Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  razem odp że nie podaje swoich danych przez telefon to mi bezczelinie odpowiada " od kiedy?" jak nie odbierałam z ich nr to zaczeli dzwonić z prywatnego co za ludzie ;/ Wole już iść (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  niej największe zaufanie i myslę, że gwarantuję bezpieczeństwo. kaskada Ja korzystam z oferty firmy EUROTAX z Wrocławia, i z przykrością stwierdzam że jestem bardzo niezadowolona, (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  bezumowne korzystanie z gruntu i służebnośc przesyłu. Mamy naprawdę bardzo duże osiągnięcia. tel.600 023 799 wlodek@medium.pila.pl wllodek99 DO BASIA 1979 CO TY PISZESZ JAK MOGŁAŚ COŚ WYGRAĆ (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!17 Września 2004

  !!! Opinia RODK, w któtrej jest napisane, że ten człowiek mnie nienawidzi, bo nie może pogodzić się z moim odejściem a docelowo córka powinna być przy matce, poszła w kąt. Przewodnicząca (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  bądź fakturę. Stąd parę moich pytań: 1. Jesli nakaża mi pokazac fv czy musze to zrobic? Przeciez jest umowa a co mnie teoretyczni eobchodzi ze ktos w Niemczech nie odprowadzi podatku? 2. Czy (...)

 • Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja12 Grudnia 2012

  wynoszącej 175zł którą oni dokonali przewoźnikowi UPS za niezgodne wymiary a mianowicie ich wynosiły:104.0x 66.0x 50.0cm. Dzwonię do klienta: on potwierdza, że paczka dojechała z moim listem przewozowym (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  macierzyński i wychowawczy?czy macierzyńskie wlicza się w to pół roku zatrudnienia? ilona prawo-pracy.net mam pytanie: właśnie kończy mi się staż miałam go 6 miesięcy w umowie z (...)

 • obnizenie alimentow: to czy mozliwe2 Sierpnia 2004

  zarabia Tatuś. Pozdrawiam xyz dlaczego tylko kobiety są te pokkrzywdzone a co z pana? Jakim prawem sąd nie wierzy w zaswiadczenie, powinien kierować sie dowodami a nie tym co pani (...)

 • Zaprzeczenie ojcostwa3 Lipca 2006

  Moj partner ( zyjemy w nieformalnym związku) uznał nasza 2-miesięczna córke a teraz chce wnieśc pozew o zaprzeczeniu ojcostwa. Chce wykonac testy DNA w obecności biegłego sądowego. Chcialaby (...)

 • Renta wyrównawcza Pilnie potrzebuję pomocy :(8 Lipca 2014

  Witam serdecznie. Mam ogromny problem i pilnie potrzebuję pomocy... z góry dziękuję dobrym duszyczką o poświęcony czas! w 2002 roku zmarł mój tata. Wtedy jeszcze byłam osobą niepełnoletnią. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane