Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • jak zarejestrować samochód aby uniknąć komornika ?24 Sierpnia 2011

  Mam takie pytanie mój mąż ma komornika na pensji, czy jeżeli rodzice kupią nam samochód i mąż go zarejestruje na siebie to komornik również może go zająć? Czy (...)

 • komorni, zajęcie pensji na 1/4 etatu23 Sierpnia 2011

  Witam ile może zabrac komornik, jeśli podejmę pracę na 1/4 etatu i będę otrzymywał wynagrodzenie poniżej minimalnej, to czy komornik i tak zabierze mi połowę tej (...)

 • Spadek a prawo do zachowku18 Sierpnia 2011

  Witam, Dziadek pozostawił mi w spadku mieszkanie - opiekowalismy się nim długo, jednak brat ojca nic nie robił, [url=https://sites.google.com/site/news048/]ale nie zapisane mu było nic w testamencie[/url]. (...)

 • jawność rozprawy11 Sierpnia 2011

  Mam takie pytanie, czy rozprawy sądowe z zasady są jawne? Czy na każdej rozprawie można uczestniczyć jako widz? Czy musi byc dopiero dopuszczona taka możliwość? Zasadniczo postępowanie (...)

 • czy komornik może zająć pensję? 8 Sierpnia 2011

  mam takie pytanie, czy komornik może wejść na moją pensje która jest wypłacana na konto inne osoby? Czy może komornik zabiera pensje (...)

 • windykacja z majątku wspólnego29 Lipca 2011

  Czy komornik może zająć majątek wspólny gdy tylko mąż jest dłużnikiem? Prowadził firmę i na nią narobił długów. Proszę o odpowiedź i przepis prawny na który mogę (...)

 • komornik a małe dochody29 Lipca 2011

  Czy komornik może zając jakąś część pensji jak zarabiam najniższą krajową? czy wtedy też zajmie mi pensje?

 • komornik po umorzeniu sprawy? 29 Lipca 2011

  Czy jeżeli spłaciłem dług, wysłałem dowód spłaty do sądu i sprawa została umorzona, to czy komornik może jeszcze czegoś ode mnie żądać ? Spłacenie jakichs kosztów sądowych (...)

 • Nagromadzenie kredytów/Spłata przez dziecko28 Lipca 2011

  Witam. Mam bardzo nieprzyjemną sytuację. Zacznę od tego, że mam 22 lata i jestem kompletnym laikiem w dziedzinie prawa tudzież windykacji i z tym związanych postępowań. Otóż rodzic ma kilka niespłaconych (...)

 • eksmisja jaki lokal zastępczy? 28 Lipca 2011

  Jak będzie wyglądać sprawa po podziale majątku, czy jak złoże wniosek o eksmisje mojej byłej żony to czy muszę zapewnić jej lokal zastępczy? I czy wynajem na okres 6 miesięcy (...)

< >

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane