co można odliczyć od podatku 2010 kuchnia gazowa Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

to już ręce nam opadły...właściciel przyszedł bez należnej się nam kaucji, po oględzinach podliczył swoje "straty" i tak żąda od nas (a raczej chce odliczyć od kaucji) m.in. 40 (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wolnej od podatku?? irena29 chyba nie, przeciez nie przekracza pan progu ! arletta13 Odpowiedź brzmi tak!! flaran44 Od kwoty wolnej od podatku została pobrana zaliczka, aby (...)

wewnętrzna instalacja gazowa

wewnętrzna instalacja gazowa

elektryczna - od przyłącza do sieci zewnętrznej, do licznika w lokalu lub na korytarzu, - instalacja wodociągowa - od przyłącza do budynku, do pierwszego zaworu odcinającego lokal od (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

rachunku!!! Czy to jest wogóle zgodne z prawem ??. Prosze o pomoc. Damiii Zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług nabywając pojazd od podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą (...)

Remont mieszkania komunalnego na koszt własny.

Remont mieszkania komunalnego na koszt własny.

wymiany, 2. Remont instalacji gazowej, kuchnia gazowa do wymiany, 3. Instalacja wodn. - kan. do sprawdzenia, wymiana zlewozmywaka, 4. Wymiana podłogi w przedpokoju i w kuchni, 5. Wymiana drzwi wejściowych

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

dostałem po dziadku w spadku mieszkanie i co mogę zrobić żeby uniknąć płacenia podatku?czy w ogóle da się tego uniknąć dareczekk Witam Mam pytanie jak sie wylicza podatek od spadku?Od (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

miasta jaroadi11 Witam .Moja mama jest od 40 lat głównym najemcą w mieszkaniu komunalnym (nie wykupionym) ja tam jestem od początku zameldowany.Lecz mieszkam z żoną też w mieszkaniu komunalnym (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

, jaki i podatek należy zaokrąglić do pełnych złotych. Część F pit 37 druk służy do dokonania odliczeń od podatku, dlatego też w części tej należy wpisać ulgi i odliczenia od (...)

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

i Administracja wspólnoty, oraz czy wystarczy upoważnienie od np. partnerki tego pana do takich czynności? Czy mogę się w związku z tym od tego Pana czegoś domagać w sądzie? Bardzo proszę (...)

Odliczenie od podatku

Odliczenie od podatku

Odliczenie od podatku Czy można odliczyć sobie od podatku koszty biletów na dojazd do pracy lub do szkoły? Oraz czy można odliczyć czesne za szkołę? (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

% płatny? Tak, na to też idą twoje składki. Po czwarte - składki ZUS są wliczane w koszty, a zdrowotne od podatku, więc co najmniej z 80 tys,. odliczyłaś od podatku. Zakładając, (...)

umowa najmu okazjonalnego

umowa najmu okazjonalnego

podpisujemy i czy podpisujemy umowę bo ona ma kolejne chętne osoby. Wiec podpisaliśmy. Jednak umówiliśmy się, że wprowadzamy się od połowy miesiąca więc pierwsza zapłata będzie wynosiła połowę (...)

zachowek

zachowek

zachówku. Nie wiem co się należy mojej rodzinie a co nie. Mianowicie sprawa wygląda tak: Mój moi dziadkowie od strony taty, mieli 2 dzieci, tatę i ciotkę. Cały majątek(ziemie z nieruchomościami) (...)

Wypowiedzenie umowy najmu

Wypowiedzenie umowy najmu

ZAMIESZKUJĘ DALEJ Z TATĄ. DZIECKO RÓWNIEŻ ZGŁOSIŁAM DO OPŁAT. W 2010 ROKU WYMELDOWAŁAM SIĘ OD MAMY WRAZ Z DZIECKIEM.W 2011 ROKU TATA ZŁOŻYŁ WNIOSEK O ZAMELDOWANIE MNIE WRAZ Z DZIECKIEM (...)

