Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  to odradzam ale własnie sie zastanawiam co powinnismy zrobic aby w koncu sie odczepili od nas bo nie zamierzamy płacic czegos co nie nalezy do nas prosze o pomoc iwonka.ban A ja (...)

 • KOMORNIK23 Kwietnia 2008

  przez eks było oczywiście jakieś dwa dni po ustalonym terminie wpłaty alimentów. Taka jest złośliwość bab :/ I teraz skąd wytrzasnąć 6-krotność alimentów?? Oczywiście w sądzie powiedzieli, (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  odsetki karne w wysokości 40%..." - to jest tylko skrót tego, co mnie pisali. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, ze ich długi przedawnione, a poza tym boją się (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  zobowiązaniem i nie znika, bo przecież należności muszą być regulowane niezależnie od momentu, w którym powstały. Nakazuje to również zwykła ludzka uczciwość. Zatem przedawnione roszczenie (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  !!!Dziecko mnie kocha ja go rowniez chcesz dobrze "dostajesz kose w plecy przy kazdej okazji"!!!Nie bylismy nawet malzenstwem 5 lat z soba ona w PL na swoim domu na moim utrzymaniu zdradzala mnie zaszla (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE6 Października 2005

  skoro tacy ludzie zaginają prawników i sedziego w sądzie. Wszystko jest łatwe w teorii. Życze wam powodzenia w dalszym naciąganiu. windykator Czy nie mogłeś od razu tak zacząć (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  ), - 5% (od kwoty wywalczonego odszkodowania) wpisu sądowego, zwrotnego po sprawie; z możliwością zwolnienia z niego w przypadku złej sytuacji finansowej klienta. Czas trwania sprawy: Od (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?20 Maja 2004

  22@interia.pl Chcialam zapytac kiedy przeterminuje sie dlug w Avonie? powstal w roku 2002 w grudniu...i teraz firma windykacyjna wykupila go od Avonu ala ma pytanie, może ktoś mi pomoże (...)

 • Bezradność komornika czy mściwość wierzycielki?12 Lipca 2004

  W kwietniu 2003r.komornik zajął mi pobory. Choc alimenty płaciłem regularnie i tylko raz spóźniłem się 1 dzień z ich zapłatą. Było to podstawą do zajęcia mi pensji. Mimo iż jeżdziłem do komornika (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  to skutkuje [/cytat] nie odpowiedział Pan zatem na moje pytanie,... no i co tu miał Pan na mysli ... co to wog znaczy ochrona sadowa długu zatem... skoro jest do konca zycia i jeszcze dluzej [/cytat] Najmocniej (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane