cz5652232091 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


pomóżcie cz.1

pomóżcie cz.1

pomóżcie cz.1 moja dobra znajoma jest w ciężkiej sytuacji, rozeszła się z mężem(totalnym idiotą) i została z długami-dokładnie z kredytem na auto, które stoi rozbite na Ukrainie, komornik wszedł (...)

pomóżcie cz.2

pomóżcie cz.2

pomóżcie cz.2 ..została z dwójką dzieci i 750 zł brutto do utrzymania mieszkanie dzieci i siebie, czy prawo jakoś to reguluje by w tak trudnej sytuacji ustrzymać egzekucje tego kredytu przez

Rozwód a wykup mieszkania spóldzielczego lokatorskiego.

Rozwód a wykup mieszkania spóldzielczego lokatorskiego.

] jestem po rozwodzie 24 lata przekształcenia dokonałam już po rozwodzie chćę sprzedać mieszkanie bo jest na 4 piętrze cz muszę mieć zgodę męża cz moze być pełnomocnikiem jego brat czy (...)

Festiwal off plus camera w Krakowie !!!!

Festiwal off plus camera w Krakowie !!!!

miejskiego projektu kulturalnego pod nazwą \"6 zmysłów\". Nominowane filmy Polskich reżyserów: 1. Dwa ognie 2. Konfrontacje: cz.1; cz.2; cz.3 3. Heniek 4. Lincz 5. Matka Teresa od kotów 6. (...)

podaje dodatkowe informacje i prosze jeszcze raz o rade

podaje dodatkowe informacje i prosze jeszcze raz o rade

norma cz. pr. 8 godz. 2. tygod. norma cz. pr. przecietnie 40 godz tyg. 3. sys. cz. pr. rownowazny 4. ok. rozlicz. 1 mies. ...( te el. malo istotne ) 7. przysl. urlop 2 dni za kazdy miesiac (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

pieniedzy a niechce isc do sadu cz moge oddac im laptopa cz moge rozlozyc raty na mniejsze cz cos nie wiem co robie jak zawale tera splaty to w pszyszlosci mi z chceciom nie dadza a mam 20lat (...)

cz należy sie zwrot pieniedzy

cz należy sie zwrot pieniedzy

cz należy sie zwrot pieniedzy cz należy sie zwrot pieniedzy Witam. miałem wypadek na motorze, była to wina silnika który oddałem na gwarancje uznali mi gwarancje i zrobili silnik. Czy moge sie

ustanowienie drogi koniecznej CZ-D

ustanowienie drogi koniecznej CZ-D

ustanowienie drogi koniecznej CZ-D Jeżeli sąsiad ma ustanowioną drogę konieczną , to czy mogą korzystać z niej wszyscy , którzy przyjeżdżają do tego sąsiada? ( jego rodzina, znajomi)

Cz należy mi się nagroda jubileuszowa?

Cz należy mi się nagroda jubileuszowa?

Cz należy mi się nagroda jubileuszowa? Cz należy mi się nagroda jubileuszowa? W tym roku skończyłem Lącznie 30 lat pracy.W latach 90 na okres 2 lat rozwiązałem umowę o pracę i oteorzyłem (...)

Brak wentylacji w mieszkaniu

Brak wentylacji w mieszkaniu

, dziura na klatkę schodową). W odpowiedzi dostałem od administracji odpowiedź jak w załącznikach.(Pismo cz1. pismo cz2.). Jak wygląda sprawa wentylacji w budynku, posiadam małe dziecko i (...)

jak odrzucic spadek za małoletniego obcokrajowca?

jak odrzucic spadek za małoletniego obcokrajowca?

i ma obywatelstwo kanadyjskie polskiego nie ma wiem ze wnuk musi sadownie czy wnuk morze mnie upoowaznic do odrzucenia spadku i jakie sa dla wnuka potrzebne dokumenty czy w dwuch jezykach cz w polskim

numer domu nadany przez gminę

numer domu nadany przez gminę

nadany nr., jeżli chodzi o literki to adres domu otrzymuje oprócz cyfr wielką literę alfabetu łacińskiego, jeżeli na nieruchomości oprócz budynku przylegającego do ulicy  (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

należy mi sie wychowawczy płatny?cz z hufców wogule dostane wychowawcze?bardzo prosze o odp:)-D jusi258 prawo-pracy.net Witam serdecznie jestem mamą 4 miesięcznego słodziaka;-) 6 czerwca bierzącego (...)

praca w warunkach szkodliwych

praca w warunkach szkodliwych

do pracy w warunkach szkodliwych?Bardzo proszę o odpowiedz Obecnie ma 61lat cz może starać się o wcześniejszą emeryturę?Z góry serdecznie dziękuje. WIESŁAWA prawo-pracy.net [cytat] Przez wiele (...)

CZY JEST TO MOŻLIWE....

CZY JEST TO MOŻLIWE....

podział majątku cz mój były mąż będzie mógłb trzymać mnie w niepewności cz założy sprawę czy nie naraznie z domu nic nie chce wziąść dostał eksmisję z mieszkania kturą przeprowadził (...)

