czas pracy luty 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

) PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ ILE NALEŻY MI SIĘ DNI URLOPU ZA TEN CZAS??? justin prawo-pracy.net Witam. Mam 13 lat stażu pracy. Obecnie pracuję od 2 stycznia 2011 w nowym zakładzie, 40h/tygodniowo. (...)

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

próbny 1 miesiąca, gdzie dniem rozpoczęcia pracy był 2 luty 2009. 2. Dnia 2 marca 2009 zawarłem umowę na czas określony 2 miesięcy, gdzie dniem rozpoczęcia pracy był 2 marca (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pszyjechala to podpisała umowę zliecenia.A umowy o pracy nie dostałam. Pracodawca powiedial mi ze policzy ilie za 3 miesionca mojej pracy mam opłacić ZUS ,i powiedial ze za każdy miesionc mam (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ U TEGO PRACODAWCY NA 10/ (...)

świadectwo pracy- anulowanie? na jakiej podstawie

świadectwo pracy- anulowanie? na jakiej podstawie

świadectwo pracy, w którym zaznaczył, że rozwiązanie umowy nastąpiło w wyniku upływu czasu, na jaki została zawarta umowa na czas określony tj. do 16 luty. Zarejestrowałam się w (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wracając do pracy. malgorzata1234 Witam. Chciałbym złożyć w pracy wypowiedzenie, ale jest kilka niejasności które chciał bym rozwiać. Mianowicie, czy mogę złożyć wypowiedzenie będąc (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

choruje np do państwowej inspekcji pracy czy do zuzu Aga prawo-pracy.net chorobowe płaci pracodawca 33dni a jesli chodzi o o zwolnienie z pracy to przy przyjeciu na czas nieokreślony nie (...)

L4  w ciąży a wynagrodzenie

L4 w ciąży a wynagrodzenie

(styczen i luty 2011). W lutym miałam jeszcze normalną wypłatę. Cyrk zaczął się od wynagrodzenia za marzec. Od pracodawcy dostałam 708,89 zł, a z ZUS-u 65,74zł. Zgłaszałam pracodawcy, (...)

zwrot 6000 alimentów - czy to możliwe??

zwrot 6000 alimentów - czy to możliwe??

emeryturę z 2500 pln na 1120 pln ponieważ był w SB (sic!) i wysłał mi list ze nie będzie płacił. Alimenty wynosiły wtedy 750 pln. Nie płacił 2 miesiące, sty i luty. 2.Luty 2010. Jako że (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

. Jako że w ciągu roku zmieniałem prace pani z opieki prosiła mnie o przyniesienie zeznania podatkowego za rok 2011 wszystkie świadectwa pracy aktualna umowe i formularz o wysokości drugiej (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

pływalnie ( ma 3,5 roku) zaprowadzam do przedszkola itd) matka nadal nie ma czasu - nie ma bo nie cce mieć, za to ma czas na studia i spotkania w miłym gronie .... żałosne ale parwdziwe. Był czas (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

mija czas jego wynajmu, już teraz wiem że będziemy mieli problem z odzyskaniem kaucji (nie z naszej winy). Jako że nie mamy zamiaru podda się bez walki, szukam sposobów uniknięcia tego. Nasza umowa

POZEW DO SĄDU PRACY- czy dobrze sformułowany?

POZEW DO SĄDU PRACY- czy dobrze sformułowany?

POZEW DO SĄDU PRACY- czy dobrze sformułowany? Witam, przez pewien czas pracowałam (w chwili obecnej jestem na L4 z powodu ciąży) u polskiego pracodawcy oddelegowana do pracy w Norwegii. (...)

Wypowiedzenie

Wypowiedzenie

wypowiedzenia przy umowie na czas nieokreślony przed upływem 2 lat, ale u tego samego pracodawcy, gdzie wcześniej pracowałam rok na czas określony. Czy czas pracy u jednego pracodawcy (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

% - czesc z nich ma naprawwde problem ze znalezieniem pracy, mimo, ze usilnie szuka - a czesc jest po prostu leniwa i nie chce im sie. Istotne zatem tez jest czt Twoje dziecko nie moze znalezc pracy (...)

