co oznacza art.217 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

to, co każdy wierzyciel. Jednym zdaniem, tym całym Krukiem itp. nie ma się za bardzo co przejmować, szczególnie jeżeli działają bezprawnie. abi Kruk nagrywa ale chyba tylko w celu kontrolowania (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

zaciekawiona co zrobią pani ochoczo pobrała pieniądze na oba konta a na moją uwagę co robi stwierdziła cytuję "Przecież nikt nie kazał pani robić nadpłaty". Byłam u Rzecznika Praw Konsumenta (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

podobnymi Tobie. Co z tego, że piszesz o naprawianiu szkody. Musisz najpierw wykazać przed sądem, że ją poniosłeś. Zacznij podawać do sądu "nieuczciwych płatników" np. Cyfry plus. Za (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

. co oznacza bezumowne korzystanie z gruntu a co odszkodowanie bo wedlug mnie to jest jedno ale moze sie myle bo skoro mi obliczyl biegly 500zl na rok za bezumowne korzystanie przez enea to (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

. Pozdrawiam legus KOW to ... temat rzeka i pewnie co miasto to jest inaczej. U mnie co zakład to jest inaczej, Z wypełnianiem obowiazkow nalozonych na te zaklady jest roznie, i wszystko zalezy (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

-pracy.net kochane ja robilam i to bardzo duzo...te ktore mnie znaja to wiedza , ze ja sie centrali nie boje i mowie im to co mysle!!! pracuje juz w tej firmie pare latek i dobrze wiem co gdzie piszczy

Co oznacza termin zawity?

Co oznacza termin zawity?

Co oznacza termin zawity? Czy ktoś mógłby wytłumaczyć, co to znaczy termin zawity? I jak się go liczy? Czy np. święta i dni wolne się w ten termin wliczają czy jak? Termin zawity to (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

sądów jest taka aby każdemu płatnikowi alimentów bez względu czy był nieuczciwy czy uczciwy i płacił robić "w poprzek". Wszyscy są bezdusznie wrzucani do jednego wora z napisem "alimenciarze". Co (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

prace przedluzaną co miesiac umowa bylo od marca teraz od czerwca dal mi umowe zlecenie tez na miesiac i tak caly czas co miesiac co miesiac :-((( czy to tak moze byc jak dlugo mozna byc (...)

Co oznacza Artykuł 203&1dkk ??

Co oznacza Artykuł 203&1dkk ??

Co oznacza Artykuł 203&1dkk ?? Czy ktoś mi odpowie na pytanie co oznacza Artukuł 203&1dkk i co oznacza skrót dkk . Jak mi się wydaje jest to prawo karne . Art. (...)

CZY JEST TO MOŻLIWE....

CZY JEST TO MOŻLIWE....

bardziej szczegółowo objaśniają, jak dzieli się majątek wspólny małżonków. Ważne są w szczególności art. 622 i następne. Art. 618. 1. W postępowaniu o zniesienie współwłasności (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

jest status nauczyciela w dniu spełnienia ostatniego warunku określonego w art. 88 ust. 1 Karty Nauczyciela. W związku z powyższym, zarówno nabycie uprawnień emerytalnych, o których mowa w art. (...)

Pies a sąsiedzi

Pies a sąsiedzi

domu trzymać to co się lubi.... wyrok jest a jak za utrudnianie korzystania z nieruchomości,a co tam zażalenie poszło do okręgowego i tak od 5 lat... ofiara To powiedzcie mi co mam zrobić. (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

. Przepis art. 132 kro , wyraznie okresla taka sytacje. Wiec twoj bart nie placi alimentow skoro pociagnieci zostali do tego obowiazku Twoi rodzicie. art 132 kro " Art. 132. Obowiązek alimentacyjny

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

teraz?? bedac na l4 nie moga mnie zwolnic ale co mam dalej ciagnąć to l4 ??? nie wiem co robic kompletnie :(( jolka prawo-pracy.net Witajcie mam ten sam problem co "marta12" . Jestem w (...)

