czy należy się dzień wolny za 1 stycznia 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

z szefostwem....prosze prosze prosze!!!!! Amelka prawo-pracy.net Mam pytanie jestem funkcjonariuszem celnym pracuję na podstawie mianowania czy za dzień 3 maja należy mi się (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

11,5 miesiąca- choć ta "połowa" stycznia w pracy była zdecydowanie większa niż ta wolna część stycznia:) czy w takim razie należy mi się 20 dni? 11,5 x 1,667 = 19,167- (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

-pracy.net no właśnie czy ktoś może wie czy prawdą jest to że jak wezmę zwolnienie np 4 tyg. przed porodem to ileś dni z tego zwolnienia wliczy mi się w urlop macieżyński??? czy (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

się za niego wziąć i dać mu należyta nauczkę. Brawo dla wszystkich, którzy mają odwagę walczyć o swoje prawa:)!!! Zuza Zgadzam się w 100% z Zuzą. Natomiast ZOORRO urwał się (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

nawet wezwanie z data o rok do tyłu. Gdyby teraz się uparli to mogli by mi wmówić że nie wstawiłem się na rozprawę 16 stycznia 2007 roku, a ja wezwanie odebrałem. Dobra; pisze teraz (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

. Czy orientujecie się może jak teraz jest przyznawane becikowe? Czy trzeba spełniać jakieś kryteria dochodowe czy przyznawane jest bez wyjątku każdemu, komu urodzi się (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

pytanie brzmi czy moga az tyle trzymac uczniow w celu przyuczenia ich do zawodu?? , jak dla mnie jest to za dlugo zwlaszcza ze sa to bezplatne praktyki , pracowac 8 h w tyg za darmo to za (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

odpowiedzialności za swój związek. Jeżeli tego nie zrobisz, to ciągle będą się za Tobą ciągnąć myśli typu: "Ona za mną biega", "Buntuje dzieci" czy "Jak mogła..." (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pomoże, zanim pozwolą sobie na jakieś numery, czy dalsze nękanie. I nie dać się !!! bielawica [cytat] Czy o przedstawienie dokumentów prosił Pan PRESCO telefonicznie, czy pisemnie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

lat czy na ten ostatni rok mogę się starać o wychowawczy płatny jak się to załatwia e_kinia prawo-pracy.net co do mojego pytania to się dowiedziałam można się starać (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

, ile zarabia, tylko pytał, czy na pewno jest w stanie zapłącić 200 zł, czy to nie za dużo! Gdyby chodziło o faceta kwota byłaby znacznie większa, i nikt by sie nie zainteresował, (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

, aby Bóg błogosławił więcej. Możesz skontaktować się z nią za pośrednictwem poczty elektronicznej {faithsmithloanhome@gmail.com} i skontaktuj się z nią teraz, aby uzyskać pomoc Twoje (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

to mieszkanie wojskowego czy cywila? Chore przepisy.Łącze wyrazy współczucia. Kiedyś mówiono ''gdzie kończy się sens i logika tam zaczyna się wojsko" okazuje się że aktualne. (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sądowi za postępowanie i tu podał przykład jeśli walczy czy się o 70 tyś i się przegra to trzeba dać sądowi minimum 5 tyś i żeby dzwonić i się zapytać o ile się (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

nie należy chyba ze się trochę mylę. dostałem pismo w grudniu ze mam spłacić. a wczoraj sms ze mam już spłacić cala należność. Czy mam się obawiać komornika że mi coś (...)

K.P dzien wolny za 26.12.2009

K.P dzien wolny za 26.12.2009

należy się dzień wolny wskazany przez pracodawcę (gdy nie zgadza się na dzień wskazany przez pracownika) lub może zostać przełożony na inny termin. o teraz tu (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

za odpowiedz:) Suzzy Nie ma za co i życzę powodzenia na sprawie. Odezwij się jak już będzie zakończona. Cieszę się, żę chcesz się dalej uczyć, właściwe wykształcenie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

można wnieść o zaprzeczenie ojcostwa. Czy jak się dowiedziałem po 4 latach, że moja żona mnie zdradzała i obliczyłem sobie że było to w okolicach momentu urodzenia się naszej córki, (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

to wystarczy a dziecko jest niepełnosprawne ma obniżone napięcie mieśniowe asymetrię i na rehabilitację i po lekarzach zawsze jeżdżę sama o to czy dziecko ma w co się ubrać czy co (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

poświęcaju im czasu, to może chociąz alimenty zapłącą, czy państwo jest ojcem czy matką dla dziecka? jak byli razem to tatę czy mamę stać było na utrzymywanie dziecka , jak się (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

, że rada nadzorcza od 1 stycznia 2011 zwyczajnie nie istnieje. Zwrócił się do renomowanej kancelarii, która nieco zbiła jego argumenty pisząc, że... "interpretacja art. 14 ust. (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

. Dziękuję za cenne informacje. Pozdrawiam m prawo-pracy.net czy jeśli np dnia 1 dostarczyłam pracodawcy l4 a od 2 rozpoczyna się wypowiedzenie to czy czas wypowiedzenia jest (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

JEST EGOISTA. STWIERDZIŁ ŻE SIĘ PONIŻAM MIESZKAJĄC JESZCZE Z NIM. Rankiem on poszedł do pracy ,ja się wyprowadziłam. On 3 dni nie wracał do domu ,wiec nawet nie wiedzial że się wyprowadziłam. (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

zdrowotna-dopiero od 06 lutego za chorobowe?). Czy można podpiąć się pod to ze zbiegły się terminy ubezpieczeń? 25 stycznia byłam na macierzyńskim i 25 stycznia (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

przeciwności losu.W sumie to kłócimy się już tylko o to ze mi nie ufa, i o pieniądze.Czy to ma sens? Czy można się rozejsc przez pieniądze? Ale wiem ze nie ma zaufanie między nami, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

było możliwe koszty wszczęcia postępowania trzeba było opłacić (to i tak niewiele za spokój to też tyczy się obydwu stron) Lepiej się dogadać z alimentami niż ciągać po sądach. MI (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

. Za to bardzo bliska, cudowna dziewczyna z którą znamy się od dziecka w trakcie studiów zaszła w ciążę i wyszła za mąż za idiotę. Rok pózniej byli już po rozwodzie. Wyprowadziła (...)

System 4-brygadowy

System 4-brygadowy

, sob, niedz, 3 zm,) poniedziałek wolne - wtorek wolne, środa 1 zmiana itd.. Moje zapytanie brzmi czy schodząc z nocy z niedzieli na poniedziałek mam liczyć ten dzień jako wolny (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Nauczyciela? ikpol prawo-pracy.net Czy kotrzystając z uropu dla poratowania zdrowia w oresie wakacji tj. od 04.05.02010 do 03.11.2010 należy się urlop wypoczynkowy za wakacje N-l (...)

1

2

3

4

5

...

51