Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  jakimkolwiek szacunkiem nie ufam mu znienawidzilam go za to ze tak postepuje nie mam juz sily byc z nim, psychicznie wykancza mnie i moich rodzicow .Ich tez wini za to ze sie wtracaja ale oni tego (...)

 • Alimenty w ANGLII6 Sierpnia 2005

  lub angielski zabral mi dziecko???? Bede wdzieczna za odpiwedz marzena alimenty.pl [quote=gosc [ PM ] January 17, 2008 03:09PM] My friend. Jeśli pracujesz legalnie na umowe o prace (nie przez agencje) (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  nie wiedziały że trzeba tak postąpić przy nabyciu lub zbyciu pojazdu. Najgorzej gdy nie ma się dokumentów potwierdzających ten fakt. Płaci się tak naprawdę za nic. Takie niestety było prawo. Wielu (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  życzę dużo siły i wytrwałości. Pioter Dzięki za slowa otuchy. Nie mogę zgłosic nie płacenie przez eksa alimentów bo były one dotychczas tylko umową między nami. Czy mam jakąś szansę na to (...)

 • Legalizacja miękkich narkotyków18 Stycznia 2001

  jest jakakolwiek zmiana statusu prawnego legalnych używek lub nielegalnych narkotyków. Ja w to nie wierzę. PS. Pozdrawiam wszystkich, którym chciało się dobrnąć do końca tego przydługawego wywodu (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  Mojemu znajomemu ta sama firma przysyłała owego czasu wezwania do zapłaty. W ostatnim wezwaniu poinformowali nawet, że sprawa zostanie skierowana na drogę sądową, na dowód czego dołączyli do pisma (...)

 • Oskarżony z Art 190 kk - Jak mam się bronić ???10 Września 2004

  Za kilka dni mam sprawę jako oskarżony o grożenie sąsiadowi czyli z art 190 / grożba karalna /. Facet zaczepiał na klatce schodowej moją żonę z dzieckiem, zwymyślał ją od nienormalnych itp... (...)

 • Ona Polka, On Portugalczyk, mieszkaja w UK - przemoc w rodzinie, co robic?7 Stycznia 2007

  Witam, moze ktos wie jakie prawa do samotnego wychowywania dziecka i np. powrotu do Polski ma Polka zyjaca w nieformalnym zwiazku z Portugalczykiem, dziecko nosi jego nazwisko i ma obywatelstwo polsko-portugalskie (...)

 • Ojciec jest, ale czy w akcie urodzenia moge wpisac ojciec nieznzny ??31 Marca 2006

  miałam niedawno rozprawe w sprawie alimentów na ciaze od miesiaca 7 do 3 miesiecy po urodzeniu dziecka. (przewodniczył facet sedzia) Pomijam fakt ze sad zrobił ze mnie idiotke i mnie ponizył, na kozyc (...)

 • SEX Z NIEPEŁNOLETNIĄ16 Września 2002

  wieku stosujmy wszystkie mieszczące się w naszej wyobraźni sposoby porozumiewania się w sprawie sexu. Od początku nieletniej znajomości nie korzystając z porady prawnej, na zasadzie porozumiewania (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane