cit-8 za 2010r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

wyroku od dnia 25 czerwiec i powinno trwac do 25 czerwca 2017r. pytanie moje nie mam jeszcze psycho testów ale mam skierowanie z policji czy moge juz robic te testy. dzis jest 18.03.2017r czy moge (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

nie, a akcyza będzie rosła o 4 proc. rocznie, a od 2012 r. zmieni się sposób płacenia grudniowej zaliczki CIT i PIT przez przedsiębiorców- tak mówi Ministerstwo Finansów makro zmiany przewiduje

Tusk zaprzecza podwyżką - nie mówi jednak o PIT, CIT i VAT.

Tusk zaprzecza podwyżką - nie mówi jednak o PIT, CIT i VAT.

Tusk zaprzecza podwyżką - nie mówi jednak o PIT, CIT i VAT. Jak to jest, czy ten człowiek jest na tyle głupi, czy za glupich ma nas. Wydaje się że pytanie jest retoryczne ale sam już nie wiem, (...)

Cit-8 do kiedy płacony?

Cit-8 do kiedy płacony?

Cit-8 do kiedy płacony? witam, do końca marca był termin złożenia rozliczenia podatkowego CIT, a czy termin zapłaty podatku wynikającego z rozliczenia jest dłuższy??? Czy za zwłokę (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

potrzebne dokumenty.Pozdrawiam wojtek dlaczego możesz wyjaśnić ktoś a propos wychodzenia za maz, jakie dokumenty sa potrzebne aby wyjsc za maz w Niemczech , za niemieckiegio obywatela? (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

ten okres od maja 2005r do wrzesień 2009r kiedy prowadziliśmy wspólne gospodarstwo domowe. Dodam że: mieszkamy nadal razem (żona i jej dzieci oraz nasza córka), córka dopiero w maju kończy (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

płatności minął 12.10.2007 r i 26.10.2007 r. Zastanawiam się dlaczego dopiero w styczniu 2008 r. po dwóch miesiącach od upływu terminów zapłaty, firma IMP Sp. z o.o. przysyła do (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też nie jestem (...)

zachowek

zachowek

, a majątek po sobie przekazał w całości babci. Dodam, iż mój ojciec zmarł w 1999r. a dziadek w 2012r. Dziadkowie mieli tylko 1 dziecko - czyli mojego ojca. Chcę dochodzic prawa do zachowku (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za szybko poszłam (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

metrów ktoś z piwkiem. Zaczęło mnie zastanawiać za co tak karali tych ludzi ?????? Za posiadanie butelki z naklejką piwa , za przełykanie alkoholu , no może ze szklanki widać jak ubywa (...)

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

. Każdy kto został poszkodowany w sprawie wykluczenia co za tym idzie eksmisja może wnięść sprawę do Sądu Rejonowego - Śródmiescie w Warszawie o odszkodowanie za nienormatywną ustawę Prawa (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

pytanie od 16 sierpnia 2008r. po urlopie wypoczynowym poszłam na roczny urlop zdrowotny. 17 sierpnia 2009r. mam wrócić do pracy. Czy należy mi się urlop wypoczynkowy za 2009r. jestem (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

- umowa na czas określony do 02.05.2009r Czy za 2008 r należy mi się urlop? i jak to wygląda dalej?. EWA prawo-pracy.net Jeśli masz udokumentowane w zakładzie pracy 1 pracy to należy (...)

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

przez nasza spólke – nagroda jubileuszowa za 25 lat pracy? Czy spólka ma obowiazek wyplaty 100 proc. wynagrodzenia za czas urlopu wypoczynkowego za 2001 r. przejetym pracownikom? (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

napisać podanie o urlop za ten tydzień lub miesiąc ? Gandralf prawo-pracy.net Sorka za spam :D smola1-1992 Tak Urlop wypoczynkowy jest płatny dostajesz normalne pieniądze takie jak do tej pory (...)

Wzór umowy z biurem rachunkowym

Wzór umowy z biurem rachunkowym

,sporzadzanie deklaracji CIT,PIT, ZUS.GUS) 2.termin przekazywania doukmentow do biura rachunkowego 3.w umowie musi tez byc klauzula ze w momencie gdy biuro rachunkowe popelni bledy to ono za nie odpowiada. (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

kazali mi za marzec mi przynieść ale mi przekracza kamila prawo-pracy.net witam.chcialabym sie dowiedziec czy nalezy mi sie płatny wychowawczy gdy z pitu za 2009 r nie przekracza mi 504zl (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

kartami credytowymi,debetowymi!Ze place wynajem za dom w UK podatki za dom samochud,rachunki,kredyt,i pozostale rachunki....I na dzien dzisiejszy zycie mi ratuja nadgodziny w pracy.Nie nalezy do biednej

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

przedawni i będę się chował za słowem "przedawnienie".... Przedawnienie po 2 latach, przedawnienie po 3 latach... wielcy fachowcy doradzaja, nie płać bo się przedawniło i takie tam. FOTO MONTAZ! Większość

AMBER GOLD: Dwóch naczelników skarbówki straci pracę!!

AMBER GOLD: Dwóch naczelników skarbówki straci pracę!!

to nie za mało? To powinno być postępowania karne!! robertnwn

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

dzień wolny/za 3 Maja 2008 r./ IZA prawo-pracy.net weronika - pracownik planuje swój urlop, a pracodawca może się nie zgodzić; pracodawca nie może planować urlopu za pracownika i określać (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

. Za to bardzo bliska, cudowna dziewczyna z którą znamy się od dziecka w trakcie studiów zaszła w ciążę i wyszła za mąż za idiotę. Rok pózniej byli już po rozwodzie. Wyprowadziła (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

złożyć pozew o alimenty jak taka sprawa wygląda jeśli ojciec dziecka jest za granicą?Z góry dziękuję za pomoc aleksy27 Mieszkam z dziewczyną za granicą (ona nie jest (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

Kruk ściga mnie za tą karną opłate.To co menti W 2004 roku nie zapłaciłam faktury za telefony w Idei. Ci odłączyli mi te telefony , a potem chcieli kary za ponowne podłączenie.Zapłaciłam (...)

Waloryzacja polisy PZU

Waloryzacja polisy PZU

nr1 okres kwota VIII-XII 1989r 4400 zł I-XII 1990r 10560zł I-XII 1991r 10560zł I-XII 1992r 10560zł I-XII 1993r 10600zł I-XII 1994r 10600zł polisa nr2 okres (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

okres za czynsz za wynajm hali od urzędu gminy.Kilka razy przesyłali nakazy do zapłacenia jednak nie miałam za co,a chodzi o sumę5600 teraz przyszł mi płacić 11860.czy może uległo (...)

brak splaty pozyczki i nie otrzymanie umowy spolki

brak splaty pozyczki i nie otrzymanie umowy spolki

Kamil wraca do Polski i Michal bierze prywatna pozyczke u Kamila na 15 000 zl , ktora zobowiazuje sie zwrocic do 30 kwietnia 2010r. Otwarcie lokalu w lutym 2010r. pod koniec maja, Michal proponuje

Unieważnienie małżeństwa

Unieważnienie małżeństwa

Administracyjna z dnia 11 lutego 1986 r. II CRN 439/85, OSPiKA 1987/4 poz. 85. 13. Wyrok SN ? Izba Cywilna z dnia 14 listopada 1997 r. III CKN 257/97 OSNC 1998/4 poz. 70. 14. Wyrok SN ? Izba Cywilna (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół miesiąca (...)