Rozwod z obcokrajowcem

Rozwod z obcokrajowcem

monsz na cyprze a bendac w Polsce nie wybierałem z urzędu stanu cywilnego ze jestem panno dokumentu cz istnieje możliwość ze jest on zarejstrowany w polsce katria Siemka bylam w uk slub w uk z

Ograniczenie dostępu do cz. wspólnych - Siłownia

Ograniczenie dostępu do cz. wspólnych - Siłownia

Ograniczenie dostępu do cz. wspólnych - Siłownia Szukam porady odnośnie ograniczenia przez Zarząd mojej Wspólnoty mieszkaniowej dostępu do naszej prywatnej, osiedlowej siłowni. Zarząd podpiera się

Urlop wypoczynkowy-ilość dni 20 cz 26??

Urlop wypoczynkowy-ilość dni 20 cz 26??

Urlop wypoczynkowy-ilość dni 20 cz 26?? Witam wszystkich. Mam pewien problem z określeniem ile dni urlopu mi się na lerzy. Skończyłem 5 lat technikum (5 lat liczy mi się do lat pracy). Pracuję w

Cz wpisaną do KRS spółkę z o. o. i komandytową trzeba likwidować pomimo nie rozpoczęcia działalności?

Cz wpisaną do KRS spółkę z o. o. i komandytową trzeba likwidować pomimo nie rozpoczęcia działalności?

Cz wpisaną do KRS spółkę z o. o. i komandytową trzeba likwidować pomimo nie rozpoczęcia działalności? Założyliśmy spółkę z o.o. następnie spółkę komandytową w której udziałowcem jest (...)

Niechciane wiadomości SMS i Facebook

Niechciane wiadomości SMS i Facebook

Niechciane wiadomości SMS i Facebook Dzień dobry Mam pytanie i nie wiem cz najpierw udać się na policje czy w inne miejsce. Mianowicie chodzi o to że kiedyś(ponad rok temu) dostawałem wiadomości (...)

Dni robocze, umowa z firmą, ustawa o dniach wolnych od pracy.

Dni robocze, umowa z firmą, ustawa o dniach wolnych od pracy.

: 1) https://sip.lex.pl/orzeczenia-i-pisma-urzedowe/orzeczenia-sadow/ii-sa-bk-397-15-oplata-za-parkowanie-pojazdow-522034514 2) http://www.sn.pl/sites/orzecznictwo/Orzeczenia2/V%20CZ%205-09.pdf

Czy odsetki czynszowe się sumuje np. za cały rok?

Czy odsetki czynszowe się sumuje np. za cały rok?

Czy odsetki czynszowe się sumuje np. za cały rok? Czy odsetki czynszowe się sumuje np. za cały rok? Jeżeli za miesiąc odsetki wynoszą ok 2 zł to czy można sumować za cały rok, cz jest jakaś kwota

Zmiana umowy (warunków umowy)

Zmiana umowy (warunków umowy)

zwolni to czy dostane zasiłek ? cz będzie to rozwiązanie umowy z winy pracodawcy ? Piszę to dlatego że nie zamierzam nic podpisywać , umowa którą mam mi odpowiada ,a warunki inne które mi proponują (...)

zasiedzenie udziału

zasiedzenie udziału

współwłasność niepodz. działki nr Xw 8/25 cz.? Obecnie użytkuję całość tego co otrzymał dziadek. Jest jednak jeszcze dwóch spadkobierców dziadka, którzy od lat nie interesują się działką (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

je dostarczy, to zostanie odroczona prawie na pewno, co w tym przypadku oznacza prawie? cz sędzia może się zdecydować na rozpoczęcie rozprawy? I jeszcze jedno pytanie jeżeli z kolei sprawę znowu

Lekarz sądowy a biegły lekarz sądowy

Lekarz sądowy a biegły lekarz sądowy

kilka razy aż w końcu dostałem pismo o tym że doprowadziłem dowód do opinii biegłych i proszę stawić się na badanie lekarski w szpitalu ,zapytanie sądu brzmiało cz mogę uczestniczyć w rozprawach

Przerwa na papierosa

Przerwa na papierosa

sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe, pracownikom, którzy pracują przy obsłudze monitora ekranowego, oprócz przerwy 15-minutowej, przysługuje

polecenie w testamencie

polecenie w testamencie

polecenie w testamencie W testamencie osoba testatora czyli osoby składającej swoje postanowienie w sprawie majątku na wypadek śmierci, może użyć tzw. polecenie. Cz to oznacza, że testament może

dowód osobisty - termin ważności

dowód osobisty - termin ważności

powodu takiego okresu ważności dowodu? A masz oprócz tego paszport? problem, no może być bo będziesz sie po tym dniu legitymowac nie ważnym dowodem osobistym... może tymczasowy sobie

czy mozna unieważnić umowę z bankiem z powodu braku  karty debetowej, która jest częścia pakietu?

czy mozna unieważnić umowę z bankiem z powodu braku karty debetowej, która jest częścia pakietu?

dostanę (jak mnie poinformowano na infolinii) za ok 2 tygodnie. Cz na tej podstawie mogę żądać unieważnienia umowy? zwykłe zamknięcie konta wiąże się z opłatami, dlatego nie chodzi mi o rozwiązanie, (...)