czy moge sprawdzic czy urzad skarbowy mnie rozliczyl za rok 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

rozliczał się z Urzedem Skarbowym w Niemczech. Czy tutaj bedzie wykazywał jakiś dochód tzn. czy Urząd Skarbowy Niemicki informuje Urząd Skarbowy w Polsce o osiaganych dochodach. (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

! czy mogę od niego żądać zwrotu pieniędzy za rachunki ( zrobiłyśmy nadpłaty za prąd i ogrzewanie), dezynsekcje a także ten abonament za telefonie internetową który płaciłyśmy (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

tez osoba prywatna. Czy wtedy bedzie ok czy US po vinie moze sprawdzic i potem robic jakies problemy? Drugie pytanie co zaabserwowalem wczesniej czy jesli bedzie umowa pomiedzy dwoma (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

polskich dłużników możliwości obrony! Dla jednych zmiany na lepsze dal innych nie... mrozuu Witam! Zostałem osądzony o alimenty za granicą, pojechałam tam do pracy. Wyjechałem stamtąd. Czy (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

metrów ktoś z piwkiem. Zaczęło mnie zastanawiać za co tak karali tych ludzi ?????? Za posiadanie butelki z naklejką piwa , za przełykanie alkoholu , no może ze szklanki widać (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

. Alimentów nie płacił nadal. Pojawiał się raz na pół roku. W czasie tych wizyt często zachowywał się wrogo wobec mnie. Groził nastawianiem dziecka przeciwko mnie. Jeden incydent gdzie na (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

Polsce czy w Niemczech?Ja wlasnie chce sie za to zabrac i nie wiem gdzi ebedzie szybciej czy w PL czy w De. Bardzo prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje. Pozdrawiam Karo Cześć wszystkim! (...)

alimenty

alimenty

kwocie jak w UK czy może być ona obniżona? Czy lepiej jej dawać pieniądze do ręki na utrzymanie domu czy lepiej na konto. Jej zarobki to około 1300-1400F plus 200f na córkę plus n (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

nie ciekawa teraz chciala mnie zwolnic umowe mam na czas nie okreslony wiec poszlam na zwolnienie .Pytam czy pracodawca na zwolnieniu moze mnie zwolnic ? pozdrawiam Alex prawo-pracy.net Witam. (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

mieć do mnie smsy po jednym peso, jeszcze doładowala tą kartę. Mam pytanie, jak to załatwić? Proszę o pomoc kogoś z Filipin, (Filipińczyka, czy Filipinkę) będącą z Polakiem/Polką. Za (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

, a ja mysle ze nie slusznie.Moja byla zona podczas gdy ja harowalem za granica na wspolny dom, dorabiala mi rogi prze 1,5 roku.Zaplacilem jej za podroz by mnie odwiedzila w Grecji i byla u (...)

Rozwód, rozdzielność, podział majątku

Rozwód, rozdzielność, podział majątku

idzie podzialu majatku przy nastepujacych warunkach: 1. Oboje mieszkaja za granica, 2. Zona pracowala kilka miesiecy, reszte czasu spedzala na zabawie, 3. Maz pracuje caly czas, duzo za duzo i za (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

jest zameldowany tak długo, czy mają prawo dać mu lokal zastępczy dostał eksmisję od spółdzielni 15.07.2016 musi upuścić mieszkania. Proszę o pomoc agac czy ktos wygralsprawe wnuczek (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

jest teraz procedura sadu??? ---co teraz??? ---jakie to za soba niesie konsekwencje??? ---czy on ma skladac jakis wniosek, czy powolac swiadkow, czy czekac(a ma wielu)??? ---jak to (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

chciala sprzedac by skarbowka mi nie weszła na glowe. dzis zapytalam pani mecenas za uznanie wujka za niegodnego, ale to wielkie dowody potrzeba a jesli nawet sąd uzna go za takiego jego (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

, niestety nie jestem pewien jak moge dochodzic tych alimentow na gruncie brytyjskiego prawa. Ojciec pracuje i ma stale dochody. Czy musze to robic przez polskie ministerstwo sprawiedliwosci czy (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

mam przykre doświadczenie. Kupiłam kozaczki za 300 zł. Reklamowałam tą samą wadeje 3 razy . Dwa razy mi ja uznano. Za pierwszym razem naprawiono, a za drugim wymieniono na nowe. Ale (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

zrobić, mam 14 dni na uregulowanie tego podatku. Za sensowne porady z góry dziękuję Ninus2006 Dobry wieczor ! Moja Babcia przepisala mi mieszkanie wlasnosciowe czy po jej smierci moge (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

alimentów? Czy można założyć jemu jakąkolwiek sprawę? Z góry dziękuję za odpowiedź. Sebastianoo Witam Mam pytanie jestem w trakcie rozwodu mamy córeczkę 3-letnią ale mam wątpliwości (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zmieniłam stan cywilny,a pozatym wpisali mnie na tą słynną czarną liste i jak chciałam wziąść mały kredyt to okazało sie że za taką małą sume bardzo źle mnie opisali,pan z firmy (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

? i do kiedy trwa ubezpieczenie zdrowotne w ramach stosunku pracy? za ile dni lipca pracodawca powinien zaplacic za mnie zus ? czy bedac chora moge isc na zwolnienie 13 lipca ? (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

praca kuratora, czy najpierw należy zostać kuratorem społecznym czy można odrazu się starać na zawodowego i jeszcze jedno po ciężkim rozwodzie popadłam w depresje i uczęszczałam do psychologa (...)

wypowiedzenie z pracy

wypowiedzenie z pracy

obortow twierdzac iz to moja wina bo w dwoch innych sklepach obroty rosna , czy moze to byc powod zwolnienia ? Jezlio tak czy jesli pojde do sadu pracy to moge wygrac rozprawę i co bede z (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

?!!! rok do szkoly w kielcach a rok w warszawie? a jesli dziecko malutkie? juz to widze jak kochany tatus na rok rzuca prace i bierze sie za pieluchy?!!! a co z psychika dziecka? z (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

2 lata a w lipcu chce 10 dni urlopu moje pytanie jest tego typu czy moge tyle dostac czy nalezy mi sie 2 dni za dany miesiac. Prosze o uzasadnienie i z gory dziekuje tomek11 prawo-pracy.net (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

dostaniesz .... Bob prawo-pracy.net 31,12,2010 roku będę mia.ła 10 lat pracy i 3 dni w związku z tym pytanie czy mam możliwość dostać urlop wypoczynkowy uzupełniający za 2010 rok (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

tygodniu ciaży:))))niewiem czy mam mówic szefowej czy poczekac do 3-go miesiąca.Wiem ze trzecia umowa miała byc juz na czas nieokreslony,ale teraz niewiem jak to bedzie proszę o rade czy (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

Powinien ich skontrolować Urząd Skarbowy, a właściwie to UKS czy faktycznie kupują te wierzytelności i płacą podatki. tarjer Witam. Czy ktoś może ma taką wiedzę i zechciałby się (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

decydująca data naliczania urlopu, to 27.10.11. Mam pytanie, czy kolejność załatwiania url. przeze mnie jest prawidlowa i czy odpowiedz dyr. nie byla zbyt długa ,i czy decydujaca (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

oczywiscie placi za. Zasada z wyplata ryczaltow jest taka ze miesiecznie nie moga one przekroczyc sumy 687,1 zł (za dozory) i za wywiady (w miesiacu maksymalnie 3). Jak potrzeba kuraotra to (...)

1

2

3

4

5

...

17