chorobowe w ciazy 1500zl ile to netto Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł czy (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

chorobowe??? anita prawo-pracy.net Zatrudniłam się w firmie 29 lipca 2010r .W pracy w czasie zmiany nocnej skręciłam kostkę w stawie skokowym i doszło do przerwania torebki (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez (...)

Okres ciąży a alimenty

Okres ciąży a alimenty

i powiedzialam ojcu dziecka to on mnie zostawil, bylo to w 3 miesiacu. Pracowalam wtedy w agencji pracy tymczasowej i juz w 3 miesiacu mialam komplikacje i lezalam w szpitalu, potem (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ubiera dzieci ani mnie,siebie tez nie ubiera.Jeśli chodzi o mnie i o dzieci pomagają mi rodzice(ubieraj nas itd.)sypiamy osobni tzn.ja w pokoju z dziecmi a mąż w swoim pokoju.Współżyjemy ze (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

przynajmniej macie za co zyc, ja niestety zostalam bez niczego, maz gdy dowiedzial sie ze jestem w ciazy razem z tesciami wywalili mnie z domu, mieszkaja za granica, do dzis dnia, a jestem w (...)

Alimenty bez rozwodu

Alimenty bez rozwodu

pod pretekstem ze chce pomoc mamie. Moj maz lubi wypic w zasadzie malo co go intresuje w anglii zajmowalam sie domem i kilkumiesiecznym dzieckiem. Jak bylam w ciazy rodzilam w (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i gdzie (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

umowę na 1/2 etatu na 3 m-ce, a pracowała na cały etat, w między czasie zaszła w ciąże a umowa wygasła 01.10.2010 i nie chcą jej przedłużyć na pełny etat. co w takiej sytuacji (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

kwota,moj maz ma 220 zl alimentow przy zarobkach 800 zl gdzie placimy 500 zl za mieszkanie a ja nie pracuje poniewaz jeszcze studiuje.Masz bardzo duzo racji piszac ze rodzice powinni w (...)

MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ ALIMENTOW???

MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ ALIMENTOW???

dla dorosłych 2 razy w tyg nie jest to szkoła zawodowa tylko zaoczna maturalna , w związku z tym że ma szkole 2 razy w tyg może iść do pracy ale jej się nie chcę bo tatuś płaci pytanie (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

konczyc bron boze, nie ma prawa zadac, zeby matka w koncu zapisala dziecko np. na angielski tym bardziej ze caly czas otrzymuje pieniadze na ten cel przypdkow mozna mnozyc i w ta i w ta strone wiec (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

najniższa krajowa w Polsce, chodzi mi o kwotę netto?Z góry dziekuję za odpowiedzi kasia444 Witam Mam takie pytanie czy może ktos wie ile wynosi najniższa krajowa w roku 2011 chodzi (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

wysokości pensji w przyszłym roku. Proszę o informacje ile pracownik dostanie na konto lub do ręki pieniędzy, brutto mnie nie interesuje. Tylko wysokość pensji w netto! beatrycze4 (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

przekraczają 200 zl dbająć napawdę o wszelkie wygody..przeddszkole i wuzyty u lekarz to max dodatkowy koszt rzędu 400 zl...w sumie mamy 600 zl i tę kwotę moje drogie wedle wszelkich (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

i doyego dwóch braci chlajacych dzień w dzień!!co Ty na to??? ziomek7788 a moja nażeka że dostaje tylko 750 zł w polsce a w Angli drógie tyle!!!mało SUCE????? ziomek7788 Kobieto moj (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

panu obnizenie alimentow i odwolanie sie od sprawy.Dla niektorych ludzi w polsce 300 zl jest dochodem 2 tygodniowej pracy . Eryc alimenty.pl Gościu czy ty masz poukładane???....nie w zyciu (...)

obliczanie pensji brutto-netto

obliczanie pensji brutto-netto

obliczanie pensji brutto-netto Proszę napiszcie mi jak się krok po kroku oblicza pensję. Ile i co od czego się odejmuje, ile procent. Proszę o szybką odpowiedź. Każdy pracownik zatrudniony (...)

ciąża i ogromny dylemat

ciąża i ogromny dylemat

pracodawcy 30 wrzesnia kiedy poszlam na zwolnienie lekarskie. dostarczylam zaswiadczenie o ciazy wypisane na 3 miesiac. to bylo za malo musialam doniesc zaswiadczenie o tygodniu ciazy jestem w (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

ALIMENTY W POLSCE I TUTAJ?W UK. STWIERDZONO ZE MAM OBOWIAZEK PLACENIA ALIMENTOW PONIEWAZ MOJA EKS MIESZKA W UK Z DZIECKIEM A JA TUTAJ PRACUJE A W POLSCE ZASADZONO PONIEWAZ JESTESMY OBYWATELAMI (...)

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

Matka mieszka z dzieckiem w Niemczech a ojciec w Polsce skąd alimenty?

tak długo to trwa? Anna Witam.Co mam zrobic w owej sytuacji jesli zarabiam 2000 zl netto a dlugow alimentacyjnych mam 10000 zl skad mam brac ?!!!.Utrzymanie wieznia to w polsce (...)

ile placicie lub ile otrzymujecie na dwojke dzieci alimentow?

ile placicie lub ile otrzymujecie na dwojke dzieci alimentow?

podpisu. W efekcie teraz mam przez niego komornika i mam problem z legalnym zatrudnieniem. Majac 700zl alimentow i mieszkanie ktore wynajmuje na koszt 1000zl z oplatami na 500zl ledwo (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

. Obecnie utrzymuje sie za 620 zl miesiecznie i z tego co uda mi sie dorobic w pracy ( przecietnie jest to 300-400 zl, bo tylko w wolnych chwilach ide do pracy na 3-4 godz)- obecnie jestem (...)

Zwolnienie lekarskie

Zwolnienie lekarskie

to.ze.jestem w ciazy pracuje w sklepie w swojej miejscowosci,natomiast pracodawca jest 200 km od mojego miejsca zamieszkania I dlatego wysylam zwolnienie poczta.moje pytanie brzmi czy (...)

alimenty

alimenty

co robic?daje jej co miesiac 1500zl tmz Witam :) Mieszkam na stale w Norwegi, w lutym rozwiodlem sie w Polsce . Sad przyznal Alimenty w wysokosci 1800 zl na dwojke dzieci (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku i (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

, o ile związek małżeński w ogóle istniał. W sytuacji, gdy była żona ojca dziecka nie będzie w stanie uczynić zadość temu obowiązkowi, przejdzie on na dziecko. Jeżeli więc (...)

praca na 1/2 etatu a ciąża

praca na 1/2 etatu a ciąża

wyplacane od ilosci przepracowanych godzin ktorych bylo srednio 200. Tydzien temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i lekarz od razu poslal mnie na zwolnienie lekarskie z powodu ciazy zagrozonej (...)