co oznacza 177 paragraf 1 kk co za to grozi Wyszukiwarka e-prawnik.pl


art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą (...)

sprawa o czyn z art 177 1 kk

sprawa o czyn z art 177 1 kk

. Moje pytanie brzmi czego mam sie spodziewac na takim spotkaniu? Czy to oznacza ze bede sadzona za ten wypadek?jaka kara mi grozi? Nigdy nie mialam podobnej sytuacji, nie wiem co myslec. (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

o świadczenie usług (Plus sprzedał ci swoje usługi, za ktore ty miałaś płacić, co miesiąc pewną sumę pieniędzy, zależna od tego jak długo rozmawiałaś w danym miesiącu). W piśmie (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

podpowiedziec co mam zrobic marcin kierowca prawo-pracy.net Co grozi pracodawcy przed sądem za niewypłacanie w terminie wynagrodzenia i za zatrudienie na 1/2 etatu a praca (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

dłużników wpierają im, że dzwonią z biura firmy Ultimo co jest kłamstwem i przypuszczam, że na to też znalazłby się paragraf. A co do straszenia sądem i komornikiem jest na to poniższy (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

tygodni nawet 15tys zł a ja czasami nie mam na mąkę dla dziecka która kosztuje 28zł za 400g albo na jajko za 104zł za 150g!!!Szlag mnie trafia a on się tym hełbi!Prosze doradźcie mi (...)

Groźby karalne - jak reagować???

Groźby karalne - jak reagować???

parę latek.I lepiej coś z tym zrobić,zanim będzie za późno. Art. 157.k.k. § 1. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art. (...)

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

psychiczne nękanie przez sąsiadkę

...bez przerwy donosi na sąsiadów, czepia się byle czego, robi się coraz bardziej agresywna słownie póki co, ale jednak. Czepia się sąsiadów, co mają mnóstwo psów, co akurat w tym (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Zapraszamy do lektury artykułu: Uważaj na firmy windykacyjne! A artykule między innymi:  Na co uważać? Co robić jeśli dostanie się wezwanie? Co jeśli komornik zajął konto?   Chcesz (...)

Fałszywe zeznania

Fałszywe zeznania

ostatnie mi ''zginął'' Na policjii powiedziałem ,ze chcłopak z pod dopalaczy mi go ukradł a tak na prawde zastawiłem go u chłopaka za 20 zł a on na drugi dzień miał przyjechać i mi go oddać za (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

uznania długu, co może się stać przez zapłatę choćby 1 zł na poczet chętnie używanego w pismach do ludzi "uwiarygodnienia dłużnika". UWAŻAJCIE NA TO! Zapłacicie 1 zł (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

problemów.tatusiowie sa bardzo cwani i pozbywają się całego majątku aby komornik nie miał co zająć.a co robić jak ojciec nie płaci i nie pobiera się z funduszu pieniędzy bo za duże (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

bez ogrzewania, przez co zamarzła woda.W tej chwili lokatorka domaga się zmniejszenia czynszu za okres zimna ponieważ uważała ,ze w mieszkaniu jest za zimno i zużywa za dużo (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

Krakowa) i nie bardzo wiem co moge w tej sprawie zrobic i co dokladnie mi grozi(nie bylem notowany nigdy wczesniej), legitymacja byla mojego kuzyna. Bardzo prosze o kontakt: int01h@sentinel.mj12.eu.org

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

jestem za jego długo odpowiedzialna??? gosc prawo-cywilne.net A czy żona będzie musiała spłacać długi mężą, tzn. grzywny za nierealizację zobowiązania i nawiązkę (zobowiązanie sądu (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

, które potrzebują pomocy od ex-mężów. One zazwyczaj chcą wyłudzić jak najwięcej kasy od nich nie zwracając uwagi na nic. PIJAWKI!!! Waldek A TY CO KOLEŻKO JEDEN Z TYCH CO TO SIĘ UCHYLA, (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

w sumie 6000zł i tak co pójście na policję dostawałem więcej. na dzień dzisiejszy jest to 10500 zł z czego 3tys nawet nie mam napisane za co dokładnie. mało tego miałem uzgodnioną (...)