PIT 2010 - ulga odsetkowa 2010

PIT 2010 - ulga odsetkowa 2010

stycznia 2007 r. Z ulgi można korzystać do upływu terminu spłaty określonego w umowie o kredyt, ale nie dłużej jednak niż do 31 grudnia 2027 r. W zeznaniach za 2010 rok podatnicy mogą odliczyć (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

windekacyjne ,atakze wyroki.prosze o pomoc co mamy robic ? gosia prawo-cywilne.net nie prawda bo kredyty bankowe przedawniają się z upływem lat 3 od dnia wymagalności a Ty mozesz uchylić sie (...)

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

, wliczeniu do KUP będzie tylko ok. 4000 PLN, pozostałe 2000 PLN nie podlega odliczeniu od podatku. C. Podobne ograniczenie występują przy amortyzacji gdyby samochód miał być wprowadzony (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY NALEZY MI (...)

Odliczenie podatku od internetu

Odliczenie podatku od internetu

Odliczenie podatku od internetu Mówi się o wysokich cenach internetu w Polsce, jednak wciąż zapomina się o tym że można odliczyć go od podatku przez co w (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

. co oznacza bezumowne korzystanie z gruntu a co odszkodowanie bo wedlug mnie to jest jedno ale moze sie myle bo skoro mi obliczyl biegly 500zl na rok za bezumowne korzystanie przez enea to po tym

Odliczenia od podatku 2010

Odliczenia od podatku 2010

Odliczenia od podatku 2010 Witam, czy można odliczyć od podatku odsetki od kredytu hipotecznego?

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

niżej zobaczył jakąś inną parę i dodał " o tam chyba ktoś chce pomóc policji" a po chwili "no niestety nie". I ja się kurwa pytam czy taki kretyn jest od pilnowania porządku czy od wypisywania (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

składać wnioski o zwrot części VAT, będzie można odzyskać maksymalnie: 34 044 zł w wypadku budowy i 14 590 zł gdy zwrot dotyczy remontu. wuqo Chej mam pytanko, czy zwrot podatku za materiały (...)

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

. Należy jednak pamiętać o konsekwencjach podatkowych takiego postępowania, m.in. w podatku VAT. rzekazanie towarów należących do firmy na cele prywatne podatnika nie jest sprzedażą. Mimo to w podatku (...)

Co można odliczyć od podatku w 2012 ?!

Co można odliczyć od podatku w 2012 ?!

Co można odliczyć od podatku w 2012 ?! Zwracam sie do was z prośbą o pomoc. Co poza internetem, dziećmi i fakturami można odliczyć od podatku?! (...)

nieuczciwy montażysta

nieuczciwy montażysta

dadzą się nabrać... Bibiczanka Jak tylko dostanę odpowiedź od prawnika to dam znać tutaj co możemy zrobić. Jak ktoś może spytać, bo ma jakiegoś znajomego prawnika, to też będzie na plus (...)

umowa najmu okazjonalnego

umowa najmu okazjonalnego

podpisujemy i czy podpisujemy umowę bo ona ma kolejne chętne osoby. Wiec podpisaliśmy. Jednak umówiliśmy się, że wprowadzamy się od połowy miesiąca więc pierwsza zapłata będzie wynosiła połowę (...)

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r?

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r?

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r? Czy zmieniły się przepisy mówiące o tym, co będzie można odliczyć od podatku za 2011 rok? Jeśli tak to jakie (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, coś odłożyć na wspólne wakacje, lub ferie?.. Ile zostanie temu facetowi? 1200zł? I z tego co zostanie, musi opłacić rachunki..musi coś jeść.. w coś się ubrać? Co z ułożeniem sobie (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

podatku należnego branego pod uwage przy zasiłku rodzinnym odlicza się nadpłacaną kwotę z tytułu ulgi remontowej z lat poprzednich kwota ta została mi odliczona od podatku przy zaświadczeniu (...)

1

2

3

4

5

...

13