Służebność

Służebność

poprzedniego ? art. 222 § 2 k.c. - roszczenie negatoryjne. Należy pamiętać, że możliwe jest w postępowaniu wytoczonym przez Panią na podstawie art. 151 k.c. (jak również art. 222 (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

akt to panu powiemy" nie wiem co robić groża mi że względem prawa polskiego i tak będe musiał "to" spłacić. jakim códem że tak zapytam mam plaćic cos z czym nie mam powiazania nie wiem co (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

zapewnić wszystko,może byłby lepszym rodzicem, może moja córka miałaby lepszy stert w życiu? kama ty frajerze co ty sobie myslisz sam idz w pole gnoju wychowaj dziecko sam to zobaczysz co (...)

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

. Art. 226. W kwestii wykorzystania dokumentów zawierających tajemnicę państwową, służbową lub zawodową, jako dowodów w postępowaniu karnym, stosuje się odpowiednio zakazy i ograniczenia określone (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

-zadzwonilem pod podany numer zapytac o co chodzi,a pani do mnie ze musze do 27 listopada zaplacic 930 zl i nie interesuje ja to ze jestem bzrobotny i ze niczego nie podpisywalem,co mam robic nie wiem (...)

co oznacza warunkowe umorzenie kary?

co oznacza warunkowe umorzenie kary?

co oznacza warunkowe umorzenie kary? Witam, dostałem listownie wyrok sądu i nie do końca rozumiem... co oznacza: 'warunkowe umorzenie kary'? czy to jest to samo co zawiasy? (...)

Co oznacza zasada wzajemnego szacunku?

Co oznacza zasada wzajemnego szacunku?

Co oznacza zasada wzajemnego szacunku? Co oznacza zasada wzajemnego szacunku? Chodzi mi o ustalenie przy rozwodzie zasady rodzicielskiej. Adwokat męża zarzucił mi nie trzymanie się (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zapłacenia za światło i tylko modlę się aby nie ściągnęli mi dziś licznika, męża pozostała część wypłaty już się kończy i nie będę już miała w poniedziałek za co dziecku mleka kupić. (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

stron były porządnie zabezpieczone? Są w necie jakieś szablony, bo nie znalazłem? Jak przyjęte jest opłacanie czynszu i mediów? Co robić w wypadku powstającej nadpłaty/niedopłaty za media jeśli (...)

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

...bez przerwy donosi na sąsiadów, czepia się byle czego, robi się coraz bardziej agresywna słownie póki co, ale jednak. Czepia się sąsiadów, co mają mnóstwo psów, co akurat w tym (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

można według miejsca zamieszkania pozwanego lub miejsca zamieszkania osoby uprawnionej (właściwość przemienna ? art. 32 KPC). Na podstawie art. 96 ust. 1 pkt 2 KSCU strona dochodząca roszczeń

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

mi co miesiąc pewną kwotę, ale uważam,że jest niewystarczająca, poza tym już kilka razy zachowywał się w sposób który budził moje obawy co do tego czy otrzymam od niego pieniądze, raz (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

zgody - całość. Jeżeli nie ma zgody stron co do wartości mieszkania, sąd powoła biegłego do wyceny tej wartości, co oznacza dodatkowe koszta. Pocieszać się w tej sytuacji można (...)

wypadek art 177 .

wypadek art 177 .

oznacza szybsze zakończenie sprawy). Co się zaś tyczy warunkowego umorzenia postępowania, to zależy od kwalifikacji prawnej czynu. Zgodnie bowiem z art. 66 § 2 kodeksu karnego warunkowego (...)

Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

, tłumaczysz kretynki ,ktore maja ,co maja na wlasne zyczenie. Do kari alimenty.pl Wiesz co księżniczko.. to co piszesz to wielkie G.. Człowieka poznajesz całe życie i może cię zaskoczyć.. (...)