co można odliczyć od podatku za 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

to już ręce nam opadły...właściciel przyszedł bez należnej się nam kaucji, po oględzinach podliczył swoje "straty" i tak żąda od nas (a raczej chce odliczyć od kaucji) m.in. 40 (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

. Pozdrawiam panie. hanale 012 z tego co wiem to w roku 2012 kwota wolna od podatku ma wyniesc 3.091 zł. urka5 Mam pytanie, czy w tym roku ma zmienic sie wysokość kwoty wolnej od (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

rachunku!!! Czy to jest wogóle zgodne z prawem ??. Prosze o pomoc. Damiii Zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług nabywając pojazd od podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, coś odłożyć na wspólne wakacje, lub ferie?.. Ile zostanie temu facetowi? 1200zł? I z tego co zostanie, musi opłacić rachunki..musi coś jeść.. w coś się ubrać? Co z ułożeniem sobie (...)

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

większości przypadków. Ponadto, taka przeróbka spowoduje zintensyfikowanie zainteresowania US finansami spółki. 4. VAT'u naliczonego od paliwa spółka nie odliczy ani w 2012 (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

rozporządzeniu oraz w ustawie o podatku od towarów i usług nie regulują terminu do wystawiania faktur korygujących. Jednocześnie art. 112 ustawy o podatku od towarów i usług (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

% płatny? Tak, na to też idą twoje składki. Po czwarte - składki ZUS są wliczane w koszty, a zdrowotne od podatku, więc co najmniej z 80 tys,. odliczyłaś od podatku. Zakładając, (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

dostałem po dziadku w spadku mieszkanie i co mogę zrobić żeby uniknąć płacenia podatku?czy w ogóle da się tego uniknąć dareczekk Witam Mam pytanie jak sie wylicza podatek od spadku?Od (...)

Odliczenia od podatku 2012.

Odliczenia od podatku 2012.

Odliczenia od podatku 2012. Witam. Skąd mogę pobrać najbardziej konkretne informacje na temat tego co można odliczyć od podatku w 2012 roku? Szukam (...)

Odliczenie od podatku

Odliczenie od podatku

Odliczenie od podatku Czy można odliczyć sobie od podatku koszty biletów na dojazd do pracy lub do szkoły? Oraz czy można odliczyć czesne za szkołę? (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

aby w koncu sie odczepili od nas bo nie zamierzamy płacic czegos co nie nalezy do nas prosze o pomoc iwonka.ban A ja dostałam od nich pismo, że zalegam za ubezpieczenie samochodu, (...)

PIT 2012 rozliczenie ulgi za krew i inne płyny.

PIT 2012 rozliczenie ulgi za krew i inne płyny.

PIT 2012 rozliczenie ulgi za krew i inne płyny. Jako osoba oddające krew od niespełna roku, w sumie wcześniej nie interesowała mnie fakt odpisywania sobie ekwiwalentu krwi od podatku. (...)

Co można odliczyć od podatku w 2012 ?!

Co można odliczyć od podatku w 2012 ?!

Co można odliczyć od podatku w 2012 ?! Zwracam sie do was z prośbą o pomoc. Co poza internetem, dziećmi i fakturami można odliczyć od (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

zyskać. Co do podatku, proponuję sobie odpuścić, nic Pani nie zrobi, z niektórymi sprawami trzeba się pogodzić i żyć dalej. mrozowskim Dziękuję panu za zainteresowanie i za (...)

Odliczenie podatku od internetu

Odliczenie podatku od internetu

Odliczenie podatku od internetu Mówi się o wysokich cenach internetu w Polsce, jednak wciąż zapomina się o tym że można odliczyć go od podatku przez co w (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

składać wnioski o zwrot części VAT, będzie można odzyskać maksymalnie: 34 044 zł w wypadku budowy i 14 590 zł gdy zwrot dotyczy remontu. wuqo Chej mam pytanko, czy zwrot podatku za (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

kiedy ma termin porodu nie wiem nic nic mi nie powiedziała jakos tak , mam do niej jakis tak jakby wstęt za to co zrobiła nie wiem co mnie czeka i co sie może stac alimenty mam (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

pracuję nawiązała współpracę z tą Kancelarią ponad rok temu i od tej pory nie ma żadnego problemu z dłużnikami. Za usługi windykacyjne pobierają jedynie niewielką prowizję od (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

WDZIECZNA JAK BY MI NA NIE KTOS ODPOWIEDZIAL OD # TYGODNI NIE MIESZKAM Z MATKA I OJCZYMEM A OD MOJEGO OJCA BIOLOGICZNEGO MAM ZASADZONE @%) ZL ALE ON NIE PLACI WYMIGUJE SIE OD PLACENIE ZRESZTA (...)

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r?

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r?

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r? Czy zmieniły się przepisy mówiące o tym, co będzie można odliczyć od podatku za 2011 rok? Jeśli (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

polsat. Aparat zwrocilam. Po 3 latach przychodzi do rodzicow pismo od komornika w wysokosci 850 zl od firmy Raport. Kiedy dzwonie zeby sie dowiedziec za co, wyslali mi wydruk z polsatu (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

metrów ktoś z piwkiem. Zaczęło mnie zastanawiać za co tak karali tych ludzi ?????? Za posiadanie butelki z naklejką piwa , za przełykanie alkoholu , no może ze szklanki widać (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

. ella11 witam mam takie pytanie czy konkubent może starać sie o zasiłek rodzinny pracując za granicą? Z góry dziękuję za pomoc korba12 z tego co wiem to próg dochodowy jest zamrożony (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to zglosic u rpacodawcy lub w urzedzie gminy. ela_K Od przyszłego roku, dokładnie od nowe roku, zapomogę po urodzeniu dziecka dostaną tylko kobiety, które udowodnią, że były pod opieką lekarza (...)

Komitet rodzicielski

Komitet rodzicielski

ewentualne odpisy od podatku. (ww35) Co do Rady Rodziców to nie orientuję się. A jeżeli chodzi o odpis od podatku, to można to traktować jako darowiznę na placówkę (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

podpowiedziec co mam zrobic marcin kierowca prawo-pracy.net Co grozi pracodawcy przed sądem za niewypłacanie w terminie wynagrodzenia i za zatrudienie na 1/2 etatu a praca była wykonywana (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

BO TO NA DZIECI PŁACIMY ALIMENTY NIE NA SWOJE ZACHCIANKI każdy chce żyć godnie ale... patrzmy najpierw na to co dla dziecka jest dobre a potem popatrzmy co bysmy chcieli dla siebie... bo my swoje (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

pierwszych konsultacji, które są bezpłatne. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od sytuacji prawno-finansowej Klienta, a co za tym idzie od przewidywanego nakładu pracy oraz (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

... co powiesz im jak zapytaja ciebie co to jest rotor czyli meskie sprawy nie oddalaj dzieci od taty bo to co damskie nalezy do kobiety co meskie dla mezczyzny hyh alimenty.pl (...)