Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" i sam nie wiem co mam zrobić? Czytałem po internecie (...)

 • alimenty od dziadków kiedy można ich żądać21 Sierpnia 2004

  Były mąż nie płaci alimentów. Komornik stwierdził, ze dług jest nieściagalny (nie pracuje, złożył oświadczenie, że nic nie ma). Prawda jest taka, że samochód przepisał na ojca, pracuje (...)

 • ZUS i zadłużenie23 Września 2005

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym zaległości w Zusie obecnie 13 tys, (kwaota głowna 8 tys.) (...)

 • mieszkanie z hipoteką darowizna a małżeństwo22 Czerwca 2011

  Witam! Prosze o możliwie kompetentne odpowiedzi. Aby dobrze nakreślic sytuyacje opiszę to głębiej. Otórz sprawa wyglada tak: posiadam pieniadze które oszczedziłem jeszcze przed malżeństwem (praca za granicą). (...)

 • podział majątku i co dalej31 Stycznia 2011

  Witam Od 5 lat jestem po rozwodzie niestety relacje z byłym mężem są złe... Po czterech latach w końcu zakończyła się sprawa o podział majątku, w której były mąż przejął na własność nieruchomość (...)

 • zakup mieszkania od niesprawdzonego dewelopera25 Lutego 2014

  Cześć, planuję kupić mieszkanie od dewelopera, niestety ten który buduje w mojej miejscowości jest raczej mikroskopijny. Boje się wpłacić mu jakiekolwiek pieniądze (konta powiernicze, nowa ustawa (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  w RADIU ZET????????????? Dzwonie do Pani Pana...Moze wtedy sie dowiemy jaka jest cala prawda o pracy w dni ustawowo wolne! Magda prawo-pracy.net Cześć dziewczyny ja też jestem pracownica w naszej kochanej (...)

 • Wysokość alimentów29 Sierpnia 2001

  o podwyższenie alimentów. My z męzem prowadzimy małą firmę, która aktualnie jest na skraju bankructwa. Nasze dochody wspólne to ok. 3000. Mamy syna. Sąd zasądził 600 zł alimentów, stwierdzając, (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  . Niestety cały dodatek pokrywa wydatki związane z praca w terenie.Kuratorowi nie przysługują delegacje,diety itp.Niestety tylko teoretycznie traktowany jest jako dochód.Często w2ydatki na dojazdy tę (...)

 • ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

  kwestiach sie zgadzamy,aczkolwiek musielismy sie nauczyc kompromisu w niektorych sprawach:) Na forum pojawil sie watek religii,otoz w moim przypadku moj maz nie jest muzulmaninem,chcialby azeby dzieci same (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.