czy można odliczyć instalację gazową w 2010 pit d Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

wpisać NIP małżonka/małżonki. W pole numer 5 należy wpisać rok, za który dokonujemy rozliczenia. W tym roku będziemy wypełniać pity 2010 formularze, więc w pole numer 5 będzie (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

związku z tym chciałem wiedzieć jedną rzecz: jak ma się do tego ustawa meldunkowa?? Po jakim czasie pobytu w jakimś miejscu, mając stały meldunek w innej miejscowości trzeba się zameldować (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

razem- w Pit sa tylko moje dochody bo mój mąż nie ma żadnych dochodów wykazanych. Czy należy mi się płatny urlop wychowawczy i czy w ogole jakis zasiłek skoro moje dochody (...)

reklamacja instalacji gazowej w samochodzie

reklamacja instalacji gazowej w samochodzie

kosztów za taką instalację i wymusić jej demontaż przez firmę X na jej koszt? Opis sprawy: W październiku 2010 w samochodzie Szefa (Audi A8, rocznik 1997) zamontowano układ (...)

zachowek

zachowek

ubiegać się o zachowek jaga Czy osoba składająca wniosek o zachówek musi od razu zapłacić wadium. Ile % wartości ono wynosi? Czy można je wpłacić po wyegzekwowaniu należności? (...)

Kupilem kradziony samochód

Kupilem kradziony samochód

to komornik powinien mu zająć np. pensję ? 3. Do samochodu w kwietniu 2009 zamontowałem instalację gazową za 3000 zł. Czy gdybym miał ostatecznie stracić samochód mógłbym (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

podatku, teraz przyszedł mi jeszcze jedne zaległy PIT.... za udział w wyborach, w komisji byłem, niecałą stówke zarobiłem wtedy... mam to rozliczac czy olac... kurcze jak napze (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

(ojciec) dostał dziś mandat za "spożywanie alkoholu w miejscu publicznym" (100 zł)siedząc sobie w swoim własnym samochodzie. Silnik nie był włączony po prostu se w nim siedział. Czy (...)

w styczniu 2010 pracowałam na etacie , potem -działaność gospodarcza. Składam za 2010 PIT 37 za

w styczniu 2010 pracowałam na etacie , potem -działaność gospodarcza. Składam za 2010 PIT 37 za

w styczniu 2010 pracowałam na etacie , potem -działaność gospodarcza. Składam za 2010 PIT 37 za w styczniu 2010 pracowałam na etacie , potem -działaność gospodarcza. (...)

PIT 2010 - ulga rehabilitacyjna 2010

PIT 2010 - ulga rehabilitacyjna 2010

PIT 2010 - ulga rehabilitacyjna 2010 Ulga na cele rehabilitacyjne przysługuje osobom niepełnosprawnym bądź podatnikom mającym na utrzymaniu osoby niepełnosprawne, których dochód (osób (...)

gwarancja

gwarancja

którego nie jestem teraz zadowolony?Co mogę zrobić czy w takiej sytuacji przyjmą mi gwarancję?Z góry dziękuję za pomoc gabi29 Witam Mam takie pytanie czy można wystawić gwarancję (...)

PIT-D ???

PIT-D ???

PIT-D ??? Witam! Teraz nadszedł gorączkowy czas wypełniania PIT-ów. Czy może mi ktoś wytłumaczyć co to jest PIT-D? Kiedy się go wypełnia? Proszę o rade Dotyczy (...)

Instalacja gazowa w mieszkaniu  spóldzielczym

Instalacja gazowa w mieszkaniu spóldzielczym

Instalacja gazowa w mieszkaniu spóldzielczym Witam serdecznie. Mieszkam w mieszkanku spółdzielczym. Mieszkanko ma 37 m2. W tamtym roku zdecydowałem się na remont a dokładnie na wymianę (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

kilkunastu lat 2) nie ma znaczenia , czy podniosłam jedną czy 5 składek, bo przez kilkanaście lat prowadzenia dg wpłaciłam już ok 250.000 zł do ZUS w postaci składek 3) z L4 w (...)

