Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zostałam oszukana! Czy ktoś mi pomoże ?1 Września 2005

  Dzień dobry! Szukam pomocy lun odpowiedzi na sporo pytan. Otóż dalam ogloszenie do internetu że poszukuje pracy mój przyszly pracodawca zadzwonił do mnie i umówiliśmy sie na spotkanie. Mialam pracować jako (...)

 • Wypadek samochodowy2 Grudnia 2007

  Witam. Parę dni temu mój ojciec miał wypadek samochodowy, oślepiło go słońce i nie zauważył pędzącego samochodu, wymusił więc pierszeństwo. Ojciec wylądował w szpitalu, przeszedł operację i nie (...)

 • czym jest czyn deliktowy?21 Stycznia 2013

  Niestety nie znam nomenklatury prawnej, dlatego proszę o pomoc, czy jest czyn czy odpowiedzialność deliktowa? Odpowiedź na to pytanie należy uzależnić od tego na gruncie jakiej gałęzi (...)

 • PAŁKA TELESKOPOWA29 Września 2012

  Witam, ostatnio zostałem napadnięty przez 3 agresorów. Jeden z nich miał pałkę teleskopową typu baton. JA do brony użyłem swojej pałki teleskopowej oraz gazu żelowego, dodam że nie zadałem ciosów (...)

 • Art. 97 kodeksu wykroczeń27 Grudnia 2011

  heja ludziska dostałem dziś mandat z art. 97 kw - parkowanie w obrębie skrzyżownia 300 zl jeden punkt. zostałem poinformowany, że to jest sztywna stawka i nie moge dostać mniej czy da rade (...)

 • JAK POGONIC PIJAKÓW SPOD SKLEPU?13 Września 2002

  MAM PROBLEM OBOK MOJEGO BLOKU JEST SPOZYWCZY SKLEP GDZIE CALYMI DNIAMI DO POZNEGO WIECZORA.WIECZNIE SIEDZĄ PIJĄ PIWSKO SPRZEDAWCZYNI KTORA TAM PRACUJE Z WSZYSTKIMI PIJUSAMI JEST NA "TY" (...)

 • zamiana mieszkania a niewymeldowanie osoby z pobytu starego19 Września 2009

  zamieniłam się na mieszanie kwaterunkowe jako najemca powinnam wymeldować w ciągu 30 dni wszystkie osoby,ale nowy najemca zgodził się nie na piśmie tylko ustnie żeby jedna osoba została w (...)

 • Mieszkanie po rozwodzie25 Maja 2004

  Z mieszkania spółdzielczego wyprowadziłam sie w grudniu 2002 razem z dziecmi pod presją psychiczną męża. Poczatkowo były mąż obiecał, ze mieszkanie zatyrzyma dla dzieci, jednak wolne zycie knajpki, panienki (...)

 • UKARANIE OPŁATĄ DODATKOWĄ PRZEZ KANARA W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ1 Sierpnia 2004

  Czym jest opłata dodatkowa nakładana przez kanara w MPK? . Umowa przewozu jest zawierana przez przystąpienie (do warunków ogólnych, którymi jest regulamin przewozów w komunikacji miejskiej) (...)

 • mandat drogowy -jakgo zakwestionować5 Lipca 2006

  otrzymałem mandat drogowy za wykroczenie związane z rozpoczęciem wyprzedzania na linii ostrzegawczej(jak sie okazało nie ma takiego przepisu), to jest P-6.Później okazało się, policjant wpisał (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane