czy mozna odliczyc remont mieszkania od podatku 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

"mieszkania są zarobki...I tutaj,czy my pracujemy,czy się zarejestrujemy,czy mamy pieniążki od mamy,czy taty,to musimy się zmieścic w pewnych widełkach,także różnych (...)

spadek

spadek

dycyzję z urzędu o podatku od spadku czy są jakieś reguly czy to zalezy od konkretnej sprawy?Z góry dziękuję za odpowiedzi minor45 Witam. Mam takie pytanie (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

miszkał z nami u mojej mamy i nie było takiej potrzeby meldowania go .czy zamiast nagrania wystarczy świadek(np moja mama czy koleżanka one wiedzą o wszystkim).czy powinnam pozwolic mu (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

brednie. Oczywiście, że każdy człowiek ma prawo walczyć o swoje prawa i bronić tego co uważa za słuszne, bo inaczej wszyscy wejdą mu na głowę. Uważam, że niezależnie od tego czy jesteśmy (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

mieszkania, remont spłatę kredytu hipotecznego i rozliczyć się w spoim U kku2 Chodzi mi właśnie o te własne cele mieszkaniowe.Czy pieniądze tylko i wyłącznie mogę włożyć w remont (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

zaległość , PAni powiedziała ,że odrazu zadzwoniła do niego i ,że wszystko zostało uregulowane. Mija 10 miesięcy i ja żadnej odpowiedzi nie dostałam od komornika . Czy tak powinno być (...)

CO MOŻNA ODLICZYĆ  od podatku W 2011 ROKU

CO MOŻNA ODLICZYĆ od podatku W 2011 ROKU

CO MOŻNA ODLICZYĆ od podatku W 2011 ROKU Witam Czy może ktoś mi pomodz i odpowiedzieć na moje pytanie co mozna odliczyc od podatku w roku 2011?Z (...)

co można odliczyć od podatku 2011

co można odliczyć od podatku 2011

co można odliczyć od podatku 2011 Witam Czy może ktoś mi powiedzieć co mozna w końcu odliczyc od podatku lub czego nie można?będę bardzow dzieczna

czy zakupujac szczepionki nie refundowane udukomentowane faktura vat  mage je odliczyc od podatku w tym

czy zakupujac szczepionki nie refundowane udukomentowane faktura vat mage je odliczyc od podatku w tym

czy zakupujac szczepionki nie refundowane udukomentowane faktura vat mage je odliczyc od podatku w tym czy zakupujac szczepionki nie refundowane udukomentowane faktura vat mage (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

zobowiązany jest do alimentacji żony.Kwestai tego czy była żona wystąpiła o alimenty w przeciągu 5 lat od orzeczonego rozwodu i czy przez ten okres była bezrobotna? Jeśli tak to należy (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

mieszkaniowe (np. nabycie działki budowlanej, mieszkania, domu, spłatę kredytu, remont mieszkania lub domu). Oznacza to, że zwolnieniem nie są objęte przychody przeznaczone na zakup czy (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

rozliczają się małżonkowie za zwrot vatu za remont mieszkania (swojego mieszkania) ?? Razem czy na męża może być tylko? mattii Tylko wspólnie. Anna652 Stawka VAT za materiały (...)

zachowek

zachowek

informacje czy był jakiś spadek? Jeżeli nie to czy może starać się o zachowek od jego zony I dzieci. Pozdrawiam Joanna Aska Dzień dobry, mama powinna najpierw ustalić czy toczyło (...)

czy stomatologa mozna odliczyc od podatku?

czy stomatologa mozna odliczyc od podatku?

czy stomatologa mozna odliczyc od podatku? czy stomatologa mozna odliczyc od podatku?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

. Przegłosowano wariant - nie płacimy od metrów udziału własnego tylko od mieszkania. Czy jest to zgodne z prawem? A mieszkania są różnej wielkości i równocześnie udziały (...)

czy wizyte u dentysty mozna odliczyc od podatku?

czy wizyte u dentysty mozna odliczyc od podatku?

czy wizyte u dentysty mozna odliczyc od podatku? czy wizyte u dentysty mozna odliczyc od podatku?