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE Witam, mam pytanie co oznacza skazany z z art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. Chodzi o mojego znajomego który mi mówi ze odbywal kare za alimenty (...)

Ratunku Kruk ściga PILNE

Ratunku Kruk ściga PILNE

podobnymi Tobie. Co z tego, że piszesz o naprawianiu szkody. Musisz najpierw wykazać przed sądem, że ją poniosłeś. Zacznij podawać do sądu "nieuczciwych płatników" np. Cyfry plus. Za (...)

Garaż Blaszany

Garaż Blaszany

zgody ? kuffi Skoro tak uważasz to dlaczego nadzór budowlany kazał mi rozebrać go albo karę zapłacić za legalizacje - więc go rozebrałem bo nie będę przecież legalizował za 25 000 zł (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

a on zmienia prace co 3 miesiace oszukuje kreci i uwaza mnie za nic grozi mi itp.Mieszkam teraz u rodzicow a on jest narazie za granica ale chce przyjechac bo powiedzialam ze z nami (...)

wypadek samoch - pomóżcie

wypadek samoch - pomóżcie

wniosku policji i skierowała do sądu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego na podst. art.336par1kpk ja odpowiadam z art. 177 par1kk. 1.Mam pytanie co będzie dalej czy ktoś (...)

Co mi grozi za to

Co mi grozi za to

Co mi grozi za to Witam... Tydzień temu pobiłem się pod klubem, a raczej ja kogoś uderzyłem, a ta 2-ga osoba nic nie zrobiła. Rozwaliłem mu wargę i miał ją szytą. Co mi za (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

na jedno wychodzi benny człowieku poco ty wogule siedzisz na tym forum? benny mam 17 lat dostałem madat100zł za nic za to że stałem obok pustej butelki co mam zrobić? i czy w ogóle mogę (...)

Zastraszanie, grośby karalne, pobicie, nękanie etc......

Zastraszanie, grośby karalne, pobicie, nękanie etc......

to wszystko co wymieniłem wyżej jeżeli zostanie pozwany do sądu? To pilne i odpowiedzi potrzebuje jak najszybciej. Z góry dziękuje ;) art. 190 kk § 1. Kto grozi innej osobie (...)

pobicie

pobicie

, jechal pod prad i jechal znow za nami z 3 km mrugajac co chwila swiatlami i probujac nas wyprzedzic. Gdy wreszcie zjechalismy pod sklep, ten zjechal za nami bez kierunkowskazu, my zatrzymalismy (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

TŁUMACZY CO I JAK I NIE OWIJA KLIENTA TYLKO MÓWI WPROST CO MOŻNA ZROBIĆ A CO NIE , A DO TEGO WIEDZĄ JAK PILNOWAĆ PŁATNOŚCI I NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ SAM WŁAŚCICIEL ZAJMUJE SIĘ (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

) ojciec dziecka przyjechał do synka tylko raz- czego i Tobie życzę pozdrawiam cieplutko Ewa Ewa alimenty.pl co?? nawet jesli go pozbawi praw to i tak bedzie musiał placic alimenty wy faceci co (...)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

uchylaniu się, tak jak formułuje to artykuł 209 par. 1 kk w nowym brzmieniu? Joga94 Witam dostałem z policji wezwanie w charakterze świadka w sprawie o przestępstwo z art.209 & 1 k Co (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

oczywiscie placi za. Zasada z wyplata ryczaltow jest taka ze miesiecznie nie moga one przekroczyc sumy 687,1 zł (za dozory) i za wywiady (w miesiacu maksymalnie 3). Jak potrzeba kuraotra to (...)

1

2

3

4

5

...

24