co z pfronem po 1.01.2012roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

przeslany do Koln) gdzie pracowal na kolei i zostal przeniesiony do Grudziadza w 1912 roku. W 1913 roku w grudziadzu urodzil sie moj ojciec. Grudziadz w 1913 roku nalezal do niemiec, jednak (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

kasą On rządził mi dawał 20 - 30 zł. na tydzien bo na co mi wiecej,kto dzwonił ,po co czy ja gdzies dzwoniłam i jak długo niby napoczątku niewinne pytania takie poprostu z ciekawości (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

bo nie moze sie z nim widywać co jest wierutna bzdurą bo mu tego nie zabraniam ale tak łozyc na swoje dziecko żebym miała mu za co chocby jedzenie kupic to juz nie bo po co (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawniaja sie wraz z kwota glowna po pierwsz czyli po dwoch latach art. 554 kodeksu cywilnego po drugie wyrok z 12 pazdziernika 2004 handel dlugami nie zgodny z ustawa (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

po wypadku w 2006 roku! Z ubezpieczeniem było wszystko ok. Z panią, do której się dodzwoniłam, nie dało się rozmawiać. Wyszukałam w kc paragraf, który mowi o tym, że zaległości (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

. Co zaś do tej kaucji. To nie jest tak, że kaucja jest po to żeby zapłacić rachunki. Jest po to aby z niej spłacić ewentualnie uczynione szkody, naprawić uszkodzone elementy (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy zaczęłam (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kasia Poszukuję informacji na temat postępowania z osobami z zaburzeniami paranoidalnymi. Czy sądzicie, że kobieta z w/w zaburzeniami, która nie utrzymuje kontaktu z psychiatrą (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

kolezanki tez i z nich to niezle H...mysle,ze to zalezy od czlowieka...ale polowa z nich to 5klas ukonczonych,wiec gdzies ta energie musza przelac osiolki..najlepiej nie zwracac na jelopow uwagi..a (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

pięciokrotnie wyższą od należności za rachunek z 2001 roku. Nie wiem co oznacza taki nakaz, nie jestem w stanie wpłacić żądanej kwoty, co będzie dalej z ta sprawą jesli (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

-cywilne.net Mam wazne pytanie. Moja rodzina otrzymala wczoraj list z banku SKOK z informacja ze jestesmy spadkobiercami kredytu ktory w 2004 roku zaciagnela moja siostra. Nikt z rodziny (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

wyjeżdżała co roku z koleżankami na kilka dni za granice na wakacje a ja albo z całą rodziną albo zawsze są pilniejsze sprawy. Jakieś pól roku przed naszym dziesięcioleciem (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

o Was o waszych relacjach z dziećmi Przemass Witajacie! ja mam taki problem...zylam z facetem 6 lat w zwiazku zwanym 'konkubinatem' mamy dziecko.facet mnie wyrzucil z domu,wczesniej zamknal (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

po wszystkim. karolcia z tego co tu czytam wynika ze wszystkiemu winni sa lajdaki faceci, a co jesli to zona ma charakterek nie do zniesienia??? marek ile trwa rozwód z orzeczeniem (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

guzik z pętelką . Sąd ubolewał, ze powinnam olać pismo z Zus , dzięki temu nie miałabym problemu z wypłatą. Jednym słowem z tymi złodziejami nie wygrasz. Sąd apelacyjny nie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ojcostwa.Związek małżeński zawarłem ( juz teraz ) z moją byłą żoną w 1996 roku. Po 6,5 roku na świat przyszło chyba nasze dziecko.W 2003 roku dowiedziałem sie od (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

w naszym łóżku. Uciekłam z domu do rodziców i bardzo długo płakałam. Mama kazała mi wrócić do męża. Mówiła, co to za wstyd, co ludzie powiedzą, że się po tygodniu (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

bo to przecierz jest dla dziecka! Jestem prawnikiem i to oc pisze jest prawem chronione. osa27@tlen.pl a która z was zyje bez faceta. Co tam jedno dziecko. Sa niektóre co mają co (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

, ulegają zawieszeniu z mocy prawa z dniem ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Natomiast po uprawomocnieniu się postanowienia o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, postępowanie to umarza (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

TO CO ROBIŁ NIE MIAŁO NIC WSPÓLNEGO!!! Z TAKIMI SPRAWAMI , SPÓŁKĘ AKTUM ZAŁOŻYŁ W 2011 ROKU . NO PYTAM O CO CHODZI Z WAMI LUDZIE ?? IDZIE DO NORMALNEJ FIRMY LUB PRAWNIKA (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

postępowaniem? Po pierwsze, dzieci bardzo przeżyły Twoją wyprowadzkę, nawet jeśli Tobie wydaje się naczej. Po drugie, nie zrobiłeś NIC, by naprawić relacje z żoną. Po (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

uprawnionego małoletniego, wiec powstał dług w kwocie 2100pln. W ósmym miesiącu (z racji na fakt uzyskania zatrudnienia) spisaliśmy z ex. porozumienie na mocy którego co miesiąc spłacam (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

]. Jak to możliwe, że żona mając niewielki dochód ok. 400zł z tyt. opieki nad dzieckiem, zgłosiła się po zasądzone alimenty dopiero po czterech latach? Po prostu wcześniej (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

PRACUJESZ CZY PRACOWALAS,TWOJE HOBBY,JAK SIE POZNALISCIE Z MEZEM,CO RAZEM ROBILISCIE WSPOLNIE CO WAS CIESZYLO , O CO SIE KLOCILISCIE NAJCZESCIEJ, I CHYBA ZASADNICZE PYTANIE CZY KOCHASZ (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

. A chodzić po sądach i zrzerać sobie nerwy, już i tak po małżeństwie z nim byłam znerwicowana. Jeżeli miałabym wziąść jakies pieniądze to tylko na dzieci, tutaj obowiązek utrzymania (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, coś odłożyć na wspólne wakacje, lub ferie?.. Ile zostanie temu facetowi? 1200zł? I z tego co zostanie, musi opłacić rachunki..musi coś jeść.. w coś się ubrać? Co z ułożeniem (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

dluznikow za 58,45 zl z roku 1998 ale z tytulu czego to juz niestety nie wiem i od tego czasu mam juz 1048,76 zl do zaplaty i co w takiej sytuacji zrobic ?? kkocur niw wiem jak to (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

''cudnych informatyków '' to zrobią z ciebie idiotkę !!!!! Musimy cos postanowić :);)bo dalej tak nie można .Mam jeszcze pytanie co z dziewczynami z łodzi?czy faktycznie przez (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wynikającą z nakazu zgodnie z umową była ich wynagrodzeniem. acor Miałem identyczną sytuację. Znajomy polecił mi firmę windykacyjną, z której usług sam korzystał. Nie obiecywali (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

! Popatrzcie co sie z Wami dzieje do czego zmierzacie i opamietajcie sie na BOGA ! Prosze bo co bedzie z nami za 20 lat lub z naszymi kochanymi dziecmi jeszcze pozniej ! Swiat (...)