co bedzie mozna odliczyc w pit za rok 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

związane w sumie z urlopem macierzyńskim jak i wychowawczym,ponieważ jestem poraz pierwszy w ciąży i nie wiem co mam robić a lada dzień mogę urodziż,ale mój problem jest taki że (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

nam stażeje więc jak mozna sobie tak w kolano strzelać. Bo to nie za jego kadencji ten problem wypłynie w pełni!! Co za Halucyn jeden. L.M Kolejna sprawa to problem (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

za granice i twierdzi że to nie jego dziecko. Jednym słowem ma to daleko w D.....Jestem w 100% pewna, że to jego dzecko. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Jestem bezrobotna (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i gdzie (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

konsulacie honorowym zaplacilem za nią tylko 100USD palahobog alimenty.pl do palahobog.mi w ambasadzie RP w Bangkoku powiedziano,ze nie mozna ubiegac sie o wize Schengen przez konsulat (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

...ja zaczęłam układać sobie życie na nowo.chcę wystąpić o rozwód w Polsce,bo tutaj trzeba żyć chyba 3lata w separacji....co mam zrobić,gdzie złożyć wniosek-jak się odnalezc (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

ok 2000 do ręki) ubiera dziecko w ciuchlandzie, dziecko chodzi tylko na zajęcia tańca za 40 zł/m-c do MDK, je darmowe zupki w szkole (matka nie płaci za obiady, bo zupa wystarczy, (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę 1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

kontakt philip alimenty.pl WITAM.KOBIETY CZYTAŁEM TO CO PISALYSCIE UZNAJECIE ZE FACET TO SWINIA ALE WINA LEZY GDZIES W POLOWIE,NIELICZAC OPISYWANYCH PIJAKOW CO NIEPLACA. JA JESTEM W (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

zabierają głos ??? połowa osób chyba żeby tylko popisać sobie. Za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym mandat jest w wysokości 100zł. ale za usiłowanie spożywania mandat (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

osoby wierzacej, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie co to w ogole jest sakrament i co oznacza (patrz KKK). Owszem, zdarzają się sytuacje wyjątkowe i w Kościele Katolickim istnieje (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

kasy). Niedługo w naszym zakręconym kraju to już sprzątaczka na dzień dobry będzie musiała mieć wyższe.. marta alimenty.pl To skoro wiesz gdzie,co i jak ,to bierz dupe w trok i nie (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

niska i nic sie za nia nie zrobi praktycznie!! mozna sie upic zawsze;] jsydl8 to mało, trudno opłacic za to chocby kawalerke za 800zł plus media... Trzeba być z kimś, najlepiej (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

religii,otoz w moim przypadku moj maz nie jest muzulmaninem,chcialby azeby dzieci same zdecydowaly w przyszlosci co chca wyznawac i ja na to w pelni przystaje, jednakze ustalilismy dopoki (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

zainteresowało, jak to w delegacji tyrał na dom. tak się składa, że mniej więcej wiem, co mężczyźni robią w delegacjach... i rzadko jest to uczciwe tyranie na dom. Drugi aspekt, a (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

siebie! ola74 alimenty.pl on śpi pijany po awanturze ja pierwszy raz czytam to co napisali inni po 20 latach małżeństwa nie wiem co robić i co myśleć nigdy nie lubiłam alkoholu w (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

. Serdecznie Cię pozdrawiam...:) Kaśka alimenty.pl A jakie to ma znaczenie, że się stoi za mężczyzną czy za kobietą?! W ogóle nie powinno być tego typu kategoryzowania, bo przez to (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

podpowiedziec co mam zrobic marcin kierowca prawo-pracy.net Co grozi pracodawcy przed sądem za niewypłacanie w terminie wynagrodzenia i za zatrudienie na 1/2 etatu a praca (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

sprawdza, męczy psychicznie i doprowadza do lez, poczym odwraca sie iwychodzi. Poradżcie mi co mogę zrobić w takiej sytuacji. On uważa nmnie za jedyną winną tego waszytkiego a ja wiem (...)

Umowa o dzieło

Umowa o dzieło

tym PUP. Czy mogę złożyć do US rozliczenie PIT za rok 2012 uwzględniając w nim powyższą umowę? Krystyna139 Witam podpisałem umowę o dzieło pracy wakacyjnej ale później (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

?!!! rok do szkoly w kielcach a rok w warszawie? a jesli dziecko malutkie? juz to widze jak kochany tatus na rok rzuca prace i bierze sie za pieluchy?!!! a co (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

wbrew sobie i muszę ogladać, jak mój mąż co dzień wstaje z miną winowajcy, że coś mnie i naszemu dziecku zabiera. Zawsze wierzyłam naiwnie w ludzka przyzwoitość za co teraz (...)

WSTYD MI ZA WAS KOBIETY!!

WSTYD MI ZA WAS KOBIETY!!

rozstaniu podjęłam ja. Mąż odejść nie chciał. Musiał i nawet zabrał wszystko co było w mieszkaniu. Została pusta podłoga i ściany w mieszkaniu kupionym mi przez moich rodziców. (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

przyjda w pozniejszym czasie, zaplacilismy po czym ona kiedy ja nakrylam w mieszkaniu zaczela nam grozic rozprawa w sadzie ze bedziemy placic za brak miesiecznego wypowiedzenia za (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

sytuacji? Jesli chodzi o syna, to w po ukonczeniu szkoly najprawdopodobniej nie bedzie kontynuowal nauki i bedzie odbywal sluzbe wojskowa. Jak to sie ma do alimentow? Czy w tym czasie (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

to,ze wszystko obroci sie o 360st.Zaraz po slubie wyprowadzilismy sie w jego strony. Po dwoch tygodniach dostalam pierwsze lanie. W sumie,to do dzisiaj nie wiem za co. Byla przy tym (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

? Jeśli tak to po co w ogóle to jest? Co jeśli całość majątku ma zostać darowana na mnie z pominięciem mojej siostry? franciszek55 Witam, moja mama darowała mi domek wraz z działką, (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

w odwiedziny do swojej rodziny, bo syn jest za mały, albo ich nie zna, zawsze był jakiś powód. Po którymś ich powrocie syn zrobił się dziwny, jakby cofnął się w rozwoju co (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za (...)

1

2

3

4

5

...

28