czy będą ulgi podatkowe na dzieci w roku 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila (...)

zachowek

zachowek

MIESZKANIE WLASNOSCIOWE W CENTRUM WARSZAWY I WSZYSTKO CO W NIM SIOSTRA WYNAJELA TO MIESZKANIE W TYDZIEN PO POGRZEBIE, CZY KTOS MI MOZE POWIEDZIEC CZY PRAWO NA TO POZWALA, (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

względu na fakt i okres zameldowania w zbywanej nieruchomości. Jednak, żeby w pełni skorzystać z ulgi mieszkaniowej, należy przeznaczyć cały przychód uzyskany ze zbycia nieruchomości (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

na zasadzie "za kieszonkowe"(a może nawet jest zatrudnionym u nich???Nie wiem tego.Tak czy siak żyją w dostatku takim,że trudno sobie nawet wyobrazić!Czy dajmy na to - gdyby (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

[przeciwko sąsiadce]facet pracuje na kopalni zarabia pieniądze na dwoje dzieci oraz na wspanialą żonę która po wyjsciu męża do pracy robila się w domu balety,a po baletach (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała urodziła sie (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

zainteresowało, jak to w delegacji tyrał na dom. tak się składa, że mniej więcej wiem, co mężczyźni robią w delegacjach... i rzadko jest to uczciwe tyranie na dom. Drugi aspekt, (...)

Odliczenia od podatku 2012.

Odliczenia od podatku 2012.

;) kolidor ulgi za internet jeszcze mozesz odliczyc ulgi za dzieci jak co roku osoby które są honorowaymi dawcami krwi mogą mieć ulgi podatkowe;) Ofenda kiedy (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czyna to jakies szanse? czy (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

mógł by pan dodatkowo rozwiać moje wątpliwości dotyczące sprawy? 1) Czy składając vat 24 mam go wypełniac na swoje nazwisko czy na nazwisko osoby która pojazd sprowadziła (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

matki dzieci na ograniczenie Pana zdolności alimentacyjnych raczej nie wpłynie na ich obniżenie, gdyż alimenty należne są na dzieci, a nie na nią samą. Co do odszkodowania (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

zasądzone alimenty od dziadków? Czy zależy to od dochodów moich i ich? Czy prawdą jest, ze jeśli znane jest miejsce pobytu ojca, to nie mozna żądać alimentów (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

RODK , w wolnym rynku nikt normalny nie wybierze sie wiecej niż raz. To zakompleksione, niespełnione i najczęściej samotne wiedźmy, których nikt nie chce na codzień miec w dom. za to (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

już mówi. W takim razie ty wybierasz dobro wszystkich dzieci (w tym rownież i moje) , czy wybierasz dobro tamtych dzieci!!!!! Nas - jak już wspomniałam - nie stać na (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

rozwinięte i dużo lepiej sobie radzą w życiu w porównaniu do dzieci wychowywanych przez samotne matki izolujące dzieci od ich ojca. Polega ona na tym że obje rodziców (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

sprawą ojca i matki w równym stopniu. Mój kolega płaci na 8-miesięczne dziecko 1500 PLN alimentów!! Czy naprawdę matka wydaje miesięcznie na córkę 3tyś zł? (zakładam, że (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

orzeczeniem o winie męża. Pozdrawiam Namene alimenty.pl w 2007 roku zostaly przyznane mi alimenty na dwoje dzieci w sumie 850zł. w tym roku orzeczono separacje (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

dzieci czy na współmałżonka. Natomiast czy może przejść na siostrę?Hmm. Czytałąm że taki obowiązek przechodzi na członków rodziny w linii prostej czyli (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

za wszystkie dzieci czy w pełnych rodzinach robi się dzieci ile się chce czy patrzy się też na to by mama i tata byli w stanie zapewnić byt i dach nad głową.Pewnie (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

Anglii, moj byly nie placi na nie. W polsce mialam zasądzone 650 zł alimentów na dzieci. w tej chwili zaleglość jest na kwotę 9750 zł. Wiem, że mieszka w (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

teraz bronic...nie jestem w stanie jezdzic na co drugi weekend do pl poniewaz na wzglad kosztow...corka w tym roku zaczyna szkole i ma spokojny dom nie chce jej macic w (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ubiera dzieci ani mnie,siebie tez nie ubiera.Jeśli chodzi o mnie i o dzieci pomagają mi rodzice(ubieraj nas itd.)sypiamy osobni tzn.ja w pokoju z dziecmi a mąż w swoim pokoju.Współżyjemy (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

. maz oddal pozew w polowie grudnia w sadzie w gliwicach i jak na razie jest cisza. ja bym wolala zeby sie to jak najszybciej skonczylo. neta alimenty.pl jeszcze troche poczekasz ja skladalam (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

,okazując że ci zależy na dziecku .pytanie czy tego chcesz , czy zdobędziesz się na podporządkowanie życia dziecku , bo opieka nie polega tylko na wydawaniu kasy . pawel1973 (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

czasem się zapętlam w sądzie a sędzię mam taka sobie na te sprawy. Jest świetna i bardzo oblatana w sprawie i kontaktach w sądzie. iwona2004 Zanim zaczęła się moja sprawa (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

w momencie otrzymania faktury widzimy czy są jakieś dopłaty a nie tak jak tutaj po 3 lub 4 miesiącach. W firma UPS wystawia faktury raz w miesiącu. szybki2012 czy ktoś (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

sie na GG i dopiero żeśmy się zgadali co i jak i zaczeliśmy się spotykać. Do męża już nic nie czuję od pół roku żyjemy każdy w swoim pokoju. Dawałam mu zawsze "ostatnią" szanse (...)