Zwolnienie a chorobowe

Zwolnienie a chorobowe

przerwy, po przyjściu do pracy w dniu 22 luty dostałam wypowiedzenie bez podania przyczyny ( podobno pracodawca ma prawo nie podać przyczyny zwolnienia). Wypowiedzenie zostało podpisane z data (...)

Świadectwo pracy 2011

Świadectwo pracy 2011

umów terminowych nie obejmuje już swoim zakresem umowy o pracę na czas nieokreślony. Nowe regulacje zawarte w art. 97 Kodeksu pracy sugerują, że wydanie świadectwa pracy musi w (...)

Odebrano mi świadczenia chorobowe. Co dalej ?

Odebrano mi świadczenia chorobowe. Co dalej ?

złożyłem korektę dokumentow za luty 2012 tak aby na moim koncie powstała nadpłata Teraz przebywam na "L4" przez jakiś czas otrzymywałem świadczenia od najniższej podstawy. Uprzejme panie (...)

Umowa o dzieło a wypowiedzenie

Umowa o dzieło a wypowiedzenie

można zerwać? Marylka123 Nie ma zadnych danych na temat okresu wypowiedzenia. Jedynie jest czas wykonywania dzieła (od do) ale to tak jak mowie za luty podpisuje w marcu. Rovinski Tak na prawdę

Komornik nie wypłaca alimentów

Komornik nie wypłaca alimentów

możliwość przez Pana podjęcia pracy. W razie czego trzeba napisać jak wygląda Pana życie, jakie Pan ponosi koszty i powinno być dobrze. abby26 Co mam robić? komornik wstrzymal wyplate alimentow (...)

nowa praca i nowe L4 - pomocy.

nowa praca i nowe L4 - pomocy.

kierowałam do zakładu pracy bo było od dnia 28 do 50 zwolnienia czyli teoretycznie jeszcze zakład pracy płacił za te kilka dni więc tam wysłałam ). Czy ma znaczenie tylko czy jest to ten (...)

nowa praca i nowe L4 - pomocy.

nowa praca i nowe L4 - pomocy.

kierowałam do zakładu pracy bo było od dnia 28 do 50 zwolnienia czyli teoretycznie jeszcze zakład pracy płacił za te kilka dni więc tam wysłałam ). Czy ma znaczenie tylko czy jest to ten (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

temu, Córka wyszła nawet za mąż a sąd nie jest w stanie tego stwierdzić, mało tego odmawia nawet zabezpieczenia powództwa na czas postępowania przez zawieszenia na ten czas postępowania (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

? Mnie się wydaje, ze nie, bo nie ma przepracowanego roku pracy, ale znajomi mi mówią, że studia wliczają się w czas pracy, więc jak to jest? Czy mogę się zarejestrować w Urzędzie (...)

umowa najmu

umowa najmu

wypowiedzenie 6mc dlatego nie zapłaciłam czynszu za swoją połowę za grudzień 2010 styczeń i luty 2011 licząc że wypowie mi umowę i będzie po mojej myśli i zyskam 3 mc?w styczniu dostaliśmy (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

dokumentach a rachunki trzymać powinno się najdłużej 5 lat a potem w kosz i jak ja mam to teraz załatwić a kwota cały czas rośnie rudzielec26 Witam. Ja mam pytanie czy u której kolwiek osób z Was (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

pracy bo jestem ograniczona godzinami pracy ze wzgledu na dziecko.W godzinach w których mogłabym pracować pracodawcy zazwyczaj oferuja nijniższa pensje.Jeśli jest praca za lepsze wynagrodzenie

umowa na czas określony

umowa na czas określony

kiedy ta umowa zamienia się na czas nieokreslony? Z góry dziękuję za odpowiedzi kinkiet Witam Mam takie pytanie pracuję na umowę na czas określony chce zrezygnowac z pracy w umowie nie (...)

Umowa lojalnościowa i praca na czas nieokreślony

Umowa lojalnościowa i praca na czas nieokreślony

Umowa lojalnościowa i praca na czas nieokreślony Witam. Mam podpisaną umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia (pracuję 2.5 roku). W maju (7 miesięcy temu) po szkoleniu

Podatek od wynajmu mieszkania ?

Podatek od wynajmu mieszkania ?

nieodprowadzanie podatku?? gLAsIUs Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale myślę, że możesz spróbować wybrać się na kongresprawapracy - czyli Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy, który jest miejscem (...)