czy mozna odliczyc dzieci od podatku w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

na siebie? Czy to, że powiem w sądzie, że pracowała legalnie w Anglii coś może pomóc skoro i tak nie mogę tego udokumentować (wątpię żeby sąd miał ochotę zwracać się do Tesco (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

poznalam faceta ktory jest dobry dla mnie i dla dzieci fakt ze nie chce jeszcze nic trwalego tworzyc ale dobrze mi ze mam w koncu w kims oparcie a nie tylko lanie i obelgi. Dzieci tez (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

zajęć, święta i wakacje po połowie. Dzieci mają możliwość zdobywania doświadczeń od obojga rodziców, rozwijania się w obecności swojego rodzica w sposób wolny od (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ubiera dzieci ani mnie,siebie tez nie ubiera.Jeśli chodzi o mnie i o dzieci pomagają mi rodzice(ubieraj nas itd.)sypiamy osobni tzn.ja w pokoju z dziecmi a mąż w swoim pokoju.Współżyjemy (...)

wakacje a alimenty

wakacje a alimenty

miesiąc. Jeżeli tak to w jaki sposób?? Alimenty są pobierane przez komornika od pracodawcy. A jeżeli dzieci przbywają u mnie na święta czy ferię to czy też mogę wnosić (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

(ojciec) dostał dziś mandat za "spożywanie alkoholu w miejscu publicznym" (100 zł)siedząc sobie w swoim własnym samochodzie. Silnik nie był włączony po prostu se w nim siedział. Czy (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała urodziła sie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

. Mieszka tam i domaga się ode mnie abym płacił na dziecko. Ja zarabiam około 2100 netto, moją zona około 4000 netto. Zostałem teraz sam w naszym mieszkaniu, ktore musze utrzymac - czy w (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

CO MOŻNA ODLICZYĆ  od podatku W 2011 ROKU

CO MOŻNA ODLICZYĆ od podatku W 2011 ROKU

CO MOŻNA ODLICZYĆ od podatku W 2011 ROKU Witam Czy może ktoś mi pomodz i odpowiedzieć na moje pytanie co mozna odliczyc od podatku w roku (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

konsulacie honorowym zaplacilem za nią tylko 100USD palahobog alimenty.pl do palahobog.mi w ambasadzie RP w Bangkoku powiedziano,ze nie mozna ubiegac sie o wize Schengen przez konsulat w (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

. gęby włożyć czy nie. Rozumiem Cię w jakiś sposob, że popadłeś w alkoholizm - moj partenr pewnie gdyby nie ja i w jakiś sposob jego determinacja podobnie by skończył (bo (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

jeden czy oddzielnie na dzieci i na mnie?? samotna_mama alimenty.pl Czy ty walczysz o alimenty na dzieci , o takie alimenty ,ktore zaspokoja potrzeby dzieci , czy walczysz (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

na to dni i czy musze oplacac w marcu do 10 cala skladke od najwyzszej podstawy? Czy tylko od 16 do 28 lutego. Czy jak zmniejsze podstawe na normalny zus to bedzie mialo (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Była malzonka nie jest w stanie zapłacić takiej kwoty a termin upływa 31.07.07. Czy w związku z tym jest możliwość odwolania się? Czy alimenty będą pierwszym zadłużeniem? (...)

co można odliczyć od podatku 2011

co można odliczyć od podatku 2011

co można odliczyć od podatku 2011 Witam Czy może ktoś mi powiedzieć co mozna w końcu odliczyc od podatku lub czego nie można?będę bardzow dzieczna

czy zakupujac szczepionki nie refundowane udukomentowane faktura vat  mage je odliczyc od podatku w tym

czy zakupujac szczepionki nie refundowane udukomentowane faktura vat mage je odliczyc od podatku w tym

czy zakupujac szczepionki nie refundowane udukomentowane faktura vat mage je odliczyc od podatku w tym czy zakupujac szczepionki nie refundowane udukomentowane faktura (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

ke doroslych dzieci maja swoje dzieci i tez pracuja w wnuki studiuja w czasie wolnym dorabiaja bo trzeba od dziecka wychowywac ze trzeba pracowac kazdy na swoje utrzymanie a dzieci (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

39 Powiedz mi czy to w Warszawie sie rozwodziśz, czy pisałaś sama pozew, czy masz adwokata i ile on kosztuje ? Pozdrawiam Krzysztof klin1@poczta.onet.pl kris Ja składałam pozew we (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu Witam od 10 lat mąż znęca się psychicznie nieświadomie nad rodziną, jaka jest sytuacja kobiety w dzisiejszych sądch w tych sprawach. Oboje grorzą wyciągnięciem (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

apelacja (w terminie 14 dni od otrzymania uzasadnienia, o które musisz wystąpic w terminie 7 dni od ogłoszenia wyroku). W apelacji mozesz powołac się na Art 135 Kodeksu Rodzinnego (...)

VAT-25

VAT-25

ich rzecz. Wewnątrzwspólnotowe nabycie występuje pod warunkiem, że dostawcą towarów jest podatnik podatku od towarów i usług lub podatnik podatku od wartości dodanej, nabywcą (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

gosc.33 alimenty.pl czy ktos mial badania r.o.d.k. w zielonej górze??? gosc 33 alimenty.pl jeszcze raz prosze o odpowiedz gosc.33 alimenty.pl czy podczas badan w osrodku bede mogla (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

alimenty.pl Matki same wychowujące dzieci mają pomoc z opieki społecznej-nie prawdą jest że opieka nie pomaga .Dzieci w wieku szkolnym dostają w szkole obiady-dzieci chodzace (...)

spadek

spadek

pieniędzy był tylko mój mąż ze względu na to że ojciec nie utrzymywał kontaktu z córką. Moje pytanie brzmi, czy w chwili nabycia praw spadkowych w/w polisa wchodzi w (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

rodzinie-PYTAM JAKIM PRAWEM??? Ja też wykupiłam mieszkanie w czym pomagały mi moje dzieci chociaż wszyscy żyliśmy w nędzy ,tylko w tym celu żeby poprawić w przyszłości (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

,oboje pracuja za granica-legalnie,spisali takze rozdzielnosc majatkowa,moje pyt brzmi-czy intercyza spisana w Polsce rozdziela ich majatek i zarobki osiagane rowniez w innym kraju czy (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

zasądzone alimenty od dziadków? Czy zależy to od dochodów moich i ich? Czy prawdą jest, ze jeśli znane jest miejsce pobytu ojca, to nie mozna żądać (...)