czy emeryci będą mogli pracować w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Była malzonka nie jest w stanie zapłacić takiej kwoty a termin upływa 31.07.07. Czy w związku z tym jest możliwość odwolania się? Czy alimenty będą pierwszym zadłużeniem? (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke nad dzieckiem, ale jest mozliwe w Polsce wygranie takiej sprawy??? (Artur) Możesz w trakcie trwania sprawy rozwodowej złożyć wniosek (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ U (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

spłacenie rat w takiej wysokości gdyż jestem osobą studiującą i dorabiającą nie duże sumy. Czy w obecnej sytuacji mogę spłacać zadłużenie w ratach po 100zł? Czy (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie jaśli (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Legalizacja miękkich narkotyków

Legalizacja miękkich narkotyków

(niewazne czy miekkimi czy nie) to zmarnuja niezależnie od prawa karnego czy tez uchwał rzadu , wiedz nie widze problemu czemu nie wykozystac tego przeciwko ich wybryka czy tak czy (...)

Pracujący emeryci w 2011 roku !

Pracujący emeryci w 2011 roku !

Pracujący emeryci w 2011 roku ! Do końca września emeryci łączący emeryturę z pracą muszą wybrać, czy chcą nadal pracować w dotychczasowej firmie, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

sądów jest taka aby każdemu płatnikowi alimentów bez względu czy był nieuczciwy czy uczciwy i płacił robić "w poprzek". Wszyscy są bezdusznie wrzucani do jednego wora z napisem "alimenciarze". Co (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

za pół godziny będą no to poczekałam i je odebrała...mówię sobie w końcu i może wreszcie w nich pochodzę... przez jakieś 10 dni w nich nie chodziłam bo jechałam na spływ (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

,jednak ona chce pozwac mnie o alimenty .Czy ma takie prawo?Czy to ja zmarnowałem jej to życie?Czy ja musze ponosic konsekwencje jej głupoty ,Prosze wypowiedzcie sie na ten temat. jurek65 (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zajdzie konieczność pójść do lekarza czy tez do szpitala (odpukać) czy powinna sie zaraz po wygasnięciu umowy zarejstrować w urzędzie pracy czy dopiero po tym jak skończy sie (...)

Pies a sąsiedzi

Pies a sąsiedzi

też zakręcony nie pamiętał czy 18 psów szczepił w lecznicy czy w domu właścicielek psów. szanowną komisją odór rzucał. ale napisano iż panuje specyficzny zapach, kontener (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

zasądzone alimenty od dziadków? Czy zależy to od dochodów moich i ich? Czy prawdą jest, ze jeśli znane jest miejsce pobytu ojca, to nie mozna żądać alimentów (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

w ferie i w wakacje?? i jakie powinno byc wynagrodzenie za miesiac pracy ,pracuje w poniedzialki i piatki z tym ze zamiast piatku pracuje w sobote po 8 h czy powinienem tyle godzin (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

. gęby włożyć czy nie. Rozumiem Cię w jakiś sposob, że popadłeś w alkoholizm - moj partenr pewnie gdyby nie ja i w jakiś sposob jego determinacja podobnie by skończył (bo (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

to czy okres wypowiedzenia będzie liczony w dniu złożenia wypowiedzenia, czy od dnia kiedy kończy mi się l4? Z góry dziękuje za odpowiedź. piasecki2c [cytat] Czy pracownik (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

. Świetna porada. Szczególnie, że jesteśmy w serwisie e-prawnik, a porada jak w serwisie e-love. Nie szukam nowego tatusia (chociaż dziecko by się ucieszyło) tylko logiki w tym całym (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

praca kuratora, czy najpierw należy zostać kuratorem społecznym czy można odrazu się starać na zawodowego i jeszcze jedno po ciężkim rozwodzie popadłam w depresje i uczęszczałam (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

sie bierze tyle zawisci. W koncu na pewno w zwiazku byly jakies piekne chwile, sliczne wspomnienia i nie raz jeden drugiemu pomagal. Czemu w sadzie jest oczerniany tylko facet..?! Do rozpadu (...)

Emeryci a praca  w 2011 ?!

Emeryci a praca w 2011 ?!

Emeryci a praca w 2011 ?! czy pracownik, który będzie chciał pobierać emeryturę od 2011 roku, będzie musiał rozwiązać stosunek pracy z pracodawcą? Czy (...)

KOSMICZNE ALIMENTY - RATUNKU

KOSMICZNE ALIMENTY - RATUNKU

że wlicza w to Pani szminkę lakier i tapetę przed wyjsciem + taksówkę. Gdybym ja miał 3600 zł na dwójkę dzieci to chodziły by do kina 10 razy w miesiący i zostałby jeszcze na 10 razy w (...)

przeliczanie emerytury - nowelizacja ustawy

przeliczanie emerytury - nowelizacja ustawy

Szczecinie w 2004 roku roku wniosek złożyły pojedyncze osoby, w ubiegłym - kiedy wieść zaczęła się rozchodzić - już ponad 600. W Łodzi tylko przedwczoraj przyszło (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI? Kto ustala w jakiej kwocie ,czy w jakim stopniu to matka opiekujaca sie dzieckiem ma łożyć na nie?Czy mozna wystapić o określenie (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

finansowego w tej chwili nalezy w pierwszej kolejnosci do Pani meza i sad nie bedzie dochodzil czy Pani z mezem mieszka, czy nie... Jesli Pani nie ma srodkow na utrzymanie moze Pani (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

jest tak u mnie w pracy ,lecz jeżeli komornik mu wszedł na pensje to odzyskasz wszystkie należne ci pięniądze w ciągu kilku miesięcy wraz z odsetkami, orientuje się w tym gdyż pracuje (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

na siebie? Czy to, że powiem w sądzie, że pracowała legalnie w Anglii coś może pomóc skoro i tak nie mogę tego udokumentować (wątpię żeby sąd miał ochotę zwracać się do Tesco (...)

1

2

3

4

5

...

44