Podatek dochodowy a własne cele mieszkaniowe

Podatek dochodowy a własne cele mieszkaniowe

sprzedaży tego mieszkania przeznaczyć na remont mieszkania, w którym mieszkam (czyli tego, które dostałem w darowiźnie w 2008 r.). Czy uchroni mnie to od zapłaty podatku (...)

Odliczenia podatku na poczatku dzialalnosci

Odliczenia podatku na poczatku dzialalnosci

miesiac obroty beda niskie. Czy poniesione koszty mozna odliczyc od podatku tylko w miesiacu ich wystapienia, czy mozna te koszty przeniesc na pozniej i odliczyc (...)

Konkubinat a podzial majatku

Konkubinat a podzial majatku

kiedy się rozstaliśmy mogę uzyskać połowę z tych samochodów po sprzedaży, czy przysługuje mi zwrot kosztów i czy w ogóle może się tego od niego domagać i czy ma szansę (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

czy on pobiera te zasilki? Czy jak sie przejde do ravenue to mi powiedza i przedstawie sytuacje to mi powiedza? Czy pismo z sadu trzeba miec aby takie informacje uzyskac? I jezeli on mi zabral (...)

Rozwod - podzial majatku

Rozwod - podzial majatku

szanse w otrzymaniu budowy i oddzieleniu meze od kredytu , czy mąz bedzie mógł sobie odliczyc wpłacone raty kredytu , ale czy z odsetkami które sam zrobiła nie płaceniem w terminie.czy (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

-pracy.net witam!!!jestem na urlopie wychowawczym płatnym od października 2009 czy jakiś bank da mi kredyt? jolka prawo-pracy.net Prosze mi napisac czy po urlopie wypoczynkowym płatnyn na (...)

Zameldowanie

Zameldowanie

mieszkania z DE,wyjechalem nie wiedzac,ze mnie zameldowali nie znam DE podpisalem meldunek.Jestem obecnie w Pl podobno moge miec naliczane ubezpieczenie i czy mozna wymeldowac sie zPl pisemnie (...)

VAT-25

VAT-25

ich rzecz. Wewnątrzwspólnotowe nabycie występuje pod warunkiem, że dostawcą towarów jest podatnik podatku od towarów i usług lub podatnik podatku od wartości dodanej, nabywcą (...)

Rozwód, rozdzielność, podział majątku

Rozwód, rozdzielność, podział majątku

??????????????? anna alimenty.pl Mam pytanie... Jestem od 6 lat rozwiedziony. Od mometu rozwodu mieszkałem z żoną i trójką dzieci w kawalerce , której jestem głównym najemcą. Żona od (...)

bezpłatne porady prawne

bezpłatne porady prawne

oferujemy darmowa porade prawna na podstawowym poziomie Mam pytanie mieszkanie w którym mieszkam od 23 lat jestem w nim od tylu zameldowana(teraz od 3,5 roku razem z c órką) jest wykupione (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

wzgl. na to ze jestem studentką i duzo place na leki.... poza tym idą mi odsetki od dnia pozwu. Czyli od sierppnia do dnia spłaty. Mozna wziasc bieglego ale to koszt ok 1000 tys.sedzia raczej (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

, jakby nie było od instytucji Państwowej a nie od przysłowiowego Kowalskiego. Dzwoniąc po oddziałach WAM usteliłem, że był jeden przypadek zwrotu mieszkania do WAm w podobnej sytuacji, (...)

Walka o mieszkanie pozostawione w spadku

Walka o mieszkanie pozostawione w spadku

i odliczał sobie od podatku. Po śmierci dziadka wyrokiem zasądzono połowę mieszkania mojemu wujkowi, a on teraz żąda spłat. Moje pytanie jest takie czy do wartości mieszkania (...)

1

2

3

4

5

...

24