Nieszczelność instalacji pod uchwytem metalowo-gumowym

Nieszczelność instalacji pod uchwytem metalowo-gumowym

prace wykończeniowe mogły doprowadzić do rozszczelnienia instalacji? A przede wszystkim czy taki przypadek można zakwalifikować jako ingerencję w instalację i tym samym zwolnić (...)

Czy ulgę internetową można przenieść na drugi rok ??

Czy ulgę internetową można przenieść na drugi rok ??

Czy ulgę internetową można przenieść na drugi rok ?? W 2010 roku zapłaciłem za używanie internetu w sumie 1 tys. zł. Chcę skorzystać z ulgi internetowej. Czy (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

sądów jest taka aby każdemu płatnikowi alimentów bez względu czy był nieuczciwy czy uczciwy i płacił robić "w poprzek". Wszyscy są bezdusznie wrzucani do jednego wora z napisem "alimenciarze". Co (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

samochód wczesniej juz był wyrejestrowany. Co mam teraz zrobić? Czy mam przedstawić jej inną umowę ale co bedzie dalej w wydziale komunikacji, rozbierzność umów... Czy jakoś wymienić (...)

PIT 2010 - ulga odsetkowa 2010

PIT 2010 - ulga odsetkowa 2010

stycznia 2007 r. Z ulgi można korzystać do upływu terminu spłaty określonego w umowie o kredyt, ale nie dłużej jednak niż do 31 grudnia 2027 r. W zeznaniach za 2010 rok podatnicy (...)

PIT 2010 a składki ZUS

PIT 2010 a składki ZUS

PIT 2010 a składki ZUS W 2010 roku wpłacałem składki na ubezpieczenie emerytalne. Uwzględniałem je w kosztach uzyskania przychodów prowadzonej firmy. Czy każdą (...)

Ulga rehabilitacyjna - jaką kwotę można odliczyć w PIT 2010 ??

Ulga rehabilitacyjna - jaką kwotę można odliczyć w PIT 2010 ??

Ulga rehabilitacyjna - jaką kwotę można odliczyć w PIT 2010 ?? Moja mama jest od 10 lat osobą niepełnosprawną. Jest po dwóch zawałach i na stałe przyjmuje leki na serce (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

, czy płacić czy też czekać na przedawnienie, nie mieszkam też w miejscu zameldowania tylko na drugim końcu Polski, i mam pytanie czy odsetki też się przedawniają bo wydaje mi (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

alimentów? Czy można założyć jemu jakąkolwiek sprawę? Z góry dziękuję za odpowiedź. Sebastianoo Witam Mam pytanie jestem w trakcie rozwodu mamy córeczkę 3-letnią ale mam wątpliwości (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż staż skończyłam (...)

Prawa lokatorów.

Prawa lokatorów.

tylko prawa a zadnych obowiązków. Gdy zamarzła nam woda w łazience (dokładnie gdzieś w rurach na dworzu bądź w ścianach) stwierdziła, że jak to można do tego doprowadzić, (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

becikowego? (oczywiście przy zachowaniu zasady obowiązkowych badań ciążowych raz w trymestrze). Czy próg 1922PLN na osobę w rodzinie czyli w tym wypadku na mnie i noworodka (3844PLN (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

w ferie i w wakacje?? i jakie powinno byc wynagrodzenie za miesiac pracy ,pracuje w poniedzialki i piatki z tym ze zamiast piatku pracuje w sobote po 8 h czy powinienem tyle godzin (...)

Jednoosobowa działalność gospodarcza, prośba o poradę.

Jednoosobowa działalność gospodarcza, prośba o poradę.

Minusem tego jest to, że nie mogłabym nic odliczyć ani nawet odliczyć kosztu zakupu danej rzeczy, czyli kupuję za 19,68zł, sprzedaję za 100zł to płacę 3% od 100zł czyli 3zł. - Jeżeli (...)

1

2

3