co oznacza art.18 paragraf 2 kk w zw art.233 2 l k.k Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

to znajdziesz co on oznaczal wtedy. Dziekuje. aneta134 Witam. Paragraf o ktory pytasz (art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. ) nie zmienil (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

wystawić na stronie internetowej Twoje imię i nazwisko ? gość A co powie pani na taką sytuację.Czy dług jest przedawniony? W 2003 roku Era rozwiązała ze mną umowę dokładnie w lipcu.Telefon (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

zapłacił,on sie nie chce zzgodzić na to ,prosze o porade co mam robić?czy w tej sprawie obowiązuje art.286 ?czy w Anglii obowiązuje to samo prawo co w Polsce ? ankor (...)

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

Pomoc prawna w sprawie o rasizm PILNE!

art 126a kk i art 257 kk oraz w dniu 10 (tego samego miesiaca)tez z art 126a kk i 257 kk i na koncu jest w zw z art. 11 paragraf (...)

pobicie z \

pobicie z \"utwardzeniem dłoni\"...

kumulacja art. 159 kk. z art. 158 § 2 ? ponieważ pojawia się już skutek. Wówczas kwalifikacja będzie łączna na podstawie art. 11 § 2 kk. Może być również (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

. osoba dokonująca czynu określonego w art. 191 par. 1 k.k. w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. jolanta.koltunik (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

teraz?? bedac na l4 nie moga mnie zwolnic ale co mam dalej ciagnąć to l4 ??? nie wiem co robic kompletnie :(( jolka prawo-pracy.net Witajcie mam ten sam problem co "marta12" (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

wierzyciela. reasumują czy obecny bank w porozumieniu z obecnym wierzycielem pwyczerpali znamiona przestępstwa z art. 284 § 1 lub 2 k.k. i art. 286 § 1 k.k. w (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. (...)

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art 157 par 2 kk (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

zadłużenia odbyła się sprawa w sądzie. Co z przedawnieniem w mojej sytuacji? Jan W 2001 R ZAŁOZYLEM KONTO BANKOWE W PKO S.A. TYM Z BYCZKIEM DOSTAŁEM LIMIT NA KARCIE 1000 (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku i (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

kilkunastu lat 2) nie ma znaczenia , czy podniosłam jedną czy 5 składek, bo przez kilkanaście lat prowadzenia dg wpłaciłam już ok 250.000 zł do ZUS w postaci składek 3) z L4 w (...)

Kradzież, Pobicie

Kradzież, Pobicie

stłuczenia i otarcia naskórka nosa co stanowi rozstrój zdrowia na okres poniżej 7 dni przy czym występek ten stanowi występek o charakterz chuligańskim jest jeszcze coś pod spodem tj.o czyn z art. (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

wiekszej renty?pozdrawiam mariusz1221 prawo-pracy.net pracowałem na budowie na czarno w Warszawie w firmie Lukad i pracodawca mi niewypłacił rozliczenia i co moze mu grozic Artur prawo-pracy.net (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

TŁUMACZY CO I JAK I NIE OWIJA KLIENTA TYLKO MÓWI WPROST CO MOŻNA ZROBIĆ A CO NIE , A DO TEGO WIEDZĄ JAK PILNOWAĆ PŁATNOŚCI I NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ SAM WŁAŚCICIEL ZAJMUJE SIĘ (...)

Proszę o fachową opinię  - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

Proszę o fachową opinię - interpretacja przepisu 72 § 1 i 2 KK

karnoprawnego obowiązku naprawienia szkody, a więc również tego, określonego w art. 72 § 2 k.k. (Wyrok Sądu Najwyższego - Izba Karna z dnia 18 czerwca 2009 r. IV KK (...)

czy ja idę do więzienia ???

czy ja idę do więzienia ???

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art 286&1kk (...)

 Oszukany przez prokuraturę?

Oszukany przez prokuraturę?

k.k. w zw. z art. 11 paragraf 2 k.k. tj. Oskarżony (brat) doprowadził pokrzywdzonego (Play) do niekorzystnego rozporządzania mieniem. Jako że brat przebywa w (...)

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk

Art. 224 § 2 kk w zb z art. 226 § 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk Witam. Mam pytanie odnośnie przestępstwa popełnionego w '' czasie (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

lekarskie i psychologiczne(oczywiscie odpłatne pierwsze 300zl nastepne 100zł) Z powodow oczwistych nie wykonałem w/w badan w terminie 30 dni od otrzymania skierowan jak w nich nakazano. (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

jest tak u mnie w pracy ,lecz jeżeli komornik mu wszedł na pensje to odzyskasz wszystkie należne ci pięniądze w ciągu kilku miesięcy wraz z odsetkami, orientuje się w tym gdyż pracuje (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

podział majątku dorobkowego (jeżeli oczywiście w skład majątku dorobkowego wchodzi mieszkanie). Można to uczynić w drodze umowy zawartej przed notariuszem. W sytuacji istniejącego (...)

SN  postanowienie

SN postanowienie

, pomimo częściowo błędnego uzasadnienia, skargę kasacyjną należało uznać za nieuzasadnioną, co mając na względzie, jak również treść art. 398[14] w zw. z art. (...)

może Wy mi pomożecie

może Wy mi pomożecie

, przy czym przyjmuje w ramach zarzucanego mu czynu, iż stanowi on występek z art. 286&1kk w zw. z art.286&3kk i za to na mocy art 286&1kk (...)

Fałszywe zeznania

Fałszywe zeznania

, o którym mowa w art. 233 § 2 kk. Należy dodać, że w myśl przepisu art. 233 § 3 kk nie podlega karze, kto, nie wiedząc o prawie odmowy zeznania lub odpowiedzi (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

prawde czego bać! Teraz czekam na wyrok z sądu ktory ma przyjsc pocztą! p.s W koncu jakies mądre forum! bo od tych głupot na ten temat których aż roi sie w necie można oszaleć!!! niga90 (...)

Art. 200.  kk

Art. 200. kk

albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. Co w wypadku kiedy to osoba nieletnia w wieku 14 lat, uwodzi osobę pełnoletnią i dochodzi od zbliżenia (...)

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

podejrzany z art. 286 §1 kk, czy Policja ma obowiązek pobrać odciski palców?

zawiadomienie ze jestem oskarzony z art. 286 1kk i 287 1 kk w zw z 11 2 kk sprawa wyglada tak kiedys wystawilem ksiazki przez konto mojego kolegi kiedy dostalem (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

, raz na 2 tyg. 30 minut poświęca >gotuje i puszka 850g pulpety w sosie koperkowym - 4 zł dziecko je 3 dni, kolejne 2 dni je to co babcia przyniesie >prasuje mu w (...)

1

2

3

4

5

...

15