co to jest art.284 2 kk Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

” jestem już po urlopie, co prawda w lesie nie byłem tylko nad naszym mroźnym morzem, ale było Ok. Nadal jest na swoim miejscu, woda, jak co roku zimna, ale piwo jest tam coraz (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

juz wspomniałem powyżej nie może nic tak jak każda windykacja!!!!!!poza zastraszaniem co wedle polskiego prawa jest nękaniem .a co do wizyt terenowych pracowników to jest poprostu (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wspólnego z 212 kk mój sąsiad z zazdrości do mojej działalności wyraził się że nie mam kompetencji do prowadzenia firmy jestem hamówa i oszukuje i kradnę kasę im założyliśmy sprawę z mężem (...)

pobicie z \

pobicie z \"utwardzeniem dłoni\"...

kumulacja art. 159 kk. z art. 158 § 2 ? ponieważ pojawia się już skutek. Wówczas kwalifikacja będzie łączna na podstawie art. 11 § 2 kk. Może być również (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

dłużników wpierają im, że dzwonią z biura firmy Ultimo co jest kłamstwem i przypuszczam, że na to też znalazłby się paragraf. A co do straszenia sądem i komornikiem jest (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

to, co każdy wierzyciel. Jednym zdaniem, tym całym Krukiem itp. nie ma się za bardzo co przejmować, szczególnie jeżeli działają bezprawnie. abi Kruk nagrywa ale chyba tylko w celu kontrolowania (...)

Proszę o fachową opinię  - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK Bardzo proszę o pomoc w zinterpretowaniu art 72 § 1 i 2 KK, szczegółowo opisanego na waszej stronie : (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie czy art.286 1kk (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

ZONIE ODBEDZIE SIE WE WRZESNIU .CZLOWIEK UCZCIWIE PLACIL I CO Z TEGO NASZE WSPOLNE DZIECKO DZIS NIE MA CO JESC I NIKOGO TO NIE INTERESUJE!!!!!!! NAWET DOWODY WPLATY KOMORNIKA NIE ZAINTERESOWALY TO (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

,uważa że moim obowiązkiem jest dostarczanie jemu (kiedy dziecko przebywa u niego) wszystkiego co trzeba.Na moje prośby iż może złożymy sie na większe zamówienie tylko się zaśmiał...On (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

służbowych: MSWiA, UOP, Służby Więziennej i MON. Co prawda przepis art. 2 pkt 2 Ustawy stanowi obecnie, że "do lokali stanowiących własność tych podmiotów ustawa się stosuje", (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

wiesz, że matka dziecka zarabia tyle co Ty? może jej wypłata się zmniejszyła, a Ty o tym nie wiesz). Jakie są potrzeby dziecka (może jest chore? jest alergikiem itp.? w jakim jest (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

w sumie 6000zł i tak co pójście na policję dostawałem więcej. na dzień dzisiejszy jest to 10500 zł z czego 3tys nawet nie mam napisane za co dokładnie. mało tego miałem uzgodnioną (...)

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

prokuraturze i przedstawiono azrzuty (art 257 kk)oraz przyznanie się i dobrowolne poddanie się karze (3 miesiące w zawieszeniu na 2 lata)podpisałem dokumenty i sądziłem że sprawa jest (...)

Fałszywe zeznania

Fałszywe zeznania

, o którym mowa w art. 233 § 2 kk. Należy dodać, że w myśl przepisu art. 233 § 3 kk nie podlega karze, kto, nie wiedząc o prawie odmowy zeznania lub odpowiedzi na pytania, (...)

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK

AKT OSKARŻENIA-art.278KK & 1KK i art 12KK Witam, Zostałem oskarżony o kradzież z art. 278kk oraz 12kk, dostałem wyrok roku pozbawienia wolności w zawieszeniu (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

uzyskali.najgorsze ze jest malo swiadkow na to ze ona tak mowi,jest zupelnie inna przy kims-zgrywa niewiniatko.to jest koszmar..Nie wiem co robic..kocham moja creczke i chce zpewnic (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

dominować nad dzieckiem. Jeśli dziecko uczęszczać będzie do rodzica tylko w weekendy jest prawdopodobne, że rodzic pozostanie wykluczony z codziennego życia dziecka co uważane jest (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

prace przedluzaną co miesiac umowa bylo od marca teraz od czerwca dal mi umowe zlecenie tez na miesiac i tak caly czas co miesiac co miesiac :-((( czy to tak moze byc jak dlugo mozna byc (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

sądzie bo sprawa po 2 latach ulegnie przedawnieniu. Jak to jest z tym przedawnieniem? Możliwe, że jest na mnie list gończy wystawiony? Czy mogę napisać list do sądu z samoukaraniem?? (...)

Art.244 KK

Art.244 KK

jeździ pijany- był trzeźwy)teraz będzie sądzony na podstawie art.244 kk co może zrobić aby uniknął więzienia? co mu grozi? bardzo proszę o pomoc.. zuzka88 ja mam podobną (...)

Zniesławienie i zniewaga

Zniesławienie i zniewaga

oskarżenia prywatnego. Art. 213. § 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 § 1, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy. § 2. Nie popełnia przestępstwa określonego (...)

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

wdzięczyny za wszelką pomoc: 1. Suma kar wynosi 1 rok i 9 miesiecy a zapisane jest 1 rok i 6 miesięcy więc błąd. - co z tym zrobić ? 2. "przepadek dowodu rzeczowego" - co to oznacza (...)

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

to znajdziesz co on oznaczal wtedy. Dziekuje. aneta134 Witam. Paragraf o ktory pytasz (art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. ) nie zmienil sie i nie ulegl zmianie (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

wierzyciela. reasumują czy obecny bank w porozumieniu z obecnym wierzycielem pwyczerpali znamiona przestępstwa z art. 284 § 1 lub 2 k.k. i art. 286 § 1 k.k. w zw. z art. (...)

Art.278 §2 KK

Art.278 §2 KK

Art.278 §2 KK Witam! Moja bliska znajoma dostała wezwanie na przesłuchanie na policję. Jest podejrzana z art 278§2 KK. W roku 2007 odwiedziła ją policja. (...)

Kradzież, Pobicie

Kradzież, Pobicie

stłuczenia i otarcia naskórka nosa co stanowi rozstrój zdrowia na okres poniżej 7 dni przy czym występek ten stanowi występek o charakterz chuligańskim jest jeszcze coś pod spodem tj.o czyn (...)

Groźby karalne - jak reagować???

Groźby karalne - jak reagować???

czyn z art 190 kk. W każdej chwili może Pan wniosek cofnąć (za zgodą prokuratora do czasu rozprawy, a potem za zgodą sądu, przy czym ponowne złożenie wniosku nie jest możliwe- rezygnacja (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

czyszczona jest Kartoteka nieletniemu? Kkh prawo-cywilne.net Siema mam do odsiadki 4latai 7misiecy za 288kk/1 (rozboj)2 lata za to i 1 rok za kradziez i 17 miesiecy za grożby karalne...wyroki (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

to zinterpretować ??? W liście było napisane tak: (...) , przy czym czyn stanowi wypadek mniejszej wagi, tj. o czyn z art.286&3kk. ORZEKA 1. oskarżonego uznaje się za winnego popełnienia (...)

1

2

3

4

5

...

36