Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  przez 270 dni. [b]Od 1 stycznia 2009 r. również ubezpieczone, których niezdolność do pracy przypada na okres ciąży mają prawo do zasiłku chorobowego przez okres do 270 dni[/b]. Adres: http://www.zus.pl/default.asp?p=4&id=429 też (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  miesięcy w wysokości 400 zł tylko że trzeba zaraz po macierzyńskim tak zrobic żeby nie mieć ani jednego dnia przerwy bo inaczej taki urlop jest nie wazny i trzeba się od nowa zatrudnić (...)

 • przemoc psychiczna w domu20 Lutego 2007

  Witam od 10 lat mąż znęca się psychicznie nieświadomie nad rodziną, jaka jest sytuacja kobiety w dzisiejszych sądch w tych sprawach. Oboje grorzą wyciągnięciem na światło dzienne (...)

 • ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

  tez mam narzeczonego Turka i tez planujemy slubw wtym roku ! Planujecie zostac w polsce czy wyjechac do Turcji. Justyna jusi heh jakbym slyszala teksty swojego faceta! ktos jeszcze moze cos napisze o doswiadczeniach (...)

 • Ile urlopu mi się należy???3 Stycznia 2006

  zaczynam nowa prace (od 1marca2010) na caly etat.Mam pyatnie odnosnie urlopu,mianowicie czy przysluguje mi 26 dni(oczywiscie uwzgledniajac minus styczen luty gdzie bylem na bezrobociu) i czy okres (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  Prawnik. Wyluzuj się człowieku, bo będziesz miał wylew. Ewelina wścieklizna macicy maci ci umysł, daj se na luz i odrzuć wibrator, sprawdziłam to sama - pomaga ;-) faeb Ty chora idiotka o (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

  przerwy i muszę to odpracować (to wszystko ponad 6 miesięcy). Czy to jest zgodne z Art. 73 Karty Nauczyciela? Kuratorium twierdzi, że mogę iść na urlop a władze miasta i ich prawnicy nie. Dziękuję (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  trudno mi się wypowiadać. Alimenty zależą od potrzeb dziecka tego ile ma lat, od twojej sytuacji materialnej i możliwości finansowych męża (a więc nie tego, ile zarabia, (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???30 Października 2002

  ponieważ ja też znalazłam wspaniałego mężczyzne i chce z nim być. mika Ja również zastanawiam sie co robić.Po odkryciu prowadzenia podwójnego życia, wyrzuciłam męża z domu, później (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  nie powinnam! Chodzi mi właściwie o jedną kwestię, o jedną rzecz którą robimy ale nie mogę jest tu napisać:). Żeby opowiedzieć innym jak jest w pracy nie muszę mówić o tym co dokładnie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane