czy mozna wykupic mieszkanie od spółdzielni w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

. monia555 prawo-cywilne.net Mam pytanie , mam stały meldunek od 8 lat w mieszkanie własnościowym , pracuję w innej miejscowości i wynajmuję mieszkanie tymczasowo ale na (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

tyle samo co dlug za mieszkanie nie jestesmy juz w stanie tego splacic.pisalismy podanie o rozlozeznie tego na raty.niestety dostalismy odmowe i eksmisje czy teraz zostala nam tylko sprawa (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

rodzinie-PYTAM JAKIM PRAWEM??? Ja też wykupiłam mieszkanie w czym pomagały mi moje dzieci chociaż wszyscy żyliśmy w nędzy ,tylko w tym celu żeby poprawić w przyszłości (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

mówi, iż w przypadku upadłości spółdzielni, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego przekształca się w odrębną własność. Owszem jest taki zapis w artykule (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

groźbami podrzucane pod jego drzwi. Narzeczony nie widział 11 letniej córki od ponad półtorej roku, która pisze maile po roku jak bardzo nienawidzi ojca a jej numer komórki jest zmieniony (...)

Zmiana głównego najemcy (spółdzielcze lokatorskie prawo do lokalu)

Zmiana głównego najemcy (spółdzielcze lokatorskie prawo do lokalu)

zameldowana mogę wykupić mieszkanie spółdzielcze??? dagi12 Jestem NAJEMCA mieszkania spoldzielczego od 2006,to mieszkanie zamieszkuje od 1989r.Chciala bym wykupic to mieszkanie (...)

MIESZKANIE WLASNOSCIOWE a rozwod

MIESZKANIE WLASNOSCIOWE a rozwod

alkoholikiem nie doklada sie do oplat, urzadza awantury. Czy w takim wypadku po rozwodzie moge mu zrobic eksmisje? Tatia prawo-cywilne.net mam mieszkanie moja zona od 3 lat nie płaci (...)

zachowek

zachowek

ten wkład na Mnie i zostałam przyjęta w poczet lokatorów.W 2013 roku udało się Mi się wykupić mieszkanie i stało się moją odrębną własnością.Mama zmarła w 2009r. Czy (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

od darowizny inni 3 lata a ja szczerze mowiąc nie rozumiem tych przepisów, więc prosze o podpowiedz ana_p23@wp.pl [cytat] W 2009 r. dostałam w darowiznie mieszkanie od babci. (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

miejsc czy ona ma takie prawo? Ewelina prawo-pracy.net witam mam pytanie obecnie jestem na urlopie wychowawczym jestem osoba zatrudniona i czy mozna dorobic sobie w wekendy w (...)

Uciążliwi lokatorzy

Uciążliwi lokatorzy

odkurzacz i bachor sie cieszy potrzaska w podłoge rura i pozniej w kaloryfer i skacza łup łup lup mamausia nie dała noramlnych zabawek? samam jest jebnieta bachor srał w pieluchy do ponad (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

- studiuje na 1 - szym roku. Jak najłatwiej załatwić sprawę alimentów na nią. Czy ona sama musi złożyć pozew o alimenty od ojca? Czy sama musi brać udział w rozprawie (...)

Wykup mieszkania lokatorskiego

Wykup mieszkania lokatorskiego

spółdzielni. To zależy jedynie od nas czy chcemy być nadal członkami spółdzielni czy też nie. Spółdzielnia jako administrator obowiązana jest ustawowo do traktowania (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

. Oprócz tego spłaca wspólny kredyt zaciągnięty w trakcie trwania małżeństwa 300zł i w całości płaci za mieszkanie 450zł miesięcznie, w którym mieszka jego była żona. (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

odpowiedzieć na kilka kwestii, które pojawiły się w tym wątku dotyczących firmy P.R.E.S.C.O. 1. P.R.E.S.C.O. jest legalnie działającą firmą w Polsce już od 1998 roku zarejestrowaną (...)

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

i Administracja wspólnoty, oraz czy wystarczy upoważnienie od np. partnerki tego pana do takich czynności? Czy mogę się w związku z tym od tego Pana czegoś domagać w (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

konsulacie honorowym zaplacilem za nią tylko 100USD palahobog alimenty.pl do palahobog.mi w ambasadzie RP w Bangkoku powiedziano,ze nie mozna ubiegac sie o wize Schengen przez konsulat w (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała urodziła (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

dzial spadku po 10 latach

dzial spadku po 10 latach

momencie kiedy ja odziedzicziczylam wklady rowne one byly sumie 12.000 - w 1999 roku. 30 tys zlotych musialam wplacic by wykupic to mieszkanie w 2000 roku. Czy dzial (...)

Przekształcenie mieszkania spółdzieczego na własnościowe

Przekształcenie mieszkania spółdzieczego na własnościowe

forsuja swoich kandydatow - nei wazne czy z PiS czy Po czy SLD - ale nasz czlowiek w dzielnicy i w miescie. najdrozsze grunty - przy metrze nawet usilowali oddac ( lapowka?) miastu (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

39 Powiedz mi czy to w Warszawie sie rozwodziśz, czy pisałaś sama pozew, czy masz adwokata i ile on kosztuje ? Pozdrawiam Krzysztof klin1@poczta.onet.pl kris Ja składałam pozew we (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

grzecznościowy ruch a oni chcieli zrobić z tego dramat sc23175 mam zlozony wniosek w zusie oraty. 8.12.2009 wplacilem komornikowi 4500 zl.na rzecz zusu .sprawa w zusie jest w toku.pani prowadzaca (...)

Darowano mi coś, za co zapłaciłem

Darowano mi coś, za co zapłaciłem

Darowano mi coś, za co zapłaciłem Trzy lata temu wykupiłem dla mojej babki mieszkanie od spółdzielni. W tym roku, notarialnie otrzymałem to mieszkanie w formie (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

nie stać. Sam już nie wiem jak moja sytuacja wygląda w świetle innych. Czy to ze mną jest coś nie tak czy może ona mnie w h..a wali i chce dobić. Choć też nie mogę powiedzieć (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

decydujesz się budować a w pewnej chwili myślisz: "kurna, zabrakło cegiełek", to powinieneś iść do innej piaskownicy czy do sklepu budowlanego? Powinieneś od razu burzyć co zbudowałeś (...)

POMOCY, po zmianie przespisów spółdzielnia chce za wykup 12.000zł

POMOCY, po zmianie przespisów spółdzielnia chce za wykup 12.000zł

zgłosiłem się do spółdzielni i poinformowano mnie że muszę zapłacić 11.000zł, byłem bardzo zszokowany tą informacją ponieważ moja mama za większe mieszkanie w tej samej spółdzielni (...)

Mieszkanie służbowe a rozwód

Mieszkanie służbowe a rozwód

Mieszkanie służbowe a rozwód Jestem w trakcie procesu rozwodowego od lipca 2000r. W tym samym czasie moja zona przeniosla sie do innego miasta. Uplynelo juz 1,5 roku. Mamy mieszkanie (...)