co można odpisać od podatku 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

czynić, jak ma wyglądać takie odwołanie od nakazu zapłaty i czy mogę się powołać na przedawnienie? easad Jeśli od roku 2005 nie potwierdziłeś w żaden sposób istnienia długu, to rzeczywiście (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

. On tylko ściągając długi od ludzi zarabia dla siebie kwotę proporcjonalną do wysokości wydartej od nich kasy. Nie będzie się wysilał dla Ciebie, ale dobrze jest co jakiś czas interesować (...)

Darowizna

Darowizna

obowiązujące od 29.02.2000 do ... Kwoty wolne od podatku: I grupa podatkowa: do 9.057 zł II grupa podatkowa: do 6.838 zł III grupa podatkowa: do 4.607 zł Skala podatku (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

pierwszych konsultacji, które są bezpłatne. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od sytuacji prawno-finansowej Klienta, a co za tym idzie od przewidywanego nakładu pracy oraz czasu (...)

VAT-25

VAT-25

ich rzecz. Wewnątrzwspólnotowe nabycie występuje pod warunkiem, że dostawcą towarów jest podatnik podatku od towarów i usług lub podatnik podatku od wartości dodanej, nabywcą (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zemście zmieniła swoje zdanie i oświadczyła u komornika ze nie łoże na utrzymanie córki S od początku separacji, czyli od maja 2005r, co jest niezgodne z prawdą. Z powodu fałszywego (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

bo to przecierz jest dla dziecka! Jestem prawnikiem i to oc pisze jest prawem chronione. osa27@tlen.pl a która z was zyje bez faceta. Co tam jedno dziecko. Sa niektóre co mają co dziecko (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

przed pokój, jeśli mieszkanie mam po remoncie? 3. Proszę, jeśli państwo nie mogę odpisać to, chociaż gdzie szukać akty prawne? Dziękuje za informację z pozdrowieniami Szepczyński szepek@wp.eu (...)

1% na śmigłowiec dla TOPR! Pomóż pomagać! Nie daj fiskusowi daj TOPR-owi!

1% na śmigłowiec dla TOPR! Pomóż pomagać! Nie daj fiskusowi daj TOPR-owi!

,- zł. i tę odpisać od podatku. Kwotę tę należy przekazać w roku podatkowym, za który dokonywane jest rozliczenie, tak, więc wpłacone teraz pieniądze będzie można odpisać (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

rachunku!!! Czy to jest wogóle zgodne z prawem ??. Prosze o pomoc. Damiii Zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług nabywając pojazd od podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą (...)

spadek

spadek

a podstawą do wydziedziczenia "mama" podała brak kontaktu od 12 lat . Testament był napisany w 2011 roku a mam zmarła w 2012.róznica jesy około roku od napisania do śmierci. Można (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

przypadajaca na rok 2011?Z góry dziekuje kamila78 czy ktos moze mi dokladnie podac ile i za co jest odliczane od płacy brutto? I czy te odliczenia sa zawsze takie same i dla wszystkich pracowników (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wolnej od podatku?? irena29 chyba nie, przeciez nie przekracza pan progu ! arletta13 Odpowiedź brzmi tak!! flaran44 Od kwoty wolnej od podatku została pobrana zaliczka, aby (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Zapraszamy do lektury artykułu: Uważaj na firmy windykacyjne! A artykule między innymi:  Na co uważać? Co robić jeśli dostanie się wezwanie? Co jeśli komornik zajął konto?   Chcesz (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

. Pozdrawiam legus KOW to ... temat rzeka i pewnie co miasto to jest inaczej. U mnie co zakład to jest inaczej, Z wypełnianiem obowiazkow nalozonych na te zaklady jest roznie, i wszystko zalezy (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

podatku należnego branego pod uwage przy zasiłku rodzinnym odlicza się nadpłacaną kwotę z tytułu ulgi remontowej z lat poprzednich kwota ta została mi odliczona od podatku przy zaświadczeniu (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

sąd napisał wtedy własnie taką formułkę. Miałem też taki przypadek, że sąd I instancji, który orzekł odmownie nie ściągnął nawet akt od komornika i nie zażądał od niego wyjaśnień (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

zameldowana od 4 lat.maz ma meldunek u swojej mamy.prosze pomozcie bo nie wiem co mam robic?czy jako bedzomna moge szybciej dostac mieszkanie niz jako malzenstwo jesli tak to napiszcie co jest (...)

