Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Legalizacja miękkich narkotyków18 Stycznia 2001

  te gowno(przepraszam za wyrazenie)jest na legalu czy nie.Ja nigdy nie palilam trawy,bo potrafie miec swietny nastroj bez takich uzywek(crazzy jestem)A jesli chodzi o ten caly legal to mi wszystko (...)

 • potrącenie pieszego na pasach24 Maja 2012

  Witam! nie wiem dokładnie gdzie mógłbym rozpocząć temat, ale do rzeczy. Dziś moja rozprawa dobiegła (chyba) końca, sprawa wygląda następująco. Pewnego dnia przy zakręcie w prawo uderzyłem w samochód (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  konsekwencji jak nie zaplacisz tego mandatu albo przyjdzie ci odroczenie po 2 latach albo cos kolo tego albo przypomna ci o nim z odsetkami takimi smiesznymi ze za to co najwyzej kupisz znaczek na (...)

 • Podwyższenie alimentów22 Lipca 2004

  sprawą ojca i matki w równym stopniu. Mój kolega płaci na 8-miesięczne dziecko 1500 PLN alimentów!! Czy naprawdę matka wydaje miesięcznie na córkę 3tyś zł? (zakładam, że ona również (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  jestm sparalizowana ze strachu. to co piszesz to moim zdaniem jest powód o ubieganie się rozwodu z jego winy. Taka forma jest dla ciebie korzystna np.możesz zażądać alimentów na siebie, gdyż (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  ), albowiem w jej zapytaniu wyrażnie czytamy, cyt. " chciałabym wystąpić o alimenty na swoją rzecz..." więc w tej materii wszystko jest jasne. Ja mam wykształcenie prawnicze i mam w związku z tym (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  przepisy, jak ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych (za nieodprowadzanie składek ? do 5000 PLN), czy Kodeks karny skarbowy (nieujawnienie powstania zobowiązania podatkowego). Za naruszenie (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  rodzicielskich (ale oczywiście nie alimentów). Przecież dzieci to jej jedyny sposób na "zabianie" pieniędzy. Po prostu wkłada kartę do bankomatu co miesiąc, a tam 2500. Tatuś zapłacił. (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie firma windykacyjna intrum justitia,mój dług (...)

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM12 Marca 2003

  a jego udzial w wychowaniu malucha konczy sie na wyslaniu kilku zlotych ale co jesli ojciec pragnie kontaktu z dzieckiem a jego matka mu to utrudnia gdy mieszkalismy razem plecami stawal;a z dzieckiem (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane