cit-8 0 formularz interaktywny za 2012 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

drugiej firmie miałem przez parę miesięcy podpisaną umowę z firmą UPS niestety za dodatkowe opłaty za paczki niestandardowe zrezygnowałem z usług. Opłata jaka wynosiła za przesyłkę (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

, to można skończyć z wyrokiem za fałszowanie umów, bo US jest w stanie dokonać weryfikacji umowy u sprzedającego (wniosek o pomoc prawną do administracji niemieckiej). Reasumując musi Pan teraz (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to jakas kara jesli (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

uplywie kary.Wazne jest by zachowac te skierowania,bo inaczej czeka nas bieganie po urzedach (starostwo)z prosba o wydanie duplikatu. Wig82 ja się nie bawiłem w urzędzy itp., po za tym zabrali mi za

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

, sprawy toczą się w sądach po kilka lat, a u komornika po kilkanaście. Rzeczywiscie pobierają opłaty ale opłącają za mnie 50% kosztów i nic za komornika. W razie pytań proszę pisać: piasecki-kon@o2.pl

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

gdzie jak ile za pomoc bardzo dziękuję parzy czesc jestem w podobnej sytuacji - i mam zla wiadomosc nie masz za bardzo szans - zabiara ci 1/3 bez slowa nie ma zadnej sprawy w sadzie specjalna agencja

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progu podatkowego w wysokości 85 528 zł. wielsław Tu znajdziesz wszystkie info: Progi podatkowe w 2012 roku. Juz niedługo poznamy nowe stawki na 2013. adamN Hej, ludzie, prosze pilnie o informacje ile

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

. Sytuacja taka nie oznacza jednak, że nie trzeba wypełniać zeznania podatkowego. Każda osoba, która uzyskała jakikolwiek dochód w 2010 roku, ma obowiązek wypełnić formularz PIT, za jego (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

powiadomił US w formie oświadczenia o zamiarze wydatkowania całej kwoty na cele mieszkaniowe w ciągu 2-ch lat. Jak to teraz wyprostować? Czy po prostu teraz (w 2013 r.) złożyć PIT-39 za rok (...)

Miejsce składania rozliczenia podatkowego za rok 2012

Miejsce składania rozliczenia podatkowego za rok 2012

Miejsce składania rozliczenia podatkowego za rok 2012 Witam, mam problem: w tym roku planuje rozliczyć się z mężem. Jednak mamy inne adresy zameldowania,a jeszcze inny adres zamieszakania. (...)

Ciekawy przypadek - Poprawiona data na przedawnionym mandacie

Ciekawy przypadek - Poprawiona data na przedawnionym mandacie

Ciekawy przypadek - Poprawiona data na przedawnionym mandacie Witam Dnia 15 marca 2012 roku otrzymałem nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym za przejazd bez biletu dnia 07 marca 2011r. Wg nakazu