czy jest pkwiu dla złomu 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Źle użytkowana kanapa ?

Źle użytkowana kanapa ?

jakiegoś złomu i to ma wytrzymać,może to jest dla ludzi co nie ważą więcej niż 50 kilogramów a my to przekraczamy bo mąż już sam ma 100 kg. TAK JAK JEST NA TWOIM ZDJ ECU (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

kwietnia jest przedawniona ,ale do końca nie jest pewny... Czy może mnie pan poinformować ,jak to wygląda prawnie?Czy to ,że starał się o ten urlop w kwietniu 2012rzakłóca mi (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

-pracy.net no właśnie czy ktoś może wie czy prawdą jest to że jak wezmę zwolnienie np 4 tyg. przed porodem to ileś dni z tego zwolnienia wliczy mi się w urlop macieżyński??? czy (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

wszystko jest na dobrej drodze, mimo że mój ojceic jest niemcem a matko w połowie niemką. Mario Niestety nic sie w tej sprawie nie zmienilo. Pozdrawiam r0mek r0mek czesc. mam takie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

odszkodowania. Bede wdzieczna za odzew.Nasz kontakt gaaajek@wp.pl wika65 jaka jest długość linii nad Państwa gruntem? Jeśli jest do 30 m, na terenie wiejskim, sprawa jest mało opłacalna (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

ojca po raz pierwszy w zyciu.obecnie dostaje alimenty w wysokosci 200zl.ojciec domagal sie sprawdzenia czy chodze do szkoly bo nie wierzy i sąd to sprawdzi.mam wiec pytanie takie: czy jest (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

Amerykanskie czy nie co by BARDZO mi ulatwilo sprawe, jesli nie ma to jak powinienem postapic i czy to jest mozliwe. Ojciec ponownie sie ozenil i ma nastepne dziecko. Jest wyplacalny, (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

Witam, alimenty dla małoletniej córki od byłego męża należą się niezależnie od tego czy jest Pani osobą samotną czy ponownie zawarła Pani związek małżeński. Obowiązek (...)

zachowek

zachowek

odziedziczyć jak i ja po mojej mamie?? Czy jest to możliwe ze będe musiała zapłacić zachowek jeśli mineło 3,5roku. I czy jest jakaś szansza a bym nie musiała się dzielić (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

matka dziecka pracuje na caly etat i zarabia na miesiac okolo 1000 zl. slonko__ Zawsze może się ubiegać, gdy jest to uzasadnione. To, czy ojciec jest w kraju zameldowany czy nie, (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

wykonuja pracę? czy współpracujecie z prywatnymi firmami , pracodawcami, którzy świadcza uslugi na "cele społeczne" np: sprzątaja parki , skwery, odśnieżają ...czy ważny jest 50% (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

poprzednich postów w tej tematyce. US błędnie interpretuje fakt dokonania transakcji w Polsce, co jest bez znaczenia dla sprawy. Ważne jest gdzie zakupione auto jest lub było zarejestrowane. (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

CZY TO TEZ SIE WLICZA DO OKRESU ZATRUDNIENIA??? I CZY WOGULE MOZNA ZATRUDNIAC KOBIETY Z CIAZY DO PRACY??? Urlop wychowawczy nie jest platny. Tylko urlop macierzynski jest platny. Udzielony (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

POD UWAGE? MĄŻ JEST ALKOHOLIKIEM. kinga. kinga Witam! Ja mam pytanie. Jak to jest z RODK? czy to sąd kieruje na badania, czy trzeba złożyć wniosek?? Ja mam córeczkę 1 rok 9 miesięcy (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

poznalam faceta ktory jest dobry dla mnie i dla dzieci fakt ze nie chce jeszcze nic trwalego tworzyc ale dobrze mi ze mam w koncu w kims oparcie a nie tylko lanie i obelgi. Dzieci tez spokojniejsze (...)

Sprawa Generały Papały, zwrot w śledztwie czy zawrót głowy?!

Sprawa Generały Papały, zwrot w śledztwie czy zawrót głowy?!

15 latach tamtej, kiedy ta wersja jak dla mnie jest srednio realna? Kradzież, o takiej godzinie, w 5 osób takiego złomu jak auto Papały z użyciem broni?! Komus kto chciał wprowadzic zamieszanie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

coś kosztuje? Jeśli tak to o jakieś sumie jest mowa? nikki83 200zł, pytanie kiedy urodziło się dziecko, zdaje sobie pani sprawe za na to jest czas 6 miesiecy? wisss czy ktos wie jaka (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

???????? Czy musi dostac nowa wize, Polska, przy posiadaniu wizy na wolne przejazdy w strefie SHENGEN, gdyz pracuje w Danii???? ...i jak jest pozniej...jak jest z wyjazdami np. do Anglii, (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

poświęcaju im czasu, to może chociąz alimenty zapłącą, czy państwo jest ojcem czy matką dla dziecka? jak byli razem to tatę czy mamę stać było na utrzymywanie dziecka (...)

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

itp. a tak naprawdę to pewnie jest idealnym mężem i wszystko jest ok a ciebie ściemnia a jak się nacieszy to dostaniesz takiego kopa ze nie wiem czy się otrząśniesz szkoda twoich lat (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

zarobki na rękę po zakończeniu aplikacji ? natka Czy 800 zł za pracę w terenie jest wypłacane razem z pensji czy muszę udokumentować wydatki związane z pracą w terenie ? natka Dodatek (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

data przedawnienia? (liczona jest od daty wystawienia czy wymagalnosci?). 2. czy jest ona ( data przedawnienia) liczona dla każdej należności osobno? Czy dla (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

dokładny adres żony oraz w jakim kościele brany był ślub. Wysłaliśmy i cisza. Jak myślisz czy jest jakaś szansa? Czy Sąd wogóle podejmie się przeanalizowania tej sprawy? Czy (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

sądów jest taka aby każdemu płatnikowi alimentów bez względu czy był nieuczciwy czy uczciwy i płacił robić "w poprzek". Wszyscy są bezdusznie wrzucani do jednego wora z napisem "alimenciarze". Co (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

nie placi bo jest bezrobotny, czy to zaelzy od dochodu przychodzacego na jedno dziecko czy jak to jest napsiz prosze? bardzo prosze o odpowiedz millor@wp.pl Beata alimenty można dochodzic (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

koniecznie trzeba złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty /nie pamiętam czy na to jest termin 7, czy 14 dni/. Odrębną sprawą jest udostępnianie przez Canal Plus i przetwarzanie danych (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

odpowiadaja. nawet jak nasi szanowni klienci sie na nas skarza za jakies bzdury i owa skarga nie jest podpisana imieniem i nazwiskiem to jest to skarga nieoficjalna i nie jest rozpatrywana. (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

zasiłku? tomaszwas Witam, Czy osoba pracująca na 3/4 etatu ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych po przepracowaniu 4 lat? prpty Czy absolwentowi studiów magisterskich należy się zasiłek (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

potrzebujesz pożyczek na duże projekty? Czy potrzebujesz pożyczki na studia? Czy potrzebujesz finansowania na inne procesy? E-mail alexbobbyloan01@gmail.com ... ................. Mr Alex Bobby (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

jest jakaś granica zarobków gdzie nie może zając poborów komornik czy też bank na rzecz kredytu.Czy jest taka możliwość ze jest okres przedawnienia i czy bank może mi (...)

1

2

3

4

5

...

26