co z 3grupami w 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

po wypadku w 2006 roku! Z ubezpieczeniem było wszystko ok. Z panią, do której się dodzwoniłam, nie dało się rozmawiać. Wyszukałam w kc paragraf, który mowi o tym, że zaległości (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

netto. 175 brutto? być może. Co z moją wpłatą 58zł? Poszła w las? Kiedy to paczka dojechała tylko na moim liście przewozowym. Co zrobić w momencie kiedy oni będą się (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

założyć w Prokuraturze.Pismo jest podobne do tego jakie w takiej sprawiesk,ładasz w sądzie tylko w nagłówku piszesz Prokuratura Rejonowa w ........ itd.W prokuraturze zostajesz (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

splacalam.w 2012 r stracilam prace do splaty pozostalo 12 tys zl W roku 2013 otrzymalam z Sadu nakaz zaplaty z odsetkami 38 tys zl Pozniej podpisalam ugode z bankiem troche (...)

Koniec z ubojem rytualnym zwierząt w Polsce!

Koniec z ubojem rytualnym zwierząt w Polsce!

zwierząt, spowodowała iż ustawa pchnięte przez ministerstwo rolnictwa przestaje obowiazywać mimo iż dopiero co zaczęła. Nie chodzi tutaj o walkę z rytuałami, lecz o walkę z grupami (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

, który kupił je z komisu w Niemczech. W Briefie są dane jeszcze innego właściciela - którym jest sp. z o.o., Ten szczyl nie dał mi zadnej umowy, mówi zrobi sobie Pan umowe z (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

. Przedsiębiorca Od ponad roku współpracuję z Firmą Veriv S.A. Szybko i skutecznie ściągają należność od dłużników. Firma swoją siedzibę ma w Wrocławiu ja natomiast mieszkam w (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, coś odłożyć na wspólne wakacje, lub ferie?.. Ile zostanie temu facetowi? 1200zł? I z tego co zostanie, musi opłacić rachunki..musi coś jeść.. w coś się ubrać? Co z (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

melanzach a dzieci nie maja co jesc i w co sie ubrac. I gdzie tu jest sprawiedliwosc...?! W dzisiejszych czasach panie robia dokladnie to samo co panowie: pracuja, pija i zdradzaja. (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

100zł, ogólnie bardzo fajnie? A teraz proszę sobie podliczyć podwyżki cen za paliwo, komunikacje miejską, i wszystko co jest zwiazane z paliwem, i co z tego wychodzi, to że taka (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

.... ania0805 Witam mam pytanie odnosnie alimentow w uk. Jestem po rozwodzie od 4 lat, rozwod bralismy w uk w miescie w ktorym mieszkamy. Z bylym mezem mam 2-ke dzieci. MA zadeklarowane (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

lekarskim bo jestem w 4 miesiacz ciazy. Termin porodu mam na 13 listopada. Powiedzcie mi jesli sie orientujecie jak to jest z dalsza umowa. I z urlopem macierzynskim i wychowawczym. Z (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

? Jeśli tak to po co w ogóle to jest? Co jeśli całość majątku ma zostać darowana na mnie z pominięciem mojej siostry? franciszek55 Witam, moja mama darowała mi domek wraz z (...)

Renta wyrównawcza Pilnie potrzebuję pomocy :(

Renta wyrównawcza Pilnie potrzebuję pomocy :(

braku dochodów w 2012 i 2013 roku. Tak też zrobiłam. Pieniądze dostałam na konto. Ale chcąc wywiązać się z umowy słownej, zabrałam się za kompletowanie dokumentów potwierdzających (...)

JAK ODZYSKAĆ pozostawione w mieszkaniu byłego męża rzeczy i przedmioty osobiste?

