czy mozna sie rozliczyc za internet 2012 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zona z Filipin

Zona z Filipin

w Anglii i staralismy sie o jej przyjazd tutaj,ale jak to w zyciu bywa peh nie udalo sie,wiec postanowilismy ze wroce do polski i postaram sie aby mogla przyleciec do polski.I wlasnie tu mam (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

za rok 2007 czy dostaniemy z opieki te 400zl nasza rodzina sklada sie z 5 osob a dochod meza teraz to najnisza krajowa teraz nam nie przekraczaja zarobki ,ale za rok 2007 (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

tego,ale za bardzo sie nie ciesz bo jak sie dowie jego byla że macie takie dobre stosunki miedzy soba to bedzie mu utrudniac wszystko .Sama widzisz co pisza na forum kobiety ,jak tylko sie (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

dowiedzialam sie ze za ogrzewanie własciciele dostali duzy zwrot. Nie mogłam dowiedziec sie w jakiej kwocie bo nie jestem włascicioelak mieszkania. Chciałabym sie dowiedziec jak (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

cos z tym zrobić?Z góry dziękuję za informacje janko 44 witam. mam problem. moje malżenstwo skonczylo sie rozwodem (sprawa odbyla sie 27.07. br), lecz od meza wyprowadzilam (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

centrali - pewnie kostek powiedzial, ze jak raz na cztery lata ktos za darmo popracuje to mu sie nic nie stanie...wiec teraz tez sie nie zdziwie.... Powiedzcie dziewczyny co z tym weissem odezwal (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

tez nie byla mila ,grozby itp. wysylali pisma do splaty dlugu. Puzniej dowiedzielismy sie ze musimy splacac wszystko komornikowi. I tak sie stalo splacilismy dlug , a na raty rozlozylismy reszte za (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

frajera dlaczego? dlatego ze mnie zapewniali ze terenowi przyjadą, maja byc o 21 kupiłem piwo, zamówiłem pizze, tak kulturalnie. Nikt sie nie zjawił, zapytałem czy w hu...ja lecą czy (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

!!! Ania25 czy ktoś zechciałby podzielić się ze mną wrazeniami z rozmowy kwalifikacyjnej na aplikację, czy ktoś zna zagadnienia poruszane na niej... będę wdzięczna za wszelki informacje... (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

myslec o slubie.Chcialam sie tylko dowiedziec czy powinnam zamieszkac w Turcji razem znim czy to jest dobry pomysł?troszke sie tego boje.Ale on sie tutaj razcej na stale nie (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

latach sie anuluje wiec ja sobie poczekam , zgadzam sie z poprzednikami na temat picia piwa to zenada nic jush nie mozna a mandaty dostaje sie czasem nawet za błhaostke lub po (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

lekarskim ale gdybym poszła to czy za okres tych bezpłatnych dni otrzymuje się jakiś zasilek? w tej chwili za te dni nie jest nam płacone, nie są odprowadzane skladki itd. ale jak to (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i gdzie mam (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

, ile zarabia, tylko pytał, czy na pewno jest w stanie zapłącić 200 zł, czy to nie za dużo! Gdyby chodziło o faceta kwota byłaby znacznie większa, i nikt by sie nie zainteresował, (...)

Slub pomiedzy Polka i Arabem

Slub pomiedzy Polka i Arabem

podjelam temat kontraktu malzenskiego. naturalne sie wydaje ze ja chce miec slub katolicki a on swoj. nie wzbraniam sie bo rozumie ze on chce miec taki slub. ale sie pytam czy w tym (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, (...)

Jak długo w BIK

Jak długo w BIK

, kredyt miał status poniżej standardu, zagrożony lub odzyskany - tj był postawiony w stan windykacji. I nie jest tu istotne, czy sami dokonaliśmy wpłaty czy zrobił to za nas komornik. (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

,Jak sie wychodzi za mąż za faceta ktorego sie kocha nie wieszamy na niego psy,Wtedy widzimy w nim cos wspaniałego dopuki go nie dostaniemy czyli wyjdziemy za mąż.Po slubie (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

za niesdane terminowo(10dni) dekodery odwołałam sie od nakazu sadowego o zapłate 1000zł Niestety windykacja wciaz mnie i moja roszine neka tel i pismami Kotaktowałam sie z adwokatem Jak (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

(tzn 34 tys 33 tys 32 tys itd aż do zamkniecie kredytu) czy mozna taka prośbę do baku napisac,co ując w takiej prośbie w tym liscie Kredyt mamy do stycznia rok temu ponownie nam go odnowiono (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

dokładny adres żony oraz w jakim kościele brany był ślub. Wysłaliśmy i cisza. Jak myślisz czy jest jakaś szansa? Czy Sąd wogóle podejmie się przeanalizowania tej sprawy? Czy mój (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

dowiedzialem sie, ze pracuje. I tyle info. Czy ktos mi cokolwiek podpowie jak do tego ma si prawo ? Cos mi sie obilo o uszy ale to malo. Z gory dziekuje i pozdrawiam. foxop1 alimenty.pl Witam, (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

pracuje w firmie windykacyjnej mam pytanie do windykatora: jeśli przychodzi do ciebie klient to twoim zadaniem jest roztrzyganie czy dłuznik czy wierzyciel ma rację, czy reprezentowanie (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

. Przed znajomymi potrafił wymyslac takie historie ze nie dało sie tego słuchac jak mówiła mi o tym somsiadka. niecały rok temu tata zostawił mame, i ożenił sie z inna kobieta. wyprowadził (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

Wiesz co jak słucham takie argumenty to nie wiem czy sie śmiać czy płakać.Tym to wogóle sie nie przejmuj.Chcąc wziąć dziecko pod opiekę a tym samym odebrac opieke matce trzeba (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

Kruk ściga mnie za tą karną opłate.To co menti W 2004 roku nie zapłaciłam faktury za telefony w Idei. Ci odłączyli mi te telefony , a potem chcieli kary za ponowne podłączenie.Zapłaciłam (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

zainteresuj sie o swoje dziecko zeby to nie skonczylo sie tylko na placeniu i problem z glowy pozdrawiam jolanta1952 dzięki za odpowiedź i zrozumienie olek3076 Czy ktoś mi powie,czy (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

starac sie o alimenty dla dziecka ktorego ojciec mieszka za granica i nie poczuwa sie do obowiazku. ponadto oprocz alimentow musze ustalic ojcostwo. prosze o pomoc. justnat chciala bym sie (...)

jak odzyskac dziecko??

jak odzyskac dziecko??

to ciagne sie za mna i wcaz ktos za plecami mowi to ta co zostawila dzieci dziekuje ci za namiary i napewno sie z toba skantaktuje pozdrawiam ciebie i twojego synka aksiak alimenty.pl (...)

błagam co robić???

błagam co robić???

Zakolnica alimenty.pl Jakiej aborcji????? kolejna osoba nie umiejąca czytać ze zrozumieniem. Xray alimenty.pl Powinnaś siostro sie modlić za nas i za nasze nie narodzone dzieci żeby sie (...)