czy mogę odliczyć wydatki na remont mieszkania za 2010r w 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


zachowek

zachowek

MIESZKANIE WLASNOSCIOWE W CENTRUM WARSZAWY I WSZYSTKO CO W NIM SIOSTRA WYNAJELA TO MIESZKANIE W TYDZIEN PO POGRZEBIE, CZY KTOS MI MOZE POWIEDZIEC CZY PRAWO NA TO POZWALA, (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

na syna w wysokosci 200,00 zł. Czy mogę starać sie o ich podwyższenie ? Do jakiej wysokości ? W jaki sposob mam to zrobić ? (Claudii) - W jednym z wczesniejszych (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

mnie jak to dalej się potoczy,czy chcę w tym tkwic czy może pora na zmiany.Podjęłam decyzje!Chcę starac sie o alimenty na dzieci-po tylu latach otwarły mi się oczy i twierdze (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

"mieszkania są zarobki...I tutaj,czy my pracujemy,czy się zarejestrujemy,czy mamy pieniążki od mamy,czy taty,to musimy się zmieścic w pewnych widełkach,także różnych (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który (...)

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

zgodnie z wyliczeniami za m2 to czy ta uchwała jest w ogóle zgodna z ustawą o Własności lokalowej i czy na tej podstawie, ja mogę domagać się sądownie o ponowne (...)

alimenty

alimenty

kwocie jak w UK czy może być ona obniżona? Czy lepiej jej dawać pieniądze do ręki na utrzymanie domu czy lepiej na konto. Jej zarobki to około 1300-1400F plus 200f (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

na zasadzie "za kieszonkowe"(a może nawet jest zatrudnionym u nich???Nie wiem tego.Tak czy siak żyją w dostatku takim,że trudno sobie nawet wyobrazić!Czy dajmy na (...)

Podział majątku

Podział majątku

po ich śmierci rościć praw do drugiej połowy?Prosze o poradę! przemos W 1998r wziełem rozwód za porozumieniem stron. Na rozprawie żona chciała abym zrzekł się części naszego (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

sąd a następnie, chcęzałożyć sprawę(złożyc pozew) w którym będę żądała alimentów od dziadków, czy jego sióstr.Rodzice mają emerytury a siostry pracują. Czy mogę (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

, czy płacić czy też czekać na przedawnienie, nie mieszkam też w miejscu zameldowania tylko na drugim końcu Polski, i mam pytanie czy odsetki też się przedawniają (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

mieszkania, remont spłatę kredytu hipotecznego i rozliczyć się w spoim U kku2 Chodzi mi właśnie o te własne cele mieszkaniowe.Czy pieniądze tylko i wyłącznie mogę włożyć (...)

Równoważnik za remont lokalu albo jego brak dla emeryta policyjnego

Równoważnik za remont lokalu albo jego brak dla emeryta policyjnego

strażaków, w pewnych kwestiach mogę się mylić. Prawa emeryta policyjnego do równoważników za remont i za brak lokalu mieszkalnego są wg mojej wiedzy i praktyki zawarte (...)

Zameldowanie

Zameldowanie

(nie na wlasnosc) w innej spoldzielni mieszkaniowej, mam umowy na siebie itp, w najblizszym czasie chce sie tam przeprowadzic i pytanie brzmi czy musze sie tam zameldowac czy (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

Zwrot z funduszu remontowego

Zwrot z funduszu remontowego

więcej z sąsiadem. Nie chcę podpisać zgody czy mogę to zrobić czy zarząd może mnie ukarać. Wiem, że wiele wspólnot w kraju kredyt (raty) wszyscy płaca po równo., a na (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

z pytaniem w inną stronę, mam teraz alimenty 700zł, czy jak pójdę do pracy np. do Tesco to czy sąd może mi je odebrać? Czy mąż może wystąpić o zaprzestanie płacenia? Jestem (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

dowiedzieć, czy ktoś wie jak wygląda to w praktyce i czy w okresie oczekiwania na lokal zamienny przysługują byłej żonie tzw. dodatki mieszkaniowe (zwrot za najm (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

złoży pozew o alimenty i sąd jej je przyzna, zaniesie sprawę do komornika, to komornik dzieli ściągnięte środki pół na pół, czyli połowa na Twoje dziecko i połowa na żonę. Ale (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

nie mogę go zatrzymywać na siłę. Chciałabym wiedzieć czy ktoś z Was miał sytuację taką, że w sądzie chciał wykluczyć świadka z zeznać jako niewiarygodnego, gdyż został (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

dziecko ktore mial na koncie swoim odkladalem mu na studia za granica bylo to 8 lat temu przepila na swego kochanka prawie 600 tys PLN . teraz mnie ciagala i przegrala w sadzie. (...)

spadek

spadek

pieniędzy był tylko mój mąż ze względu na to że ojciec nie utrzymywał kontaktu z córką. Moje pytanie brzmi, czy w chwili nabycia praw spadkowych w/w polisa wchodzi w (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

panstwo'lubi'dawac pieniadze na cokolwiek to na pewno urzedasy wymysla wiele aby takich zbiegow i innych nieplacacych udupic.. kari alimenty.pl drogi jakobi2k, na kogo powinieneś łożyć (...)

odwołanie zamówienia mebli

odwołanie zamówienia mebli

- śpimy z mężem na materacu i na podłodze, czy jest sposób na to żeby przyśpieszyć wymianę towaru w realnym termnie? Panowie z magazynu mnie ciągle "zbywają" , że (...)

Rozwód, rozdzielność, podział majątku

Rozwód, rozdzielność, podział majątku

notarialnyprzed slubem. Kredyt hipoteczny bede spłacał z swojego rachunku. Czy w przypadku rozwodu mieszkanie bedzie do podziału czy zostaje moja własnościa. Czy powinienem dodac (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

maciej.mrozowski@wp.pl mrozowskim witam 2 lata temu wzielem pozyczke w skoku stefczyka na kwote 42 tys splacilem okolo 7 tysiecy lecz w grudniu 2009 r zlamalem noge i dostawalem z zusu (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

zarobki na rękę po zakończeniu aplikacji ? natka Czy 800 zł za pracę w terenie jest wypłacane razem z pensji czy muszę udokumentować wydatki związane z pracą (...)