co mogę odpisać od podatku

co mogę odpisać od podatku

zlecenie; w tym roku miałem wyjątkowo dużo zlecen i najprawdopodobniej znajdę się w II progu podatkowym - nie chce płacic tak wysokich wypadków. Co mogę i w jaki sposób odpisać od (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

TO CO ROBIŁ NIE MIAŁO NIC WSPÓLNEGO!!! Z TAKIMI SPRAWAMI , SPÓŁKĘ AKTUM ZAŁOŻYŁ W 2011 ROKU . NO PYTAM O CO CHODZI Z WAMI LUDZIE ?? IDZIE DO NORMALNEJ FIRMY LUB PRAWNIKA !!!! WLODEK (...)

Wynajem mieszkania w związku nieformalnym Problem po latach

Wynajem mieszkania w związku nieformalnym Problem po latach

faktem czy tylko czymś co mi się wydaję ,że zrobiłam. Chronologicznie : wrzesień 2014 - wyprowadzam się z mieszkania, wracam do domu rodzinnego Od września 2014 do lipca 2016 mieszkam u (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

dostałem po dziadku w spadku mieszkanie i co mogę zrobić żeby uniknąć płacenia podatku?czy w ogóle da się tego uniknąć dareczekk Witam Mam pytanie jak sie wylicza podatek od spadku?Od (...)

PIT 2012 rozliczenie ulgi za krew i inne płyny.

PIT 2012 rozliczenie ulgi za krew i inne płyny.

PIT 2012 rozliczenie ulgi za krew i inne płyny. Jako osoba oddające krew od niespełna roku, w sumie wcześniej nie interesowała mnie fakt odpisywania sobie ekwiwalentu krwi od podatku. Słyszałem (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to zglosic u rpacodawcy lub w urzedzie gminy. ela_K Od przyszłego roku, dokładnie od nowe roku, zapomogę po urodzeniu dziecka dostaną tylko kobiety, które udowodnią, że były pod opieką lekarza (...)

Mam pytanie odnośnie zaliczki podatku dochodowego na warunkach ogólnych na zasiłku macierzyńskim

Mam pytanie odnośnie zaliczki podatku dochodowego na warunkach ogólnych na zasiłku macierzyńskim

przychodu z tytułu wykonywanych usług więc podatek nalezny wynosi 0 zł, to jak jest z podatkiem od zasiłku macierzyńskiego w tym momencie? Nie można od niego odpisać żadnych (...)

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011 Samochód dostawczy o ciężarze poniżej 3500, mający OBT stwierdzający, że jest ciężarowy, będzie obowiązywać zawieszenie w odliczaniu Vat od zakupionego (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

TŁUMACZY CO I JAK I NIE OWIJA KLIENTA TYLKO MÓWI WPROST CO MOŻNA ZROBIĆ A CO NIE , A DO TEGO WIEDZĄ JAK PILNOWAĆ PŁATNOŚCI I NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ SAM WŁAŚCICIEL ZAJMUJE (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się opłata (...)

CO MOŻNA ODLICZYĆ  od podatku W 2011 ROKU

CO MOŻNA ODLICZYĆ od podatku W 2011 ROKU

CO MOŻNA ODLICZYĆ od podatku W 2011 ROKU Witam Czy może ktoś mi pomodz i odpowiedzieć na moje pytanie co mozna odliczyc od podatku w roku 2011?Z (...)

Ulga rehabilitacyjna 2012

Ulga rehabilitacyjna 2012

podatku? jak nie to nie wiem po co ta cała ulga skoro ślepiec musi widzieć dowód osoby żeby do ulgi wpisać jej dane osobowe(rzetelne)... prosze pamietac ze w celu udokumentowania poniesionego (...)

1

2

3

4

5

...

10