co to za art sprawy rsow art 549 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

", przecież ja nic nie pisałem o wycenach. Po pierwsze 11 tys zł. za poprowadzenie sprawy to jest baaaaaardzo duża kwota, po drugie co to za koszty sądowe w takiej wysokości (chyba (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

oczywiscie placi za. Zasada z wyplata ryczaltow jest taka ze miesiecznie nie moga one przekroczyc sumy 687,1 zł (za dozory) i za wywiady (w miesiacu maksymalnie 3). Jak potrzeba kuraotra to (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

jest formalnie prawna , niech nasz rząd weżmie się za takie firmy , tam dopiero jest pralnia brudnych pieniędzy!!!!!!!! ala koszty zwrastaja, bo sa naliczane odsetki karne za kazdy dzien zwloki, (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

o świadczenie usług (Plus sprzedał ci swoje usługi, za ktore ty miałaś płacić, co miesiąc pewną sumę pieniędzy, zależna od tego jak długo rozmawiałaś w danym miesiącu). W piśmie (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

! Popatrzcie co sie z Wami dzieje do czego zmierzacie i opamietajcie sie na BOGA ! Prosze bo co bedzie z nami za 20 lat lub z naszymi kochanymi dziecmi jeszcze pozniej ! Swiat ten daży nie (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

bywają pomyłki które po wytłumaczeniu szybko wycofujecie i zwracacie sprawę swojemu klientowi. Nie wierze w to co Pan pisze na podstawie mojej tak prostej do rozwiązania sprawy. Za umieszczenie (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

czynności komornika. Jeśli więc komornik nie zawiadomi cię o czynności /co jest jego obowiązkiem/, co komornicy czynią nagminnie, to dowiesz się za późno i jest już po sprawie. Sądy (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

, sprawy toczą się w sądach po kilka lat, a u komornika po kilkanaście. Rzeczywiscie pobierają opłaty ale opłącają za mnie 50% kosztów i nic za komornika. W razie pytań proszę pisać: (...)

SN  postanowienie

SN postanowienie

, pomimo częściowo błędnego uzasadnienia, skargę kasacyjną należało uznać za nieuzasadnioną, co mając na względzie, jak również treść art. 398[14] w zw. z art. 13 § 2 (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

kiedy ma termin porodu nie wiem nic nic mi nie powiedziała jakos tak , mam do niej jakis tak jakby wstęt za to co zrobiła nie wiem co mnie czeka i co sie może stac alimenty mam (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

podobnymi Tobie. Co z tego, że piszesz o naprawianiu szkody. Musisz najpierw wykazać przed sądem, że ją poniosłeś. Zacznij podawać do sądu "nieuczciwych płatników" np. Cyfry plus. Za (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zawsze pracowal na czarno i pracuje, kasy ma ho ho teraz udaje w dodatku chorego;/ Szlak mnie trafia jak sobie mysle co wyrabia, za miesiac mam mature wydatków kupe,na studnia chcialabym sie wyrwac (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

bezwynikową tzn. nie mogą zarabiać na lokatorach a kontrole NIK lub biegłych nuszą byc przeprowadzana co roku lub co wyznaczony okres czasu. A "ONI" najczęściej są zobligowani do (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, coś odłożyć na wspólne wakacje, lub ferie?.. Ile zostanie temu facetowi? 1200zł? I z tego co zostanie, musi opłacić rachunki..musi coś jeść.. w coś się ubrać? Co z ułożeniem sobie (...)

Służebność

Służebność

poprzedniego ? art. 222 § 2 k.c. - roszczenie negatoryjne. Należy pamiętać, że możliwe jest w postępowaniu wytoczonym przez Panią na podstawie art. 151 k.c. (jak również art. 222 (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

dłużników wpierają im, że dzwonią z biura firmy Ultimo co jest kłamstwem i przypuszczam, że na to też znalazłby się paragraf. A co do straszenia sądem i komornikiem jest na to poniższy (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

rejonowym placa np co najmniej 50 zl za dozor staly w miejscu zamieszkania, itd. Nigdy nie moge dojsc ile za co, bo z pierwszej reki mam informacje ze nie mile widziane jest doinformowywanie (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

. Przepis art. 132 kro , wyraznie okresla taka sytacje. Wiec twoj bart nie placi alimentow skoro pociagnieci zostali do tego obowiazku Twoi rodzicie. art 132 kro " Art. 132. Obowiązek alimentacyjny

Interpretacja znaku drogowego (Stłuczka!) B-31 oraz D-5 - moja wina?

Interpretacja znaku drogowego (Stłuczka!) B-31 oraz D-5 - moja wina?

obowiązującymi znakami drogowymi 2. Materiały fotograficzne miejsca zdarzenia Co o tym sądzicie? No i prawidłowo Pan zrobił. Proponuję jeszcze powołać świadków, którzy potwierdzą, że w dniu (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

nieprzewidywalna.Jak z nią postępować aby syn miał jeszcze za co żyć.No i w przyszłości mógł sobie ułożyć życie z inną osobą.Proszę o pomoc na e-mail: saba2003@op.pl Rybka to co (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

wszystkie punkty mają prowizję za ulotki, a ja nie miałam pensji nawet 1200 zł. Zwolniłam sie i nie żałuję. w żabce płacą 1600 zł netto + premia. Rozglądajcie sie za pracą, bo w tej (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

bez ogrzewania, przez co zamarzła woda.W tej chwili lokatorka domaga się zmniejszenia czynszu za okres zimna ponieważ uważała ,ze w mieszkaniu jest za zimno i zużywa za dużo (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

. Książki tej nie dostałam, ale za to dostałam fakturę za książkę. Fakturę zignorowałam, bo niby dlaczego mam płacić za coś czego nie otrzymałam ?!Zaczęły się telefony i pisma (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

na jedno wychodzi benny człowieku poco ty wogule siedzisz na tym forum? benny mam 17 lat dostałem madat100zł za nic za to że stałem obok pustej butelki co mam zrobić? i czy w ogóle mogę (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

." Reasumując : 1Wzieli kasę za obsługę sprawy. 2Wzieli kasę za pieniądze których nie zwindykowali. 3nie załatwili nic Więc nie rozwiązałem sprawy swojego dłużnika i jestem (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

wiem tylko czy dla sądu) chcą one odegrać się za wynik sprawy rozwodowej. Jednakże sąd po wysłuchaniu wszystkich na koniec sprawy poinformował że zwróci się do sądu okręgowego (...)

CZY JEST TO MOŻLIWE....

CZY JEST TO MOŻLIWE....

bardziej szczegółowo objaśniają, jak dzieli się majątek wspólny małżonków. Ważne są w szczególności art. 622 i następne. Art. 618. 1. W postępowaniu o zniesienie współwłasności (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za szybko poszłam (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

........ kobra alimenty.pl do kobry zgadzam sie z toba..ja tez mojemu bylemu powiedzialam ze za 10 -20 lat zrozumie co zrobil..ale niestety bedzie juz za pozno..pozdro kari alimenty.pl Kari, (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

podpowiedziec co mam zrobic marcin kierowca prawo-pracy.net Co grozi pracodawcy przed sądem za niewypłacanie w terminie wynagrodzenia i za zatrudienie na 1/2 etatu a praca była wykonywana (...)

1

2

3

4

5

...

50