzedajacego na moje nazwisko czy też jego 4) W jaki Urzędzie Skarbowym wreszcie załatwiam ten vat 25 czy właściwym dla mojego miejsca zamieszkania czy (...)

spadek

spadek

dycyzję z urzędu o podatku od spadku czy są jakieś reguly czy to zalezy od konkretnej sprawy?Z góry dziękuję za odpowiedzi minor45 Witam. Mam takie pytanie (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

rzecz córki S do rąk matki od września 2009r ze spłata zaległości od stycznia 2009r. Pomimo płaconych alimentów córka nie ma zaspokajanych podstawowych potrzeb takich jak: leki, okulary (...)

Odliczenie internetu

Odliczenie internetu

tego lokalu cały rok mam dostarczany internet. Jednakże zameldowany pod tym adresem jestem od 8 maja 2011 roku. Moje nowe dane dostawcy internetu podałem dopiero w październiku. Czy rozliczając (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

czy można odliczyć nagrobek od podatku?

czy można odliczyć nagrobek od podatku?

czy można odliczyć nagrobek od podatku? czy można odliczyć nagrobek od podatku?

czy można odliczyć kolektory słoneczne od podatku?

czy można odliczyć kolektory słoneczne od podatku?

czy można odliczyć kolektory słoneczne od podatku? czy można odliczyć kolektory słoneczne od podatku?

czy wykup mieszkania można odliczyć od podatku?

czy wykup mieszkania można odliczyć od podatku?

czy wykup mieszkania można odliczyć od podatku? czy wykup mieszkania można odliczyć od podatku?

czy można odliczyć przedszkole od podatku?

czy można odliczyć przedszkole od podatku?

czy można odliczyć przedszkole od podatku? czy można odliczyć przedszkole od podatku?

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

podatku należnego branego pod uwage przy zasiłku rodzinnym odlicza się nadpłacaną kwotę z tytułu ulgi remontowej z lat poprzednich kwota ta została mi odliczona od podatku przy zaświadczeniu (...)

1

2

3

4

5

...

17