JAK ODZYSKAĆ pozostawione w mieszkaniu byłego męża rzeczy i przedmioty osobiste?

skontaktować się z nim poprzez jego adres e-mail (drodigiesolutionhome@gmail.com), możesz również skontaktować się z nim w sprawie aplikacji na telefon na +2348113585486 eugenia Nazywam (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

weekendowe widzenia 2 razy w miesiącu a nawet raz w tygodniu równie skrupulatnie co pieniądze te "dodatkowe" obowiązki rozlicza! A ile one są warte? Oprócz tego, że dziecko chce akurat (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

. W takim razie jak oni chcą walczyć z kryzysem? gondek30 Tak się zastanawiam, czy w każdym województwie dostaje się taki sam zasiłek dla bezrobotnych? Czy może w poszczególnych (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

ZAKOŃCZENIA OBSŁUGI SPRAWY Informujemy, że z dniem 2010-12-21 została zakończona obsługa sprawy nr.: Powód zamknięcia: W związku z określonym w umowie terminem obsługi (...)

Bezpodstawne wezwanie do zapłaty TAURON!

Bezpodstawne wezwanie do zapłaty TAURON!

niekompetencji tej firmy można by książkę napisać, więc wyszedł mały elaborat. Dziękuję tym co dobrnęli do końca tekstu i proszę o pomoc w rozwiązaniu spraw, w związku z (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

alimentów (w sumie 120 zł), a zachować zasiłek rodzinny (2x170 zł = 340 zł). Jednak jeśli w grę wchodzą "większe" pieniądze, b. mąż może rościć o nie pretensje. Jak wybrnąć (...)

Zaległości finansowe pracodawcy wobec ZUS, OFE oraz w stosunku do pracownika

Zaległości finansowe pracodawcy wobec ZUS, OFE oraz w stosunku do pracownika

grudzień 2012 w wysokości 2000 złotych. W jaki sposób mogę się domagać wypłacenia pozostałych środków finansowych? Czy w tym konkretnym przypadku mogę wystosować do pracodawcy (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

. Sprawa sądowa o nabycie spadku została założona dopiero w 2010 r. i z dniem 15.10.2010 r. wyrok został uprawomocniony. Pytanie czy w tej sytuacji zgłoszenie odziedziczenia spadku będzie (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

Adam Rams nie odpisał,lecz 24-03-2014 roku udałem się osobiście do kancelarii Prezydenta w Knurowie gdzie spotkałem się osobiście prosząc o pomoc w w/w sprawie,rozmowa toczyła (...)

podział majątku i co dalej

podział majątku i co dalej

tym, że zabezpieczenie hipoteczne w księdze wieczystej jest z kwietnia 2012 (to moje zabezpieczenie- wcześniej staraliśmy się o wpis w księgę wieczystą, ale sąd dawał nam odpowiedz (...)

prawa rodzicielskie

prawa rodzicielskie

niego jak to zrobić?Z góry dziękuję za pomoc worek8 Wystąpic do sadu z wnioskiem o pozbawienie władzy rodzicielskiej ( wzory sa w internecie) W uzasadnieniu opisac (...)

Vindico

Vindico

wystawiania faktur (Dz. U. z 18.12.2012 poz. nr 142; *na podstawie §3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 grudnia 2012 r. w sprawie m.in. przesyłania faktur w formie (...)

Zwrot nadpłaconych alimentów

Zwrot nadpłaconych alimentów

mnie apelacji Sąd Okręgowy w Płocku wyrokiem z dnia 21 marca 2013 roku uchylił wyrok Sądu Rejonowego w Ciechanowie z dnia 20 grudnia 2012 roku. W wyniku tej sytuacji (...)

Sprzedałem motorower bez umowy KS co mam teraz zrobic ?!?!

Sprzedałem motorower bez umowy KS co mam teraz zrobic ?!?!

skończyło się w lipcu 2012 roku i nie wykupiłem następnego jakoś zapomniałem a pzu się nie upominało , a przypominam motorower został wyrejestrowany w sierpniu 2012 roku , (...)

Przedawnienie czy komornik działa zgodnie z prawem

Przedawnienie czy komornik działa zgodnie z prawem

pamiętam też dokładnie czy moi rodzice w Gliwicach(wtedy żyjący), mieli jakąkolwiek wizytę i zapytanie komornika. Nie mniej jednak w dniu wczorajszym w związku z powyższą (...)

1

2

3

4

5

...

12