co bedzie mozna odliczyc w pit w 2013 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

np w łodzi do niedawna nie mozna było spozywać alkoholu w bramie a teraz w bramach pić już mozna ale za wyjątkiem ul. piotrkowskiej michu PRZYJDZIE CI DO DOMU KOMORNIK (POBORCA) (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

związane w sumie z urlopem macierzyńskim jak i wychowawczym,ponieważ jestem poraz pierwszy w ciąży i nie wiem co mam robić a lada dzień mogę urodziż,ale mój problem jest taki że (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

konsulacie honorowym zaplacilem za nią tylko 100USD palahobog alimenty.pl do palahobog.mi w ambasadzie RP w Bangkoku powiedziano,ze nie mozna ubiegac sie o wize Schengen przez konsulat w (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

, iż pierwotne zgłoszenia (z dnia 01 sierpień 2013 roku) do ubezpieczenia chorobowego w dalszym ciągu było w systemie aktywne. Dokonane zgłoszenia i wygłoszenia miały zostać (...)

zachowek

zachowek

zapisać swoje mieszkanie w testamencie, ale czy moje rodzeństwo ma w takim przypadku prawo do zachowku? Jeżeli tak to w jakiej części? arystarch1 To zależy, czy mieszkanie wyczerpuje (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

obecnie w PL dom bank:) obecnie wczesniej przez 2lata 50?tyg.4 razy do roku w PL widziec sie z synem.Wieczne nadgodziny ,ubranka,prezenty moja przyjemnosc byla!Co z tego mam teraz klutnie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ojcostwa.Związek małżeński zawarłem ( juz teraz ) z moją byłą żoną w 1996 roku. Po 6,5 roku na świat przyszło chyba nasze dziecko.W 2003 roku dowiedziałem sie od lekarza (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

: najniższa krajowa 2013 - o 100 zł brutto, to już pewna informacja. adamN Zgodnie z prawem płaca minimalna w roku 2013 wzrośnie do 1600 zł brutto. Pracodawcy argumentują, iż (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

zabraklo....:( Wiecie co ja tez sie chyba zaopatrze w taki pieprzyk, w razie co to bedzie:) A jesli chodzi o grupe interwencyjna to my wczoraj w punkcie sprawdzilysmy tak (...)

Rozwod - podzial majatku

Rozwod - podzial majatku

zakład pacy . Więc wzolnił się .kolejna praca to kilka miesiecy w metaloplastyce , w krasnalach póxniej bezrobotny i praca w policji załatwiona po znajomości . Do dnia dzisiejszego tam (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

Bąk pobierała alimenty w wysokości 350 złotych od maja 2013 roku do lutego 2014 roku gdzie w tym samym czasie dostawała regularnie alimenty ode mnie co potwierdziłem (...)

Legalizacja miękkich narkotyków

Legalizacja miękkich narkotyków

odwrotny skutek, część młodych ludzi woli uwierzyć koledze niż temu co słyszy w mediach. Yasioo narkotyki nie sa zle jury Nie ma miękkich narkotyków fonon W każdej sprawie, w (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

. literakwz alimenty.pl POZNAŃSKA MANIFA 2015: DOŚĆ PRZEKRĘTÓW W SPRAWIE ALIMENTÓW W tym roku poznańska Manifa przejdzie pod hasłem "Dość przekrętów w sprawie alimentów!" Chcemy (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

lokalu . W 2013 roku po wyjściu za mąż przeprowadziłam się z malutkim synkiem do męża bo w mieszkaniu mojej mamy nie było możliwości zamieszkania z małym dzieckiem- mieszkałam (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

kasy). Niedługo w naszym zakręconym kraju to już sprzątaczka na dzień dobry będzie musiała mieć wyższe.. marta alimenty.pl To skoro wiesz gdzie,co i jak ,to bierz dupe w trok i nie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

droga dojazdowa do w/w lini z drogi publicznej to odpowiednio: 200m i 100 m, dodam, że są to działki przeznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowe rezyndencjonalną. (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

...ja zaczęłam układać sobie życie na nowo.chcę wystąpić o rozwód w Polsce,bo tutaj trzeba żyć chyba 3lata w separacji....co mam zrobić,gdzie złożyć wniosek-jak się odnalezc (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

windykacja z rynku. RadcaPrawny mam pytanie :)) jak wygląda sprawa z tymi przedawnieniami i ile to trwa w 2002 roku podpisałam umowę w idei i w 2004 roku kiedy skradziono mi (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

wiekszej renty?pozdrawiam mariusz1221 prawo-pracy.net pracowałem na budowie na czarno w Warszawie w firmie Lukad i pracodawca mi niewypłacił rozliczenia i co moze mu grozic Artur prawo-pracy.net (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

prawie identyczna sytuacje i nie wiem co zrobic:/ Prosze o odpowiedz pysia1964 Witaj. Chcialam się dowiedziec co w koncu wyszlo z tej sprawy, bo mam teraz prawie identyczna sytuacje i nie (...)

Pies a sąsiedzi

Pies a sąsiedzi

parokrotnie uwagę , żeby go wypuszczała w ciągu dnia . Piesek się wybiega i jak się wysiusia ok. 22-ej to dośpi w domu do rana. Trzyma go cały dzień w domu a w nocy pies ujada (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

chodzi .najbardziej denerwujace w tej sprawie jest to ze jak dziecko jest małe to każy tatus uważa że zasr......obowiazkiem mamusi jest siedziec w domu wychowywac dziecko a tatus w tym (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

UK synek w PL.Przez 2lat wysylalem 50? na samo dziecko co tydzien.Odkad sie dowiedzialem ze jestem zdradzany i jest w ciazy 3m moja ex dziewczyna.Zostawilem ja wysylajac 160? na dziecko co (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

. Pozdrawiam panie. hanale 012 z tego co wiem to w roku 2012 kwota wolna od podatku ma wyniesc 3.091 zł. urka5 Mam pytanie, czy w tym roku ma zmienic sie wysokość kwoty wolnej (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

religii,otoz w moim przypadku moj maz nie jest muzulmaninem,chcialby azeby dzieci same zdecydowaly w przyszlosci co chca wyznawac i ja na to w pelni przystaje, jednakze ustalilismy dopoki (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

lekarskie i psychologiczne(oczywiscie odpłatne pierwsze 300zl nastepne 100zł) Z powodow oczwistych nie wykonałem w/w badan w terminie 30 dni od otrzymania skierowan jak w nich nakazano. (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i gdzie (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

zainteresowało, jak to w delegacji tyrał na dom. tak się składa, że mniej więcej wiem, co mężczyźni robią w delegacjach... i rzadko jest to uczciwe tyranie na dom. Drugi aspekt, a (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

osoby wierzacej, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie co to w ogole jest sakrament i co oznacza (patrz KKK). Owszem, zdarzają się sytuacje wyjątkowe i w Kościele Katolickim istnieje (...)

1

2

3

4

5

...

47