co to jest artykul 197 paragraf 32 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

to znajdziesz co on oznaczal wtedy. Dziekuje. aneta134 Witam. Paragraf o ktory pytasz (art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. ) nie zmienil sie i nie ulegl zmianie od wielu wielu lat.. merytorycznie

Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

Czy Bielsko-Biała posiada jeszcze resztki sprawiedliwości w Sadzie?

mnie.... ? DZIEWCZYNA XXX bb kochnie 2012-11-16 13:11:38 bo tak na prawde sama nie wiedzialam co czuje Ja 2012-11-16 13:30:55 co czulas do mnie itd... co ci przyjemnosc sprawialo... (...)

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

kindergeld dla dziecka mieszkajacego w pl

???? Należy się Wam kindergeld jak dziecko jest w Polsce a ojciec pracuje za granicą i jest ubezpieczony (posiada nr ubezpieczenia) ,dziecko nie musi mieszkać z ojcem,może mieszkać w pl z matką (...)

Oskarżony z Art 190 kk - Jak mam się bronić ???

Oskarżony z Art 190 kk - Jak mam się bronić ???

to "subiektywne odczucie" ... sprawa jest w toku, jestem dobrej myśli bo prawie na każdym kroku wychodzą jej kłamstwa i pomówienia ale na litość boską po co to wszystko? Kupa nerwów i do (...)

Rozwod z obcokrajowcem

Rozwod z obcokrajowcem

adres e-mail: insi@poczta.onet.pl insi1 Mój mąz jest obywatelem Austrii i tam też braliśmy ślub.W listopadzie 2005 zlożyłam pozew o rozwód w Polsce ponieważ mój adwokat znalazl paragraf, (...)

sprawa spadkowa

sprawa spadkowa

pieniędzy skoro były gromadzone w trakcie trwania jej małżeństwa z Włodzimierzem B? W jaki sposób uzyskać informacje w jakich bankach Włodzimierz B posiadał konta , lokaty itp. ? Jak dochodzić swoich (...)