cit-8 0 formularz interaktywny za 2011 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

drugiej firmie miałem przez parę miesięcy podpisaną umowę z firmą UPS niestety za dodatkowe opłaty za paczki niestandardowe zrezygnowałem z usług. Opłata jaka wynosiła za przesyłkę (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

dzisiejszy (brak wydatkowania pieniędzy na ?cele mieszkaniowe?), czy też taką, jaka powinna zostać złożona w 2011 r. (podatek: 0,-) od razu z korektą tegoż PIT-39, wykazującą jednak podatek (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

. Jako że w ciągu roku zmieniałem prace pani z opieki prosiła mnie o przyniesienie zeznania podatkowego za rok 2011 wszystkie świadectwa pracy aktualna umowe i formularz o wysokości (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

uplywie kary.Wazne jest by zachowac te skierowania,bo inaczej czeka nas bieganie po urzedach (starostwo)z prosba o wydanie duplikatu. Wig82 ja się nie bawiłem w urzędzy itp., po za tym zabrali mi za

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

, sprawy toczą się w sądach po kilka lat, a u komornika po kilkanaście. Rzeczywiscie pobierają opłaty ale opłącają za mnie 50% kosztów i nic za komornika. W razie pytań proszę pisać: piasecki-kon@o2.pl

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

wydatków.O jakie alimenty mogę się starać?[/b] ONA26 alimenty.pl Troche ciezko jest wychowac dziecko za 450 zl...sprobuj ty jeden miesiac zyc za te pieniadze. Zapewniam Cie, ze znalezienie pracy (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

, to można skończyć z wyrokiem za fałszowanie umów, bo US jest w stanie dokonać weryfikacji umowy u sprzedającego (wniosek o pomoc prawną do administracji niemieckiej). Reasumując musi Pan teraz (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

nie, a akcyza będzie rosła o 4 proc. rocznie, a od 2012 r. zmieni się sposób płacenia grudniowej zaliczki CIT i PIT przez przedsiębiorców- tak mówi Ministerstwo Finansów makro zmiany przewiduje

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

lepiej temu dziecku sie zylo za 900 od ojca i za, dajmy na to 500 od mamy niz teraz jemu za 600. Pojmujesz roznice? lilka Fajne prawo w tym kraiku. Syn płodzi dzieci na lewo i prawo a alimenty (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

zwrotu połowy kosztów za lekarstwa jakie ponoszę na dziecko, które kiedyś leczyło się onkologicznie.Ale problem jest tego typu,że nie zapłacił do 10-tego czerwca alimentów za czerwiec,ponieważ (...)

Rozlicznie za rok 2011-wezwanie do urzedu

Rozlicznie za rok 2011-wezwanie do urzedu

Rozlicznie za rok 2011-wezwanie do urzedu Witam!Mam pytanie odnosnie rozliczenia za rok 2011. Czy moglam wpisac w rozliczeniu do zalacznika pit 0 corke ktora jest pelnoletnia (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wypełnić PIT, i wykazać nasze dochody. bruno szulc Szybkie pytanie, jaka była kwota wolna od podatku rok temu? Do sprawdzenia rozliczenia potrzebuje. naftalina W 2011 roku kwota wolna od podatku (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

. Firmy prowadzące uproszczoną księgowość: PIT (z załącznikami, np. PIT-B) za ostatni zamknięty rok obrachunkowy, zestawienie z Podatkową Księgą Przychodów i Rozchodów z wynikami za (...)

formularz faktura Vat 2011 rok za darmo do pobrania

formularz faktura Vat 2011 rok za darmo do pobrania

formularz faktura Vat 2011 rok za darmo do pobrania Witam Gdzie znjade wzór faktury z podwyższonym Vartem do pobrania?Z góry dziekuję za pomoc